تصفیه هوا

67 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین تصفیه هوا با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش تصفیه هوا با گارانتی اصلی و تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل ال جی ، میدیا ، کنت ، سامسونگ ، گری ، هانیول  برای مصارف خانگی ، صنعتی و خودرو را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید تصفیه هوا با گارانتی معتبر بدانیم

دستگاه تصفیه هوا محصولاتی هستند که در اندازه های گوناگون تولید می شوند که شامل برند تصفیه هوا کنت برای تصفیه هوای داخل خودرو ، مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شود. دستگاه تصفیه هوا می تواند هوا را در یک محیط بسته نظیر اتاق پالایش کنند تا هوای محیط از هرگونه میکروب ، گرد و غبار و.....پاکیزه شود و بیشتر مناسب افرادی است که مبتلا به آسم و آلرژی هستند. کارایی و بازده های گوناگونی از 30 تا 99/99 درصد دارند. ظرفیت هوای تصفیه براساس متر مکعب برساعتM3/h محاسبه می شوند. فیلتر های دستگاه تصفیه ، وظیفه اصلی را در تصفیه هوا برعهده دارند. فیلترهای هوا همانند غربال بسیار دقیق عمل می کند ، با چند بار عبور هوا از داخل آنها ذرات معلق موجود در هوا را از بین می برد .این عملیات گردش هوا توسط یک فن انجام می شود که به صورت پی در پی هوا را به داخل دستگاه کشیده و پس از تصفیه به بیرون هدایت می کند سپس ذرات معلق بر روی دستگاه باقی می مانند وهوای تمیز دوباره به اتاق برمی گردد. دستگاه تصفیه هوا میتواند ویروس وقارچ ها را از بین ببرد و آلودگی وآلاینده های موجود در هوا از بین ببرد و همچنین دستگاه تصفیه هوا می تواند مقادیر زیادی از گازهای سمی ، خطرناک و بوهای نامطبوع را از بین ببرد . تصفیه هوا رومیزی ، تصفیه هوا ایستاده ، تصفیه هوا همراه ، تصفیه هوا اتومبیل از انواع تصفیه هوا می باشد که توسط شرکت های مختلف از جمله برند تصفیه هوا سامسونگ می باشد.

تصفیه هوا

از انواع فیلترها که در تصفیه هوا استفاده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد :

فیلتر هپا 

این فیلتر ها می توانند ذرات معلق تا اندازه 3/0 میکرون را از بین ببرند. فیلتر هپا از درهم تنیده شدن نامنظم و کاملاً تصادفی الیاف‌های فایبرگلاس، پوشال یا حصیر و فشردن آن‌ها ساخته می‌شود.

فیلتر کربن اکتیو

این فیلترها آلودگی هایی که به شکل گاز در هوا وجود دارند از بین می برد. فیلترهای کربن اکتیو توانایی جذب بازمانده‌های واکنش شیمیایی و بسیاری دیگر از گازهای آلاینده محیط نظیرNO و NO2 توسط کربن اکتیو از هوا حذف می‌گردند.

فیلتر یونی

فیلتر یون ساز از یک یون منفی ساز ساخته شده که یون منفی گرد و غبار ومواد آلرژی زایی که در هوا وجود دارد جذب و در هوا ساطع می کند سپس این ذرات معلق در هوا به دلیل سنگینی بار سقوط می کند ، بوی بدی در هوا ایجاد می شود .

پیش فیلتر

از پیش فیلتر برای ذرات بزرگ تر مانند پرز و مو و برخی گرده ها استفاده می شود .گرده ها قبل از اینکه وارد فیلتر های اصلی شوند به دام می اندازد . برخی از پیش فیلترها عمر طولانی دارند و قابل شستشو هستند.

فیلتر تصفیه هوا

تصفیه هوا تصفیه هوا | مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه هوا - دماپویا
نمایش 1 - 20 از 67 مورد