جت هیتر

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین جت هیتر با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل نیرو تهویه البرز ، کولاک گستر یزد و نیرو تهویه الوند در مدل های جت هیترگازسوز ، جت هیتر گازوئیلی ، جت هیتر ...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین جت هیتر با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل نیرو تهویه البرز ، کولاک گستر یزد و نیرو تهویه الوند در مدل های جت هیترگازسوز ، جت هیتر گازوئیلی ، جت هیتر دوگانه سوز ، جت هیتر دودکش دار ، جت هیتر کامپکت و جت هیتر برقی را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید جت هیتر با گارانتی معتبر بدانیم

جت هیتر نوعی وسیله گرمایشی صنعتی می باشد که برای گرمایش سالن های صنعتی ، سالن های ورزشی بزرگ ، مرغداری ها ، گلخانه ها ، سوله ها و کارگاه های صنعتی و ساختمانی به کار می رود بدلیل راندمان حرارتی بالایی که دارد . جت هیتر ها از گاز طبیعی ، گاز مایع و گازوئیل به عنوان سوخت استفاده می کنند و با فن دمنده ای که درآن بکار رفته محیط را گرم می کند. جت هیتر ها حداکثر قابلیت گرمایش محیط تا 40 الی 50 درجه را دارند . از مزایای جت هیترها می توان به قابلیت نصب ترموستات محیطی ( برای کاهش مصرف انرژی) ، تعمیر آسان و دسترسی راحت به مجموعه سوخت ، کاربری با گاز ، گازوئیل و یا بصورت دو گانه سوز ، دارا بودن شعله پخش کن (جهت کارایی بالا) و مصرف بهینه سوخت اشاره نمود.

از انواع جت هیترها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

جت هیتر گازسوز

این نوع جت هیتر از گاز طبیعی یا گاز مایع بعنوان سوخت مصرفی استفاده می کند که برای گرمایش سالن های صنعتی ، ورزشی بزرگ ، مرغداری ها ، گلخانه ها ، سوله ها و کارگاه های صنعتی و ساختمانی به کار می رود بدلیل راندمان حرارتی بالایی که دارد و با فن دمنده ای که درآن بکار رفته محیط را گرم می کند . جت هیتر گازسوز دودکشدار ، بدون دودکش و دوموتوره از انواع جت هیتر های گازسوز که شامل برند جت هیتر نیرو تهویه البرز می باشد .

جت هیتر گازسوز

جت هیتر گازوئیلی

نوع بخاری با راندمان حرارتی بالا جهت گرم کردن سالن های صنعتی و ورزشی بزرگ ، مرغداری ها ، گلخانه ها ، سوله ها و کارگاه های صنعتی و ساختمانی به کار می رود و سوخت مصرفی آن گازوئیل بوده و گرمای تولید شده را بوسیله فن دمنده به محیط منتقل می کند.

هیتر گازوئیلی

جت هیتر دوگانه سوز 

جت هیتر دوگانه سوز از گاز و گازوئیل برای تولید گرما استفاده می کند. با راندمان حرارتی بالا جهت گرم کردن سالن های صنعتی و ورزشی بزرگ ، مرغداری ها ، گلخانه ها ، سوله ها و کارگاه های صنعتی و ساختمانی به کار می رود و گرمای تولید شده را بوسیله فن دمنده به محیط منتقل می کند .جت هیتر دوگانه سوز دو موتوره ، دودکش دار و بدون دودکش از مدل های جت هیتر دوگانه سوز می باشد.

هیتر دوگانه سوز

جت هیتر دودکش دار

جت هیتر دودکش دار نوعی بخاری صنعتی است که سوخت مصرفی آن از گاز شهری، گاز مایع و دو گانه سوز بوده جت هیتر های دودکش دار برای گرماسازی سالن های قارچ و گلخانه ها استفاده می شود. جت هیترهای دودکش دار دارای راندمان پایین تری نسبت به نمونه های بدون دودکش هستند، و در موارد خاص کاربرد دارند . این نوع جت هیترها در دو نوع تک موتوره و دو موتوره وجود دارند.

جت هیتر دودکش دار

جت هیتر کامپکت

این نوع جت هیتر دارای منبع روشنایی برای تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز جهت تعمیرات می باشد ونیاز به برق شهری ندارد .جت هیتر کامپکت جهت مصارف مرغداری ها ، گلخانه ها ، سالن های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین این نوع جت هیتر دارای منبع روشنایی برای تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز جهت تعمیرات می باشد.

جت هیتر کامپکت

جت هیتر برقی

جت هیتر برقی نوعی بخاری صنعتی که از برق بجای گاز یا گازوئیل بعنوان سوخت استفاده می کند . جت هیتر برقی در منازل ، ادارات ، کارخانه ها ،کارگاه های صنعتی ، باشگاه های ورزشی و هرجای که نیازمند گرمای مطبوع باشد مورد استفاده قرار میگیرد. جت هیتر های برقی مخصوص انتقال گرما به مسافت های دورتر بوده (بدلیل فن قوی که در آن بکار رفته است ) و گرمای مطبوع تری تولید می نماید.

جت هیتر برقی

پنهان کن
بیشتر