آبگرمکن آزمون

12 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن آزمون و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن آزمون همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری 50 ، 100 ، 150 لیتری ، ایستاده 105 ، 107 لیتری مخزن دار، گازی دیواری 90 لیتری با مخزن گالوانیزه، برنر راکتی، راندمان حرارتی بالا و تأمین آبگرم فوری و دائم را مشاهده و بررسی نما...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن آزمون و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن آزمون همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری 50 ، 100 ، 150 لیتری ، ایستاده 105 ، 107 لیتری مخزن دار، گازی دیواری 90 لیتری با مخزن گالوانیزه، برنر راکتی، راندمان حرارتی بالا و تأمین آبگرم فوری و دائم را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه آبگرمکن آزمون - AZMOUN

شرکت آزمون دارای ماشین آلات پیشرفته و تجهیزات به روز در خط تولید می باشد که محصولاتی طبق استاندارد های روز تولیدو به بازار ارائه می نماید.  آبگرمکن  وسیله ای است که آب گرم مورد نیاز برای واحد مسکونی را تأمین میکند. منبع تولید انرژی آبگرمکن گرمایشی بستگی به نوع آن دارد. آبگرمکن‌هایی که برای مصارف صنعتی بکار می رود توان تولید بخار فوق داغ را دارند . مخزن گالوانیزه ، برنر راکتی (به منظور سوخت بهتر گاز ) و راندمان بالا از مزیت آبگرمکن آزمون می باشد. شرکت آزمون آبگرمکن هایی با موقعیت نصب ایستاده و دیواری با مصرف سوخت گازی و برقی در ظرفیت های مختلف با بیشترین بازدهی عرضه می نماید. تمامی این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه به خصوصیات هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

آبگرمکن گازی ایستاده آزمون

آبگرمکن گازی ایستاده (آبگرمکن مخزنی ، آبگرمکن زمینی) که از گاز برای گرم کردن آب استفاده می کند و با گرم شدن آب موجود در مخزن ، آبگرم مصرفی را تامین می کند. این آبگرمکن برای منازل ، فروشگاه ها ، بانک ها ، ادارات ، رستوران ها مناسب می باشد . آبگرمکن های گازی ایستاده  بدلیل آنکه دارای مخزن می باشد آب گرم برای چند شیر مصرفی به صورت همزمان را تامین می نماید .

آبگرمکن برقی دیواری آزمون

آبگرمکن برقی دیواری از انرژی برق بجای گاز و سوخت های فسیلی برای گرم کردن آب استفاده میکند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین مینماید. از مزایای استفاده از این آبگرمکن تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا می باشد .

ابگرمکن دیواری ازمون

آبگرمکن برقی ایستاده آزمون

آبگرمکن برقی ایستاده با استفاده از نیروی برق، ایجاد حرارت می نماید و با گرم شدن اب موجود در مخزن ، آبگرم مصرفی را تامین می کند و همچنین دارای ترموستات جهت قطع و وصل کردن جریان برق و تثبیت حرارت می باشد. این نوع آبگرمکن مورد استفاده برای محیط های خصوصی و عمومی مانند منازل ، فروشگاه ها ، بانک ها ، ادارات ، رستوران ها ، مساجد ، سالن های اجتماعات و…. می باشد.

ابگرمکن ایستاده ازمون

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن آزمون

آبگرمکن آزمون دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

ازمون

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن آزمون ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 12 از 12 مورد

فیلتر توسط :

سازنده