جاروی استخر

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین جاروی استخری، ویژگی ها و مشخصات فنی، و  قیمت مناسب همراه با گارانتی اصلی، انواع مدل های جارو استخری شامل دستی، نیمه اتوماتیک، اتوماتیک از نوع فیلتردار و بدون فیلتر همچنین اطلاعات فروش این محصولات در برندهای مطرح و پرفروش بازار با کمترین قیمت و بالاترین سطح کیفیت، همراه با تصاویر و ظرفیت متناسب با مح...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین جاروی استخری، ویژگی ها و مشخصات فنی، و  قیمت مناسب همراه با گارانتی اصلی، انواع مدل های جارو استخری شامل دستی، نیمه اتوماتیک، اتوماتیک از نوع فیلتردار و بدون فیلتر همچنین اطلاعات فروش این محصولات در برندهای مطرح و پرفروش بازار با کمترین قیمت و بالاترین سطح کیفیت، همراه با تصاویر و ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را در وبسایت دماپویا را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه جاروی استخری

پاکیزه نگهداشتن آب استخر از هرنوع آلودگی نیاز به ملزومات و ابزار خاصی دارد. شنا کردن در استخری تمیز و با کیفیت علاوه بر حفظ سلامتی لذتی خاص و خوشایند را برای شما فراهم می کند. با انباشت مواد معلق در آب استخر به مرور زمان موجب ایجاد آلودگی و کدر شدن آن می شود. طی فرآیند فیلتراسیون و سیرکوله آب استخر این آلودگی ها از بین رفته و همواره استخری با آب شفاف و زلال در اختیار خواهیم داشت. اما باید در نظر داشت ممکن است برخی از مواد و اجسام موجود در آب استخر زمان عمل فیلتراسیون و تصفیه از بین نرفته و همچنان درون آب باقی بماند. این امر در استخرهای روباز بسیار شایع تر است، همین مواد معلق باعث کدر شدن آب استخر می شوند. و ظاهری ناخوشایند را فراهم میکنند. بنابراین برای تمیز کردن دیواره ها و کف استخر ابزارهای مختلفی از قبیل جاروی استخری طراحی و ساخته شده که عمل حذف آلودگی ها را به صورت مکانیکی و فیزیکی انجام میدهد. با توجه به همین موضوع میتوان گفت جاروی استخری یکی از ملزومات مهم در استخرهای روباز به شمار می آید. این سری از وسایل جانبی استخر در انواع مختلفی طراحی و ساخته می شوند که در ادامه به ویژگی ها، کاربرد، و انواع آنها اشاره خواهیم داشت.

جاروی استخری دماپویا

انواع جاروی استخری

همانطور که اشاره شد جاروهای استخری در سه مدل تقسیم بندی می شوند. که برای انتخاب جاروی استخری به محاسبات پیچیده و سختی نیاز نیست، بلکه لازم است بر اساس نوع آلودگی و اندازه ذراتی که روزانه در کف استخر ته نشین می شود از ملاک های انتخاب جاروی استخری به شمار می آید. این جاروها در انواع مدل های دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تولید و در بازار موجود می باشند. با توجه به ابعاد استخر اندازه شیلنگ و دسته جارو متغییر است، در نوع اتوماتیک نیز هر چه قدر میزان توان پمپ بیشتر باشد اتلاف آب کاهش می یابد. بنابراین اگر شما هم قصد خرید جاروی استخری دارید با ادامه مطلب با دماپویا همراه باشید که برآنیم خریدی هوشمندانه و متناسب با نیاز را برای شما فراهم کنیم.

جاروی استخری دستی : ساده ترین و ابتدایی ترین نوع جاروهای استخری مدل دستی است. این مدل از جاروها در دو مدل فیلتردار و بدون فیلتر طراحی و به درخواست مشتری عرضه می شوند. در مدل های بدون فیلتر آب استخر به طور مستقیم توسط جارو کشیده شده و مجدد به استخر باز نمی گردد. بنابراین آب استخر دور ریز می شود، این مدل استخر به دلیل هدررفت آب خیلی مورد استقبال قرار نگرفته، اما مدل فیلتردار با مکش آب و فیلتر کردن، فرایند تصفیه را انجام داده و مجدد به استخر بازگردانده می شود. از این مدل جاروی استخری عموما در استخرهایی با حجم آب کمتر نظیر استخرهای ماهی، آبنماها، آکواریوم ها مورد استفاده قرار می گیرد.

جاروی استخری نیمه اتوماتیک : نوعی دیگر از مدل های جاروی استخری که کاربرد وسیعی نیز در استخرهای مختلف دارد، میتوان نوع نیمه اتوماتیک آن اشاره داشت. این مدل جارو به پمپ تصفیه یا اسکیمرهای استخر متصل شده و کف استخر قرار می گیرد. و به کمک پمپ و نیروی کششی آن، جاروی استخری به صورت دینامیکی کف استخر حرکت کرده و تمامی ذرات ریز و آلودگی های ته نشین شده در استخر را مکش و تصفیه می کند.

جاروی اتوماتیک : نوع پیشرفته و مدرن جاروهای استخری مدل تمام اتوماتیک یا رباتیک است. که همسو با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و ساخته شده که از قدرت تصفیه بسیار بالایی برخوردار است. نحوه ی ساختار و عملکرد جاروهای هوشمند استخری به این صورت است که به جای چرخ از شنی مکنده در آنها استفاده شده که همین امر این قابلیت را فراهم می کند. این جاروها با قرار گرفتن در کف استخر ذرات معلق را به درون فیلترهای کارتریج موجود درون دستگاه فرستاده و بعد از عمل فیلتراسیون آب تمیز مجدد به داخل استخر بازگردانده می شود. به این ترتیب از هدررفتن آب مانع بعمل می آید. از ویژگی های منحصر بفرد این محصولات میتوان به کارکرد با ولتاژ 24 وات اشاره داشت که هیچ نوع آسیب و برق گرفتگی برای شناگران ایجاد نمی کند و همزمان میتوان حین استفاده از جاروی اتوماتیک از محیط استخر نیز استفاده نمود.

پنهان کن
بیشتر
جاروی استخر جاروی استخر | قیمت و خرید انواع جاروی استخری - دماپویا