تصفیه هوا تی سی ال

تصفیه هوا تی سی ال

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین تصفیه هوا تی سی ال با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف همچنین اطلاعات فروش تصفیه هوا تی سی ال با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش توسعه تجارت گلزار در 5 مدل TKJ-F290B ،TKJ-F220B، TKJ-F300B ،TKJ-F290A ،TKJ-F210A جهت تصفیه هوا با فیلتر های چندلایه، کیفیت بالا و طراحی منحصر بفرد را در وب سایت دماپویا مش...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین تصفیه هوا تی سی ال با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف همچنین اطلاعات فروش تصفیه هوا تی سی ال با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش توسعه تجارت گلزار در 5 مدل TKJ-F290B ،TKJ-F220B، TKJ-F300B ،TKJ-F290A ،TKJ-F210A جهت تصفیه هوا با فیلتر های چندلایه، کیفیت بالا و طراحی منحصر بفرد را در وب سایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده تصفیه هوا تی سی ال - TCL

با توجه به گستردگی شهرها و افزایش استفاده از وسایل نقیله، وجود کارخانه های تولیدی در اطراف شهرها، آلودگی در محیط منزل و محل کار افزایش یافته، همچنین با انجام فعالیت های روزانه انواع آلودگی مانند گرد وغبار، پرز فرش، موی حیوانات خانگی در هوای پیرامون شما ایجاد می شود. این آلودگی های برای تمامی افراد به خصوص سالمندان و کودکان بسیار مضر بوده و گاهاً مشکلات و بیماری هایی نظیر آلرژی، آسم بوجود میاوردند. تصفیه هوا بدون شک یکی از ضروری ترین وسایل جهت تأمین سلامت افراد در منزل و محل کار می باشد. این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص در این زمینه و استفاده از علم و تکنولوژی روز توانسته طی سال ها فعالیت در لیست بهترین تولید کننده های تصفیه هوا قرار بگیرد. شرکت توسعه تجارت گلزار نماینده انحصاری محصولات کمپانی تی سی ال در ایران می باشد، که محصولات این شرکت را با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش به بازار عرضه می نماید. تصفیه هوا تی سی ال در 7 مدل تولید و در بازار موجود می باشد. جهت عملکرد بهینه و تصفیه بهتر باید توجه داشت که تصفیه هوا را با فاصله از دیوار قرار بگیرد چرا که مکش هوا ازکناره ها و خروجی هوا از قسمت پشتی و بالای دستگاه انجام می شود.

خرید تصفیه هوا تی سی ال

تصفیه هوا تی سی ال مدل TkJF290B

تصفیه هوا تی سی ال با کیفیت بالا و طراحی منحصر بفرد تولید و به بازار ارائه می گردد. این نوع دستگاه تصفیه هوا دارای 4 مرحله فیلتراسیون جهت از بین بردن آلودگی و ذرات ریز می باشد. دستگاه تصفیه هوا TCL قابلیت تصفیه هوا تا فضای حداکثر 29 متر مربع را دارا می باشد. فیلتر هپا موجود در این دستگاه با عملکرد بسیار بالا هرگونه مواد و ذرات معلق در هوا را از فیلتر کرده و از بین می برد. در لبه ی دستگاه دکمه های کنترلی نصب شده و با چراغ های نشانگر، عملکردشان مشخص می شود همچنین مجهز به تایمر می باشند.

خرید تصفیه هوا تی سی ال مدل TkJF290B

تصفیه هوا تی سی ال مدل TkJF220B

تصفیه هوا تی سی ال با کیفیت بالا و طراحی منحصر بفرد تولید و به بازار ارائه می گردد. این نوع دستگاه تصفیه هوا دارای 4 مرحله فیلتراسیون جهت از بین بردن آلودگی و ذرات ریز می باشد. دستگاه تصفیه هوا TCL قابلیت تصفیه هوا تا فضای حداکثر 22 متر مربع را دارا می باشد. فیلتر هپا موجود در این دستگاه با عملکرد بسیار بالا هرگونه مواد و ذرات معلق در هوا را از فیلتر کرده و از بین می برد. در لبه ی دستگاه دکمه های کنترلی نصب شده و با چراغ های نشانگر، عملکردشان مشخص می شود همچنین مجهز به تایمر می باشند.

خرید تصفیه هوا تی سی ال مدل TkJF220B

تصفیه هوا تی سی ال مدل TKJF300B

تصفیه هوا تی سی ال با کیفیت بالا و طراحی منحصر بفرد تولید و به بازار عرضه می گردد. این نوع تصفیه هوا دارای 5 مرحله فیلتراسیون جهت از بین بردن آلودگی و ذرات معلق در هوا می باشد. وجود فیلتر هپا در این تصفیه هوا عملکرد آن را بهبود بخشیده و هرگونه مواد آلرژی زا، دود سیگار، ذرات ریز را تصفیه و هوای اطراف را سالم و پاکیزه می نماید. لبه ی دستگاه دکمه های کنترلی نصب شده و با چراغ های نشانگر، عملکردشان مشخص می شود همچنین دارای ریموت کنترل همراه می باشد که قابلیت تنظیم دستگاه با فاصله را امکان پذیر می سازد. این دستگاه جهت تصفیه هوا تا متراژ حداکثر 35 مترمربع مناسب می باشد. تصفیه هوا تی سی ال داری سنسور CDS جهت نور تنظیم نمایشگر دستگاه بر اساس نور محیط بوده همچنین دارای نشانگر کیفیت هوای محیط، فن 4 ساعته می باشد.

خریدتصفیه هوا تی سی ال مدل TKJF300B

تصفیه هوا تی سی ال مدل TKJF210A

این نوع تصفیه هوا دارای کیفیت بالا و ظاهری زیبا با موقیعت نصب رومیزی تولید و به بازار ارائه می گردد. تصفیه هوا تی سی ال دارای 3 مرحله فیلتراسیون جهت از بین بردن آلودگی های موجو در هوا می باشد. سیستم یون ساز و همچنین فیلتر هپا موجود در تصفیه هوا تی سی ال عمکلرد آن را بهبود بخشیده و قابلیت فیلتراسیون هوای اطراف تا فضای 25 متر مربع را دارد.

خریدتصفیه هوا تی سی ال مدل TKJF210A

تصفیه هوا تی سی ال مدل TKJF290A

تصفیه هوا تی سی ال با کیفیت بالا و طراحی منحصر بفرد تولید و به بازار ارائه می گردد. این نوع دستگاه تصفیه هوا دارای 4 مرحله فیلتراسیون جهت از بین بردن آلودگی و ذرات ریز می باشد. دستگاه تصفیه هوا TCL قابلیت تصفیه هوا تا فضای حداکثر 29 متر مربع را دارا می باشد. فیلتر هپا موجود در این دستگاه با عملکرد بسیار بالا هرگونه مواد و ذرات معلق در هوا را از فیلتر کرده و از بین می برد. در لبه ی دستگاه دکمه های کنترلی نصب شده و با چراغ های نشانگر، عملکردشان مشخص می شود همچنین مجهز به تایمر می باشند.

خرید تصفیه هوا تی سی ال مدل TKJF290A

گارانتی و خدمات پس از فروش تصفیه هوا تی سی ال

شرکت توسعه تجارت گلزار نماینده انحصاری محصولات TCL در ایران می باشد . تصفیه هوا تی سی ال دارای 12 ماه گارانتی و 18 ماه خدمات پس از فروش این شرکت می باشد .

logo-TCL

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های تصفیه هوا تی سی ال ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
تصفیه هوا تی سی ال قیمت تصفیه هوا تی سی ال | مشخصات تصفیه هوا تی سی ال - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
مدت گارانتی
حسگر بو
عملکرد بخور
حسگر گرد و غبار