آبگرمکن برفاب

آبگرمکن برفاب

6 محصول وجود دارد
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

خرید آبگرمکن برفاب و موارد کلیدی آن

شرکت صنعتی برفاب یکی از تولید کننده های مطرح در زمینه طراحی و ساخت سیستم های گرمایشی از جمله برفاب می باشد. برفاب با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز تجهیزاتی مدرن و پیشرفته تولید و ارائه می نماید. آبگرمکن برفاب ساخته شده از بهترین متریال با دو نوع سوخت مصرفی گازی و برقی در ظرفیت های متنوع ساخته می شوند. این مدل آبگرمکن از نظر موقعیت نصب به صورت ایستاده تولید می گردد. با توجه به قابلیت بالای این مدل آبگرمکن و دارا بودن مخزن توانایی قابل توجهی در تامین همزمان آبگرم چند شیر مجزا را دارا می باشند. در ادامه به ویژگی های دو مدل آبگرمکن تولیدی که بر اساس نوع سوخت مصرفی در دو مدل برقی و گازی تقسیم شده اند، اشاره خواهیم داشت. قابل توجه شما کاربر گرامی که آبگرمکن برفاب با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا موجود می باشد.

آبگرمکن برفاب

آبگرمکن برقی ایستاده برفاب

آبگرمکن برقی برفاب با موقعیت نصب ایستاده با بهره مندی از المنت و همچنین نیروی برق آب سرد ورودی به دستگاه را گرم و بادرجه مناسب به سمت خروجی هدایت می نماید. این مدل آبگرمکن از نوع مخزن دار بوده و آب موجود در مخزن را به طور مدام گرم نگه میدارد که در صورت نیاز و یا قطع آب با مشکل کمبود آبگرم مصرفی بهداشتی مواجه نشویم. این مدل آبگرمکن در ساختمان ها و یا اماکنی که امکان دسترسی به سایر سوخت های مصرفی وجود ندارد گزینه ی ایده آلی بشمار می آید. جنس بدنه ومخزن آبگرمکن برقی برفاب از ورق گالوانیزه محکم تهیه شده که مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی دستگاه دارا می باشد. این تجهیزات دارای ترموکوپل بوده که همین امر سبب افزایش ایمنی دستگاه شده به این صورت که به طور خودکار در صورت اختلال در عملکرد سیستم جریان گاز را قطع و از نشت گاز جلوگیری بعمل می آورد. یکی دیگر از ویژگی های این محصولات بهره مندی از کلاهک تعدیل جهت ایجاد تعدیل مکش در دودوکش می گردد.

آبگرمکن برقی برفاب

آبگرمکن گازی ایستاده برفاب

آبگرمکن گازی برفاب با موقعیت نصب ایستاده و قرار گیری روی زمین دارای مخزن جهت ذخیره و گرم نگه داشتن آب مصرفی بهداشتی بوده که در کوتاهترین زمان و با کمترین میزان مصرف انرژی آب گرم یکنواخت و بدون نوسان دمایی را تامین می نماید. این مدل آبگرمکن با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی ها مصرف سوخت را به حداقل و بازدهی را به حداکثر توان ممکن رسانیده است. آبگرمکن گازی ایستاده برفاب مجهز به رگلاتور ترموستاتیک قابل تنظیم می باشد که همین امر تاثیر بسزایی در صرفه جویی گاز دارد و همچنین باعث کاهش استهلاک و خرابی در دستگاه می گردد. این سری از تجهیزات گرمایشی توانایی عملکرد با حداکثر فشار 21 بار و حداکثر فشار آب ورودی 10 بار می باشد. آبگرمکن برفاب مجهز به ترموکوپل بوده که همین امر باعث می شود زمانیکه درجه حرارت دستگاه به بالاتر از 90 درجه سانتیگراد برسد به طور خودکار یاشمعک خاموش شده و یا جریان گاز قطع می گردد که همین امر سبب افزایش ایمنی دستگاه می گردد. همچنین با بهره مندی از سیستم قطع کن خودکار در زمان نشت و یا افت فشار گاز وارد عمل شده و از خسارات و آسیب های احتمالی جلوگیری بعمل می آورد.

آبگرمکن برفاب

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن برفاب

آبگرمکن برفاب دارای 36 ماه گارانتی ، 12 ماه برای المنت و ترموستات و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

برفاب

فیلتر توسط :

سازنده