آبگرمکن لورچ

آبگرمکن لورچ

5 محصول وجود دارد
آبگرمکن لورچ خرید آبگرمکن لورچ | قیمت + مشخصات و گارانتی - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

خرید آبگرمکن لورچ و موارد کلیدی آن

آبگرمکن لورچ (LORCH) یکی از بهترین مدل های این سری از سیستم های گرمایشی در بازار داخلی به شمار می آید. گروه صنعتی لورچ به عنوان یکی از پیشگامان تولیدکننده سیستم های گرمایشی و آبگرمکن لورچ با کیفیت بسیار مناسب است که از این تولیدات همواره به عنوان یکی از بهترین محصولات نام برده می شود که به دلایل متعددی می توان آن را در رده بالای درخواست های مصرف کنندگان دید. آبگرمکن لورچ به وسیله این شرکت خوش نام و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بهره گیری از تجربه و علم مدیران و نیروهای متخصص در این زمینه تولید و با کیفیت بسیار مناسب و بیشترین راندمان عرضه می نماید. شرکت لورچ در زمینه تولید آبگرمکن مدل دیواری مطابق با استانداردهای ملی ایران و استاندارد اروپا فعالیت می نماید و تلاش می کند با به کارگیری مکانیزم های متعدد و همچنین قطعات گوناگون نسبت ارتقا سطح کیفی محصولات اقدام کند. آبگرمکن لورچ مجهز به سیستم ترموکوبل می باشد که با خاموش شدن شعله پیلوت مسیر گاز مسدود می شود.

از مزایای آبگرمکن لورچ می توان به شستی تنظیم دما، استفاده از رگولاتور خودکار جریان آب، راندمان بالای حرارتی و شیر کنترل گاز متناسب با جریان آب اشاره کرد. همچنین از دیگر مزایای این مدل از آبگرمکن می توان به صرف جویی بسیار مناسب در مصرف سوخت و همینطور از لحاظ قیمت تمام شده برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه است. آبگرمکن لورچ به لحاظ رعایت اصول ایمنی یکی از بهترین و ایمن ترین آبگرمکن ها است که با در نظر گرفتن موارد متعدد دارای ایمنی بسیار خوبی است که استفاده از آن را برای موارد گوناگون و برای فضاهای مختلف ممکن کرده است. از دیگر مزیت های آبگرمکن لورچ می توان به ابعاد بسیار مناسب و حجم کم آن اشاره کرد که امکان نصب در محیط های مختلف و با کمترین فضا را ممکن کرده است. آبگرمکن لورچ از محصولات تولیدی شرکت لورچ تامین کننده آب گرم فوری و با حجم فراوان است که شما بازدیدکنندگان عزیز همواره می توانید آبگرمکن لورچ را با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا به همراه سایر محصولات مشابه مشاهده و خرید نمایید.

آبگرمکن لورچ

آبگرمکن گازی دیواری لورچ

آبگرمکن گازی دیواری لورچ از جمله آبگرمکن های تولیدی شرکت لورچ است که بدون مخزن بوده و از گاز برای گرم کردن آب استفاده می کند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین می نماید. از ویژگی های این مدل از آبگرمکن لورچ میتوان به تأمین آبگرم فوری و دائم، اشغال فضای کم، بازده انرژی بالا اشاره نمود. در واقع طراحان سازنده این محصول با دقت نظر فراوان و با تعبیه بهترین قطعات و مکانیزم ها برای آن سطح کیفی آن را تا استاندارد های جهانی بالا ببرند. آبگرمکن لورچ جهت رسیدن به راندمان حرارتی بالای 85 درصد متناظر با نوع آبگرمکن مبدل حرارتی طراحی و ساخته شده است که دارای شمعکی است که با گاز طبیعی یا مایع کار می کند. ایجاد این امکان برای آبگرمکن لورچ در این حالت از فرسودگی قسمت جلویی مبدل حرارتی به لحاظ طراحی خاص شمعک جلوگیری شده است. مجهز به سیستم ترمو الکتریک (ترموکوبل) که با خاموش شدن شعله پیلوت به هر دلیل پس از چند ثانیه مسیر عبور گاز در شیر کنترل گاز مسدود می گردد. گروه صنعتی لورچ علاوه بر تولید آبگرمکن هایی با سطح کیفیت بالا در خصوص طراحی و ساخت کولر آبی نیز فعالیت عمده ای دارد و سالانه میلیون ها دستگاه تولید و روانه بازار بازار رقابت می کند.

آبگرمکن لورچ مدل دیواری و با مصرف سوخت گازی دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

لورچ

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
مدت گارانتی