بوستر پمپ آتشنشانی و آبرسانی

بوستر پمپ آتشنشانی و آبرسانی

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.
بوستر پمپ آتشنشانی و آبرسانی قیمت بوستر پمپ آتشنشانی |مشخصات بوستر پمپ آبرسانی - دماپویا

مشخصات خرید هوشمندانه بوستر پمپ آتشنشانی و آبرسانی

بوستر پمپ از سری پمپ های سانتریفیوژ پرکاربرد در صنایع مختلف به شمار می آید، که فشار و سطح دبی آب مصرفی ساختمان را در حد متعادل نگه می دارد. در مجتمع ها و پروژه هایی که یک پمپ آب قادر به افزایش فشار آب مصرفی مورد نیاز را ندارد، لازم است که از بوستر پمپ ها استفاده نمایید. نحوه ی ساختار این تجهیزات به این شکل است که یک یا چندین پمپ به صورت متوالی روی مدار قرار گرفته اند. از بوستر پمپ ها معمولا در مصارف آتش نشانی، صنعتی، بیمارستان ها و هم چنین آب شهری استفاده می شود. این تجهیزات از کنار هم قرار گرفتن اجزای مختلفی تهیه شده اند که شامل کلکتور مکش و دهش، شیر فلکه، شیر یک طرفه، صافی، لرزه گیر، تابلوی برق و کنترل، سوییچ فشار، انتقال دهنده فشار، مانومتر، اتصالات تبدیل و فلنج ها، شاسی، کوپلینگ می باشد. بوستر پمپ با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط، متراژ ساختمان در انواع آتش نشانی و آبرسانی تولید و عرضه می شود. این تجهیزات در مدل های آتشنشانی، و آبرسانی طراحی و ساخته می شوند.

بوستر پمپ آتش نشانی

بوستر پمپ های آتش نشانی به صورت دور ثابت طراحی و ساخته می شوند. نحوه عملکرد این سیستم ها به این صورت است که از چندین الکتروپمپ تهیه شده اند که مقدار دبی توسط پرشرسوئیچ ها تعیین می گردد، زمانیکه تغییری در شبکه آب مصرفی وجود نداشته باشد، و فشار آب مصرفی تغییری نکند، الکتروپمپ های بوستر پمپ از مدار خارج شده و خاموش می شوند، اما زمانیکه مصرف آب ساختمان بیشتر شود و فشار افت پیدا کند، برای متعادل نگهداشتن فشار اولین الکتروپمپ وارد عمل شده و شروع به کار می کند. به ترتیب با تغییر فشار آب الکتروپمپ ها به همین روال وارد مدار شده و فشار را به بالاترین حد نگه می دارند، و فشار را به حد متعادل نگه می دارند. به این ترتیب فشار مورد نیاز توسط پرشرسوئیچ ها در حد ثابت و متعادل نگه داشته می شود.

بوستر اتش نشانی

بوستر پمپ آبرسانی

بوستر پمپ های آبرسانی از نوع دور متغییر می باشند. نحوه ی عملکرد این تجهیزات به این صورت است که در ساختمان ها و آپارتمان های چند طبقه که در طبقات آخر با افت فشار مواجه هستند، از بوسترهای دور متغییر استفاه می نمایند. این تجهیزات نیز از یک یا چندین پمپ آب تهیه شده که می تواند بر اساس میزان فشار آب مصرفی، مقدار آب با فشار و دبی متناسب را تامین نماید، و در زمان مصرف آب فشار را در حد ثابت نگه دارد. بوستر پمپ های آبرسانی دور متغییر توسط جعبه فرمان کنترل می شوند و میزان فشار آب مصرفی در آنها تعیین می گردد. از این مدل بوستر پمپ آتشنشانی و آبرسانی می توان در مجتمع های مسکونی با تعداد واحدهای زیاد، فرودگاه ها، بیمارستان، ساختمان های مرتفع به منظور حفظ تعادل فشار آب مورد استفاده قرار می گیرد. 

بوستر پمپ ابرسانی