آبگرمکن نوژان

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن نوژان و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن نوژان همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری 50 لیتر تا 200 لیتر ، تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا ، مجهز به نظم دهی دمای دیجیتال ، مجهز به حسگر دمای خیلی منظم ، مجهز به شیر اطمینان ، دارای مقاومت 16 بار و شا...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن نوژان و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن نوژان همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری 50 لیتر تا 200 لیتر ، تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا ، مجهز به نظم دهی دمای دیجیتال ، مجهز به حسگر دمای خیلی منظم ، مجهز به شیر اطمینان ، دارای مقاومت 16 بار و شامل عایق پلی اورتان زیست محیطی را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشکندانه آبگرمکن نوژان - Nozhan

آبگرمکن نوژان وسیله ای است که آب گرم مورد نیاز برای واحد مسکونی را تامین میکند. منبع تولید انرژی آبگرمکن ها بستگی به نوع آن دارد . از خصوصیات آبگرمکن نوژان می توان به صفحه بررسی LED با دماسنج هوشمند ، مصرف انرژی پایین ، مقاوم در برابر زنگ زدگی ، مجهز به ترموستات ایمن و کاربردی ، قابل نصب در دو سمت افقی و عمودی و داشتن عایق پلی اورتان که سبب ممانعت از تولید گاز سمی می شود. این شرکت آبگرمکن در نوع سوخت مصرفی برق با موقعیت نصب دیواری در ظرفیت های متفاوت تولید می نماید. تمامی محصولات تولیدی این شرکت با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد.

آبگرمکن برقی دیواری نوژان 

آبگرمکن برقی دیواری نوژان از انرژی برق بجای گاز و سوخت های فسیلی برای گرم کردن آب استفاده میکند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین مینماید. از مزایای استفاده از این آبگرمکن تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا می باشد .آبگرمکن های برقی دیواری شرکت نوژان مجهز به نظم دهی دمای دیجیتال ، مجهز به حسگر دمای خیلی منظم ، مجهز به شیر اطمینان ، دارای مقاومت 16 بار و شامل عایق پلی اورتان زیست محیطی می باشد.

ابگرمکن نوژان

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن نوژان

آبگرمکن نوژان دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

نوژان

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن نوژان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده