آبگرمکن ایران شرق

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن ایران شرق و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن ایران شرق همراه با تصاویر در مدل دیواری گازسوز 2017 و 2020 ، 3020 دارای قابلیت کارکرد آبگرمکن با فشار کم آب ، دارای سیستم شمعک دائم، تأمین آبگرم فوری و دائم، بازده انرژی بالا،  سیستم هوشمند قطع گاز جهت حفظ ایمنی را...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن ایران شرق و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن ایران شرق همراه با تصاویر در مدل دیواری گازسوز 2017 و 2020 ، 3020 دارای قابلیت کارکرد آبگرمکن با فشار کم آب ، دارای سیستم شمعک دائم، تأمین آبگرم فوری و دائم، بازده انرژی بالا،  سیستم هوشمند قطع گاز جهت حفظ ایمنی را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه آبگرمکن ایران شرق - IRAN SHARGH

شرکت ایران شرق طی سال ها فعالیت در زمینه تولید سیستم های گرمایشی با بهره گیری از تکنولوژی و علم روز محصولاتی با کیفیت و طبق استاندارد های ملی تولید و به بازار ارائه می نماید. آبگرمکن ایران شرق وسیله ای است که آب گرم مورد نیاز برای واحد مسکونی را تامین میکند. منبع تولید انرژی آبگرمکن بستگی به نوع آن دارد. آبگرمکن‌هایی که برای مصارف صنعتی بکار می رود توان تولید بخار فوق داغ را دارند. این شرکت در حال حاظر دارای نمایندگی در سرتاسر ایران می باشد. قابلیت کارکرد آبگرمکن با فشار کم آب، دارای سیستم شمعک دائم، سیستم هوشمند قطع گاز جهت حفظ ایمنی، تخلیه آب مخزن در مواقع اضطرار از طریق شیر اطمینان از مزایای آبگرمکن ایران شرق می باشد. آبگرمکن ایران شرق با موقعیت نصب دیواری در ظرفیت های مختلف با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه همراه با تصویر به آن پرداخته ایم.

آبگرمکن دیواری گازسوز ایران شرق 

آبگرمکن دیواری گازسوز ایران شرق آبگرمکن هایی هستند که بدون مخزن بوده و از گاز برای گرم کردن آب استفاده می کند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین می نماید. از ویژگی های این نوع آبگرمکن ها میتوان به تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا اشاره نمود. 

ابگرمکن ایران شرق

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن ایران شرق

آبگرمکن ایران شرق دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

ایران شرق

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن ایران شرق ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده