آبگرمکن گرم آوران

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن گرم آوران و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن گرم آوران همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری و گازی ایستاده  GAE10 ، GA50 ، GA200 و GAR200  ، دارای ترموکوپل ، دارای شیر اطمینان ، رنگ الکترواستاتیک برای پوشش بدنه ، پوشش مخزن از ورق گالوانیزه و دارای استاندارد ملی ایران ر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن گرم آوران و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن گرم آوران همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری و گازی ایستاده  GAE10 ، GA50 ، GA200 و GAR200  ، دارای ترموکوپل ، دارای شیر اطمینان ، رنگ الکترواستاتیک برای پوشش بدنه ، پوشش مخزن از ورق گالوانیزه و دارای استاندارد ملی ایران را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده آبگرمکن گرم آوران

شرکت گرم آوران در سال1357 شمسی ، 1978 میلادی تأسیس شد و این شرکت درسال 1380 تولید و عرضه ی اولین محصول خود راآغاز نمود. شرکت گرم آوران دارای 400 نمایندگی در سطح کشور و هدف اصلی این شرکت ارائه خدمات مناسب به مصرف کنندگان می باشد. رنگ پوشش بدنه آبگرمکن گرم آوران از رنگ الکترو استاتیک و نوع پوشش منبع گالوانیزه گرم می باشد.

انواع آبگرمکن شرکت گرم آوران شامل موارد زیر می باشد

آبگرمکن برقی دیواری گرم آوران

آبگرمکن برقی دیواری گرم آوران از انرژی برق بجای گاز و سوخت های فسیلی برای گرم کردن آب استفاده میکند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین مینماید. از مزایای استفاده از این آبگرمکن تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا می باشد .

ابگرمکن گرم اوران

آبگرمکن گازی ایستاده گرم آوران

آبگرمکن گازی ایستاده گرم آوران (آبگرمکن مخزنی ، آبگرمکن زمینی) که از گاز برای گرم کردن آب استفاده می کند و با گرم شدن آب موجود در مخزن ، آبگرم مصرفی را تامین می کند. این آبگرمکن برای منازل ، فروشگاه ها ، بانک ها ، ادارات ، رستوران ها مناسب می باشد . آبگرمکن های گازی ایستاده  بدلیل آنکه دارای مخزن می باشد آب گرم برای چند شیر مصرفی به صورت همزمان را تامین می نماید .

ابگرمکن گرم اوران

گارانتی و خدمات پس از فروش رادیاتور گرم آوران

آبگرمکن های گرم آوران دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

گرم اوران

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن گرم آوران ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

سازنده