آبگرمکن مگاترم

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن مگاترم و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن مگاترم همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری ، آبگرم فوری در ظرفیت های 10 لیتر ، 50 لیتر ، 100 لیتر تا 200 لیتری ، دارای محفظه احتراق بسته و مكانيسم تنظيم دمای كاملا ثابت در اندازه و شكل كوچك و زيبا ، دارای نشان استاندارد ملی را مشاهده و بررسی...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن مگاترم و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن مگاترم همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری ، آبگرم فوری در ظرفیت های 10 لیتر ، 50 لیتر ، 100 لیتر تا 200 لیتری ، دارای محفظه احتراق بسته و مكانيسم تنظيم دمای كاملا ثابت در اندازه و شكل كوچك و زيبا ، دارای نشان استاندارد ملی را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده آبگرمکن مگاترم 

آبگرمکن مگاترم که توسط شرکت کار آفرینان دماوند با سه دهه حضور در عرصه تولید تلاش می نماید در جهت ارتقا کیفیت زندگی آبگرمکن های خود را که دارای نشان استاندارد ملی ایران نیز می باشد را روانه بازار گردیده. آبگرمكن شرکت مگاترم دارای آبگرم فوری و همچنین دارای محفظه احتراق بسته و مكانيسم تنظيم دمای كاملا ثابت در اندازه و شكل كوچك و زيبا می باشد.

مگاترم

آبگرمکن شرکت مگاترم فقط شامل آبگرمکن دیواری برقی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

آبگرمکن برقی دیواری مگاترم

آبگرمکن برقی دیواری مگاترم از انرژی برق بجای گاز و سوخت های فسیلی برای گرم کردن آب استفاده میکند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین مینماید. از مزایای آبگرمکن برقی دیواری مگاترم می توان به راندمان حرارتی بالا ، دارای نمایشگر دیجیتال ، دارای فن کاملا آرام و بی صدا ، دارای کنترل هوشمند دمای آب و قابلیت کارکرد با فشار 0.02 بار را اشاره کرد.

آبگرمکن دیواری مگاترم

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن مگاترم

آبگرمکن های مگاترم دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت کار آفرینان دماوند می باشند.

کار افرینان دماوند

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن مگاترم ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده