آبگرمکن ایران شرق

آبگرمکن ایران شرق

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن ایران شرق و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن با بالاترین سطح کیفیت همراه با تصاویر در مدل دیواری گازسوز 2017 و 2020 ، 3020 دارای قابلیت کارکرد آبگرمکن با فشار کم آب ، دارای سیستم شمعک دائم، تأمین آبگرم فوری و دائم، بازده انرژی بالا، سیستم هوشمند قطع گاز ج...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن ایران شرق و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن با بالاترین سطح کیفیت همراه با تصاویر در مدل دیواری گازسوز 2017 و 2020 ، 3020 دارای قابلیت کارکرد آبگرمکن با فشار کم آب ، دارای سیستم شمعک دائم، تأمین آبگرم فوری و دائم، بازده انرژی بالا، سیستم هوشمند قطع گاز جهت حفظ ایمنی را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه آبگرمکن ایران شرق - IRAN SHARGH

شرکت ایران شرق یکی از معروف ترین و با سابقه ترین شرکت های تولید کننده سیستم های گرمایشی از جمله آبگرمکن ایران شرق است که طی سال ها فعالیت در زمینه تولید این گونه سیستم ها توانسته است با بهره گیری از تکنولوژی و علم روز محصولاتی با کیفیت و طبق استاندارد های ملی تولید و به بازار ارائه می نماید. آبگرمکن ایران شرق وسیله ای است که آب گرم مورد نیاز برای واحد مسکونی را تامین میکند. نحوه عملکرد این سیستم به گونه ای است که با دریافت آب سرد از سیستم لوله کشی با ایجاد یک شعله ملایم نسبت به تامین آب گرم مورد نیاز برای ساختمان اقدام می کند. منبع تولید انرژی آبگرمکن بستگی به نوع سوخت در دسترس دارد که در واقع می توان گفت این گزینه برای مناطقی قرار داده شده است که همه سوخت ها در دسترس نیست. آبگرمکن‌هایی که برای مصارف صنعتی بکار می رود توان تولید بخار فوق داغ را دارند. این شرکت در حال حاظر دارای نمایندگی در سرتاسر ایران می باشد. قابلیت کارکرد آبگرمکن با فشار کم آب، دارای سیستم شمعک دائم، سیستم هوشمند قطع گاز جهت حفظ ایمنی، تخلیه آب مخزن در مواقع اضطرار از طریق شیر اطمینان از مزایای آبگرمکن ایران شرق می باشد. آبگرمکن های تولیدی این شرکت با موقعیت نصب دیواری در ظرفیت های مختلف با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه همراه با تصویر به آن پرداخته ایم.

آبگرمکن دیواری گازسوز ایران شرق 

آبگرمکن دیواری گازسوز ایران شرق از جمله آبگرمکن های تولیدی این کمپانی هستند که به لحاظ داشتن منبع ذخیره به دو دسته تقسیم می شوند که این نوع آبگرمکن دیواری بدون مخزن است و از گاز برای تامین حرارت و متعاقبا گرم کردن آب استفاده می کند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین می نماید. از ویژگی های این نوع آبگرمکن ایران شرق با موقعیت نصب دیواری می توان به تأمین آبگرم فوری و دائم به واسطه استفاده از مکانیزم های متعدد حرارتی مناسب و همچنین اشغال فضای محدود به جهت داشتن ابعاد کوچک و حجم کم اشاره کرد، همچنین این آبگرمکن به دلیل گذراندن تست های مختلف و تحت فشارهای گوناگون بازده انرژی بالایی را از خود به نمایش گذاشته است. از جمله دیگر مزایای مهم آبگرمکن ایران شرق مدل گازی دیواری می توان به مواردی همچون سیستم هوشمند قطع گاز برای موارد احتمالی مانند نشتی گاز و یا دفع ناقص سوخت در شرایط اضطراری نام برد همچنین از دیگر قطعات مهم موجود در این دستگاه می توان به شمعک دائم، شیر اطمینان اشاره کرد. آبگرمکن دیواری ایران شرق قابلیت کارکرد با فشار آب کم را دارا می باشد که این امکان را برای مصرف کنندهایی که در طبقات بالا و ساختمان های مرتفع که با فشار کم آب مواجه هستند بسیار موثر و مفید می باشد. این آبگرمکن همینطور دارای کنترل هوشمند متناسب با فشار آب خروجی و به لحاظ استفاده از مصرف بهینه سوخت دارای رده انرژی E است.

ابگرمکن گازی ایران شرق

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن ایران شرق

آبگرمکن ایران شرق دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

ایران شرق

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن ایران شرق ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
آبگرمکن ایران شرق قیمت آبگرمکن ایران شرق | خرید آبگرمکن ایران شرق - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده