آبگرمکن برفاب

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن برفاب و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن برفاب همراه با تصاویر در مدل برقی ایستاده و گازی ایستاده 1035 ، 1050 و 1060 ، مجهز به شیر کنترل ایمنی ، دارای ترموکوپل ، مجهز به سیستم خودکار قطع کننده جریان گاز ، دارای کلاهک تعدیل ، ورقه مخزن تمام لعاب و دارای استاندارد ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن برفاب و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن برفاب همراه با تصاویر در مدل برقی ایستاده و گازی ایستاده 1035 ، 1050 و 1060 ، مجهز به شیر کنترل ایمنی ، دارای ترموکوپل ، مجهز به سیستم خودکار قطع کننده جریان گاز ، دارای کلاهک تعدیل ، ورقه مخزن تمام لعاب و دارای استاندارد ملی ایران را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده آبگرمکن برفاب

شرکت برفاب در سال 1991 میلادی و 1369 هجری شمسی تاسیس و در سال 1992 میلادی 1370 هجری شمسی فعالیت خود را در زمینه آبگرمکن آغاز نموده است. همه‌ی مدل‌ های آبگرمکن برفاب به شیر کنترل ایمنی مجهز هستند. آبگرمکن شرکت برفاب دارای ترموکوپل ( که به طور خودکار جریان گاز را قطع و از نشت گاز جلوگیری میکند ) ، مجهز به سیستم خودکار قطع کننده جریان گاز و همچنین دارای کلاهک تعدیل بوده که باعث ایجاد تعدیل مکش در دودکش می گردد.

انواع آبگرمکن شرکت برفاب شامل موارد زیر می باشد

آبگرمکن برقی ایستاده برفاب 

آبگرمکن برقی ایستاده برفاب با استفاده از نیروی برق، ایجاد حرارت می نماید و با گرم شدن اب موجود در مخزن ، آبگرم مصرفی را تامین می کند و همچنین دارای ترموستات جهت قطع و وصل کردن جریان برق و تثبیت حرارت می باشد. این نوع آبگرمکن مورد استفاده برای محیط های خصوصی و عمومی مانند منازل ، فروشگاه ها ، بانک ها ، ادارات ، رستوران ها ، مساجد ، سالن های اجتماعات و … می باشد. 

ابگرمکن برقی برفاب

آبگرمکن گازی ایستاده برفاب

آبگرمکن گازی ایستاده برفاب (آبگرمکن مخزنی ، آبگرمکن زمینی) که از گاز برای گرم کردن آب استفاده می کند و با گرم شدن آب موجود در مخزن ، آبگرم مصرفی را تامین می کند. این آبگرمکن برای منازل ، فروشگاه ها ، بانک ها ، ادارات ، رستوران ها مناسب می باشد . آبگرمکن های گازی ایستاده  بدلیل آنکه دارای مخزن می باشد آب گرم برای چند شیر مصرفی به صورت همزمان را تامین می نماید .

آبگرمکن برفاب گازی

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن برفاب

آبگرمکن های برفاب دارای 36 ماه گارانتی ، 12 ماه برای المنت و ترموستات و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

برفاب

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن برفاب ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده