آبگرمکن لورچ

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن لورچ و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن لورچ همراه با تصاویر در مدل آبگرمکن دیواری گازی 130 ، 160 ، 180 معمولی و آیونایز، تأمین آبگرم فوری و دائم ، مجهز به سیستم ترموکوبل، راندمان حرارتی بالا، رگولاتور خودکار جریان آب، بازده انرژی حرارتی بالا را مشاهده و بررسی...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن لورچ و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن لورچ همراه با تصاویر در مدل آبگرمکن دیواری گازی 130 ، 160 ، 180 معمولی و آیونایز، تأمین آبگرم فوری و دائم ، مجهز به سیستم ترموکوبل، راندمان حرارتی بالا، رگولاتور خودکار جریان آب، بازده انرژی حرارتی بالا را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه آبگرمکن لورچ - LORCH

گروه صنعتی لورچ با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بهره گیری از تجربه و علم مدیران و نیروهای متخصص در این زمینه محصولاتی با کیفیت بالا و بیشترین راندمان عرضه می نماید. شرکت لورچ در زمینه تولید آبگرمکن  مدل دیواری مطابق با استانداردهای ملی ایران و استاندارد اروپا فعالیت می نماید. آبگرمکن لورچ مجهز به سیستم ترموکوبل می باشد که با خاموش شدن شعله پیلوت مسیر گاز مسدود می شود. از مزایای آبگرمکن لورچ می توان به شستی تنظیم دما، استفاده از رگولاتور خودکار جریان آب، راندمان بالای حرارتی  و شیر کنترل گاز متناسب با جریان آب اشاره کرد. محصولات تولیدی لورچ با گارانتی اصلی در وب ساید دماپویا موجود می باشد.

آبگرمکن گازی دیواری لورچ

آبگرمکن گازی دیواری لورچ آبگرمکن هایی هستند که بدون مخزن بوده و از گاز برای گرم کردن آب استفاده می کند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین می نماید. از ویژگی های این نوع آبگرمکن ها میتوان به تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا اشاره نمود. 

آبگرمکن لورچ

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن لورچ

آبگرمکن گازی دیواری لورچ دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

لورچ

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن لورچ ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر