آبگرمکن هامر

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن هامر و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن هامر همراه با تصاویر به صورت برقی دیواری ، آبگرم فوری در مدل های HA-70E ، HA-10E ، HA-90E ، در ظرفیت های 10 لیتر ، 50 لیتر ، 100 لیتر تا 200 لیتری ، جنس ورق آبگرمکن از نوع گالوانیزه و دارای راندمان و بازد...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن هامر و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن هامر همراه با تصاویر به صورت برقی دیواری ، آبگرم فوری در مدل های HA-70E ، HA-10E ، HA-90E ، در ظرفیت های 10 لیتر ، 50 لیتر ، 100 لیتر تا 200 لیتری ، جنس ورق آبگرمکن از نوع گالوانیزه و دارای راندمان و بازدهی بالا را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده آبگرمکن هامر

شرکت هامر در سال 1385 شمسی ، 2006 میلادی با هدف تولید محصولات عالی برای رقابت با محصولات خارجی تاسیس شد. آبگرمکن شرکت هامر وسیله ای است که آب گرم مورد نیاز برای واحد مسکونی را تامین میکند. منبع تولید انرژی آبگرمکن بستگی به نوع آن دارد. ورق آبگرمکن برقی دیواری هامر از نوع گالوانیزه می باشد. از مزیت های آبگرمکن هامر می توان به راندمان و بازدهی بالا اشاره کرد. 

آبگرمکن هامر فقط شامل برقی دیواری می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

 

آبگرمکن برقی دیواری هامر 

آبگرمکن برقی دیواری هامر از انرژی برق بجای گاز و سوخت های فسیلی برای گرم کردن آب استفاده میکند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین مینماید. از مزایای استفاده از این آبگرمکن تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا می باشد . 

ابگرمکن هامر

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن هامر 

آبگرمکن هامر دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت هامر می باشند.

هامر

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن هامر ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 مورد