آبگرمکن گرم آوران

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن گرم آوران و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن گرم آوران همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری و گازی ایستاده  GAE10 ، GA50 ، GA200 و GAR200  ، دارای ترموکوپل، دارای شیر اطمینان، رنگ الکترواستاتیک برای پوشش بدنه، پوشش مخزن از ورق گالوانیزه و دارای استاندارد ملی ایران را مشاهده...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن گرم آوران و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن گرم آوران همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری و گازی ایستاده  GAE10 ، GA50 ، GA200 و GAR200  ، دارای ترموکوپل، دارای شیر اطمینان، رنگ الکترواستاتیک برای پوشش بدنه، پوشش مخزن از ورق گالوانیزه و دارای استاندارد ملی ایران را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه آبگرمکن گرم آوران - GARM AVARAN

شرکت گرم آوران در زمینه تولید سیستم های گرمایشی فعالیت دارد. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی روز و بکارگیری نیروهای متخصص و کار آمد محصولاتی با بیشترین بازدهی طبق استاندارد های ملی تولید و به بازار ارائه می نماید. با توجه به کیفیت بالای محصولات گرم آوران با استقبال فراوانی در بازار داخلی قرار گرفته است. این شرکت در طی چند سال حضور موفق و عرضه محصولات متنوع با بیشترین بازدهی توانسته سهم قابل توجهی از بازار رقابت را کسب نماید. رنگ پوشش بدنه آبگرمکن گرم آوران از رنگ الکترو استاتیک و نوع پوشش منبع گالوانیزه گرم می باشد و برای ایمنی بیشتر این دستگاه آن را طبق استاندارد های ملی تولید می نمایند. شما با خرید آبگرمکن گرم اوران همواره آب گرم، فوری و دائم در اختیار دارید. این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجو می باشد. در ادامه به ویژگی های هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.  

آبگرمکن برقی دیواری گرم آوران

آبگرمکن برقی دیواری گرم آوران از انرژی برق بجای گاز و سوخت های فسیلی برای گرم کردن آب استفاده میکند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین مینماید. از مزایای استفاده از این آبگرمکن تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا می باشد .

garmavaran-GAE10

آبگرمکن گازی ایستاده گرم آوران

آبگرمکن گازی ایستاده گرم آوران (آبگرمکن مخزنی ، آبگرمکن زمینی) که از گاز برای گرم کردن آب استفاده می کند و با گرم شدن آب موجود در مخزن، آبگرم مصرفی را تأمین می نماید.  این آبگرمکن برای منازل، فروشگاه ها، بانک ها، ادارات، رستوران ها مناسب می باشد. آبگرمکن های گازی ایستاده  بدلیل آنکه دارای مخزن می باشد آب گرم برای چند شیر مصرفی به صورت همزمان را تامین می نماید .

garmavaran-istadeh

گارانتی و خدمات پس از فروش رادیاتور گرم آوران

آبگرمکن های گرم آوران دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

garanty-garmavaran

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن گرم آوران ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

سازنده