جت هیتر

جت هیتر

27 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین جت هیتر با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل نیرو تهویه البرز ، کولاک گستر یزد و نیرو تهویه الوند در مدل های جت هیتر گازسوز، گازوئیلی، دوگانه سوز، دودکش دار، کامپ...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین جت هیتر با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل نیرو تهویه البرز ، کولاک گستر یزد و نیرو تهویه الوند در مدل های جت هیتر گازسوز، گازوئیلی، دوگانه سوز، دودکش دار، کامپکت و برقی را با بالاترین سطح کیفیت و بازدهی بالا همچین تصویر هر یک از آنها را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید جت هیتر با گارانتی معتبر بدانیم

جت هیتر نوعی وسیله گرمایشی صنعتی می باشد که برای گرمایش سالن های صنعتی، سالن های ورزشی بزرگ، مرغداری ها، گلخانه ها، سوله ها و کارگاه های صنعتی و ساختمانی به کار می رود بدلیل راندمان حرارتی بالایی که دارد. جت هیتر ها از گاز طبیعی، گاز مایع و گازوئیل به عنوان سوخت استفاده می کنند و با فن دمنده ای که در آن بکار رفته محیط را گرم می کند. این محصولات حداکثر قابلیت گرمایش محیط تا 40 الی 50 درجه را دارند. از مزایای هیتر می توان به قابلیت نصب ترموستات محیطی ( برای کاهش مصرف انرژی)، تعمیر آسان و دسترسی راحت به مجموعه سوخت، کاربری با گاز، گازوئیل و یا بصورت دو گانه سوز، دارا بودن شعله پخش کن (جهت کارایی بالا) و مصرف بهینه سوخت اشاره نمود. جت هیتر در مدل های مختلف با کاربری های متنوع تولید و در بازار موجود می باشند. در ادامه قصد داریم به ویژگی های هریک از مدل های تولید شده موجود در بازار که بر اساس نوع سوخت مصرفی تقسیم شده اند، اشاره ای داشته باشیم. لازم به ذکر است جت هیتر با برندهای مختلف همراه با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا عرضه می گردد. 

جت هیتر گازسوز

این نوع جت هیتر از گاز طبیعی یا گاز مایع بعنوان سوخت مصرفی استفاده می کند که برای گرمایش سالن های صنعتی، سالن های ورزشی بزرگ، مرغداری ها، گلخانه ها، سوله ها و کارگاه های صنعتی و ساختمانی به کار می رود بدلیل راندمان حرارتی بالایی که دارد و با فن دمنده ای که درآن بکار رفته با کمترین میزان مصرف انرژی هوایی گرم و مطبوع به محیط هدیه می بخشد. مدل گازسوز در مدل های دودکشدار، بدون دودکش و دوموتوره طراحی و تولید می گردد. همچنین از برندهای معتبر و با کیفیت موجود در بازار می توان به  جت هیتر نیرو تهویه البرز اشاره نمود.

جت هیتر گازسوز

جت هیتر گازوئیلی

جت هیتر گازوئیلی نوع بخاری با راندمان حرارتی بالا جهت گرم کردن سالن های صنعتی و ورزشی بزرگ، مرغداری ها، گلخانه ها، سوله ها و کارگاه های صنعتی و ساختمانی به کار می رود و سوخت مصرفی آن گازوئیل بوده و گرمای تولید شده را بوسیله فن دمنده به محیط منتقل می کند. این سری از سیستم های گرمایشی با استفاده از سوخت گازوئیل توانایی کارکرد داشته و در مناطقی که به سایر سوخت ها اعم از برق و یا گاز دسترسی نداشته باشند، بهترین گزینه استفاده از جت هیتر گازوئیلی به شمار می آید. 

هیتر گازوئیلی

جت هیتر دوگانه سوز 

جت هیتر دوگانه سوز از گاز و گازوئیل برای تولید گرما استفاده می کند. با راندمان حرارتی بالا جهت گرم کردن سالن های صنعتی و ورزشی بزرگ، مرغداری ها، گلخانه ها، سوله ها و کارگاه های صنعتی و ساختمانی به کار می رود و گرمای تولید شده را بوسیله فن دمنده به محیط منتقل می کند. جت هیتر دوگانه سوز دو موتوره، دودکش دار و بدون دودکش از مدل های دوگانه سوز می باشد. یکی از مزیت های سری دوگانه سوز اینست که در صورت نبودن یکی از سوخت ها می توان از قابلیت دیگر آن بهره مند شد بنابراین بدون وقفه در کار به طور مداوم گرمایش جت هیتر در دسترس می باشد.  

هیتر دوگانه سوز

جت هیتر دودکش دار

جت هیتر دودکش دار نوعی بخاری صنعتی است که سوخت مصرفی آن از گاز شهری، گاز مایع و  یا به صورت دو گانه سوز طراحی و تولید می گردد. از مدل دودکش دار برای گرماسازی سالن های قارچ و گلخانه ها استفاده می شود. جت هیترهای دودکش دار دارای راندمان پایین تری نسبت به نمونه های بدون دودکش هستند، و در موارد خاص کاربرد دارند. جت هیتر دودکش دار در دو نوع تک موتوره و دو موتوره وجود دارند. 

جت هیتر دودکش دار

جت هیتر کامپکت

جت هیتر کامپکت در ابعاد کوچک و قابل حمل طراحی و ارائه می گردد. این محصولات به دلیل راندمان بالا و سهولت در جابه جایی در اماکنی از قبیل پروژه های ساختمانی و یا راه سازی، مزارع کشاورزی، معادن مورد استفاده قرار می دهند. این مدل از سیستم های گرمایشی در برندهای متنوع با سطح کیفیت مختلف توسط شرکت های معتبر تولید و روانه بازار رقابت می گردد. در مکان هایی که امکان دسترسی به نیروی برق را نداشته باشند با استفاده از این مدل می توان گرمایش محیط را فراهم نمود. همچنین این سری از جت هیتر گرمایشی دارای منبع روشنایی نیز می باشند که در صورت نیاز به نور و روشنایی می توان از این قابلیت مفید بهره مند شد. از دیگر ویژگی های جت هیتر کامپکت می توان به جابه جایی آسان، کاربرد موثر و نیز قابلیت تامین انرژی الکتریکی جهت تعمیرات اشاره نمود.

جت هیتر کامپکت

جت هیتر برقی

جت هیتر برقی نوعی همانطور که از نامش پیداست از برق بجای گاز یا گازوئیل بعنوان سوخت استفاده می کند. مدل برقی در ساختمان ها و مکان هایی که  امکان دسترسی به سایر سوخت های مصرفی نباشد می توان با استفاده از نیروی الکتریکی برق  سوخت مورد نیاز دستگاه را تامین نمود و از این طریق می توان به محیط گرمای مورد نیاز را منتقل نمود. از جت هیتر برقی می توان در کارخانه ها، کارگاه های صنعتی، باشگاه های ورزشی و هرجای که نیازمند گرمای مطبوع باشد مورد استفاده قرار دارد. جت هیتر برقی به طور عمده دارای فن دمنده ی قوی می باشند از این رو توانایی بالایی در انتقال و هدایت گرما در فضای اطراف دارند. 

جت هیتر برقی

پنهان کن
بیشتر
جت هیتر قیمت جت هیتر | مشخصات و خرید جت هیتر - دماپویا
نمایش 1 - 20 از 27 مورد

فیلتر توسط :