آبگرمکن آریستون

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن آریستون و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن آریستون همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری و در انواع مخزن دار و بدون مخزن در ظرفیت 10 لیتر تا 100 لیتر VELIS EVO و PRO ECHO ، قابلیت تنظیم دمای آبگرم خروجی ، کاربری آسان ، مصرف بهینه برق نسبت به مدل های مشابه ، دارای شیرکنترل در ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن آریستون و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن آریستون همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری و در انواع مخزن دار و بدون مخزن در ظرفیت 10 لیتر تا 100 لیتر VELIS EVO و PRO ECHO ، قابلیت تنظیم دمای آبگرم خروجی ، کاربری آسان ، مصرف بهینه برق نسبت به مدل های مشابه ، دارای شیرکنترل در مسیر ورودی برای بهبود مصرف انرژی  ، طراحی بسیار خاص و دارای صفحه نمایش دیجیتال  را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه آبگرمکن آریستون - ARISTON

شرکت صنعتی آریستون محصولاتی با کیفیت و طراحی منحصر بفرد ایتالیایی ارائه می گردد. استفاده از تکنولوژی مدرن، ایمنی بالا، مصرف بهینه سوخت، نصب و جابه جایی آسان، بی نیاز از اتلاف وقت اولیه در گرم کردن آب، دارای رده انرژی C، مجهز به سیستم های ایمنی شیر اطمینان، دارای دریچه نمایش شعله، امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته، دارای کنترل هوشمند شعله، دارای کلیه استانداردهای داخلی، عدم اشغال فضای زیاد، عدم اتلاف انرژی، تامین آب گرم دائم و قابلیت کارکرد با فشار کم آب از مزیت های آبگرمکن آریستون می باشد. گروه تولیدی آریستون آبگرمکن با موقعیت نصب دیواری و سوخت برقی عرضه می نماید در ادامه همراه با تصاویر به آن پرداخته ایم. این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشند.

آبگرمکن برقی دیواری آریستون

آبگرمکن برقی دیواری آریستون از انرژی برق بجای گاز و سوخت های فسیلی برای گرم کردن آب استفاده میکند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تأمین مینماید. از مزایای استفاده از این آبگرمکن تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا می باشد . آبگرمکن برقی دیواری آریستون شامل آبگرمکن مخزن دار برقی و بدون مخزن برقی می باشد. از مزیت های آبگرمکن بدون مخزن برقی می توان به قابلیت تنظیم دمای آبگرم خروجی ، کاربری آسان ، مصرف بهینه برق نسبت به مدل های مشابه ، دارای شیرکنترل در مسیر ورودی برای بهبود مصرف انرژی و از مزیت های مخزن دار می توان به قابلیت نصب به صورت افقی و عمودی ، مصرف بسیار کم ، طراحی بسیار خاص و دارای صفحه نمایش دیجیتال اشاره کرد.

آبگرمکن اریستون

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن آریستون

آبگرمکن آریستون دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت سیهاوی می باشند.

سیهاوی

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن بوتان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده