بوستر پمپ آتشنشانی و آبرسانی

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین بوستر پمپ با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف بوستر پمپ و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند موجود از قبیل  بوستر پمپ دما پویا در انواع بوستر پمپ آتش نشانی و بوستر پمپ آبرسانی و در ابعاد کوچک و بزرگ با درجه ...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین بوستر پمپ با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف بوستر پمپ و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند موجود از قبیل  بوستر پمپ دما پویا در انواع بوستر پمپ آتش نشانی و بوستر پمپ آبرسانی و در ابعاد کوچک و بزرگ با درجه حفاظت IP66 را مشاهده و بررسی نمایید .

در هنگام خرید بوستر پمپ دانستن چه نکاتی ضروری و مهم است

بوستر پمپ از سری پمپ سانتریفیوژ می باشد و بوستر پمپ به مجموعه پمپ ها به صورت موازی و به شکل یکپارچه و منظم گفته می شود از بوستر پمپ ها بیشتر در آتش نشانی ، مصارف صنعتی ، بیمارستان ها و برای شبکه آب شهری استفاده می شود. شامل برند های دماپویا می باشد . کلکتور مکش و دهش ، شیر فلکه ، شیر یک طرفه ، صافی ، لرزه گیر ، تابلوی برق و کنترل ، سوییچ فشار ، انتقال دهنده فشار ، مانومتر ، اتصالات تبدیل و فلنج ها ، شاسی ، کوپلینگ از اجزاهای بوستر پمپ می باشد. بوستر پمپ با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع آتش نشانی و آبرسانی تولید و عرضه می شود. 

انواع پمپ های کف کش با توجه به نوع کارایی و موارد استفاده در انواع مختلف نظیر موارد زیر تولید می شود

بوستر پمپ آتش نشانی 

بوستر پمپ آتش نشانی از سری پمپ دور ثابت می باشد. در بوستر پمپ آتش نشانی قطعه ای وجود دارد بنام پرشر سوئیچ که وظیفه آن کنترل فشار می باشد. حداکثر هد این سری از پمپ 87 متر ، حداکثر دبی 58 متر مکعب بر ساعت با توان 18.5 کیلو وات می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه می باشد.  .ظرفیت منبع دیافراگمی  این سری پمپ 24 لیتر با قطر مکش 2 اینچ و با قطر رانش 1.1/4 می باشد.

بوستر اتش نشانی

بوستر پمپ آبرسانی 

بوستر پمپ آبرسانی از سری پمپ دور متغیر می باشد. این سری از پمپ ها دارای کیت اینورتر ( برای صرفه جویی مصرف انرژی ) می باشد. حداکثر هد این سری از پمپ 85 متر ، حداکثر دبی 58 متر مکعب بر ساعت با توان 18.6 کیلو وات می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه می باشد. ظرفیت منبع دیافراگمی این سری پمپ 100 لیتر با قطر مکش 2 اینچ و با قطر رانش 1.1/4 می باشد.

بوستر پمپ ابرسانی

پنهان کن
بیشتر