آبگرمکن سپهر الکتریک

8 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن سپهر الکتریک و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن سپهر الکتریک همراه با تصاویر در مدل برقی ایستاده و گازی ایستاده  SE-250 ، SE-200 ، SE-666 ، قابلیت استفاده از هر دو سوخت گاز شهری و گاز مایع ، مجهز به کلاهک ، شیر اطمینان ، شیر تخلیه و دارای رگلاتور گاورنردار با قاب...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن سپهر الکتریک و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن سپهر الکتریک همراه با تصاویر در مدل برقی ایستاده و گازی ایستاده  SE-250 ، SE-200 ، SE-666 ، قابلیت استفاده از هر دو سوخت گاز شهری و گاز مایع ، مجهز به کلاهک ، شیر اطمینان ، شیر تخلیه و دارای رگلاتور گاورنردار با قابلیت کنترل اتوماتیک دما را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده آبگرمکن سپهر الکتریک

شركت سپهر الكتريك درسال 1359 شمسی ، 1980 میلادی درشهرصنعتی البرز قزوین در زمینی به متراژ 20000 مترمربع احداث گردید. این شرکت دارای گواهینامه بین اللملی ISO- 9002  از کشور آلمان و ISO-9001 از کشور انگلستان شده است. مهندس بدلی مدیر عامل شرکت سپهر الکتریک می باشد. آبگرمکن سپهر الکتریک قابلیت استفاده از هردو سوخت گاز شهری و گاز مایع را دارا می باشد و همچنین مجهز به کلاهک ، شیر اطمینان ، شیر تخلیه و دارای رگلاتور گاورنردار با  قابلیت کنترل اتوماتیک دما می باشد.

انواع آبگرمکن شرکت سپهر الکتریک شامل موارد زیر می باشد

آبگرمکن برقی ایستاده سپهر الکتریک

آبگرمکن برقی ایستاده سپهر الکتریک با استفاده از نیروی برق، ایجاد حرارت می نماید و با گرم شدن اب موجود در مخزن ، آبگرم مصرفی را تامین می کند و همچنین دارای ترموستات جهت قطع و وصل کردن جریان برق و تثبیت حرارت می باشد. این نوع آبگرمکن مورد استفاده برای محیط های خصوصی و عمومی مانند منازل ، فروشگاه ها ، بانک ها ، ادارات ، رستوران ها ، مساجد ، سالن های اجتماعات و … می باشد. 

برقی سپهر الکتریک

آبگرمکن گازی ایستاده سپهر الکتریک

آبگرمکن گازی ایستاده سپهر الکتریک (آبگرمکن مخزنی ، آبگرمکن زمینی) که از گاز برای گرم کردن آب استفاده می کند و با گرم شدن آب موجود در مخزن ، آبگرم مصرفی را تامین می کند. این آبگرمکن برای منازل ، فروشگاه ها ، بانک ها ، ادارات ، رستوران ها مناسب می باشد . آبگرمکن های گازی ایستاده  بدلیل آنکه دارای مخزن می باشد آب گرم برای چند شیر مصرفی به صورت همزمان را تامین می نماید .

ابگرمکن گازی سپهر الکتریک

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن سپهر الکتریک

آبگرمکن های سپهر الکتریک دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

سپهر الکتریک

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن سپهر الکتریک ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

فیلتر توسط :