آبگرمکن آریستون

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن آریستون و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن آریستون همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری و در انواع مخزن دار و بدون مخزن در ظرفیت 10 لیتر تا 100 لیتر VELIS EVO و PRO ECHO ، قابلیت تنظیم دمای آبگرم خروجی ، کاربری آسان ، مصرف بهینه برق نسبت به مدل های مشابه ، دارای شیرکنترل در ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن آریستون و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن آریستون همراه با تصاویر در مدل برقی دیواری و در انواع مخزن دار و بدون مخزن در ظرفیت 10 لیتر تا 100 لیتر VELIS EVO و PRO ECHO ، قابلیت تنظیم دمای آبگرم خروجی ، کاربری آسان ، مصرف بهینه برق نسبت به مدل های مشابه ، دارای شیرکنترل در مسیر ورودی برای بهبود مصرف انرژی  ، طراحی بسیار خاص و دارای صفحه نمایش دیجیتال  را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده آبگرمکن آریستون

شرکت آریستون درسال 1930 میلادی ، 1309 هجری شمسی توسط آقای آریستید مرلونی در ایتالیا شروع به فعالیت نموده است. در سال های 1970 شرکت آریستون بازار غرب اروپا را در دست خود می گیرد. شرکت سیهاوی تنها نمایندگی آبگرمکن آریستون با مدیریت میثم سیهاوی در ایران می باشد که در سال 1379 آغاز به کار نموده است . این شرکت دارای 400 نماینده خدمات مجاز آموزش دیده در سطح کشور می باشد. 

انواع آبگرمکن شرکت آریستون شامل موارد زیر می باشد

آبگرمکن برقی دیواری آریستون

آبگرمکن برقی دیواری آریستون از انرژی برق بجای گاز و سوخت های فسیلی برای گرم کردن آب استفاده میکند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین مینماید. از مزایای استفاده از این آبگرمکن تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا می باشد . آبگرمکن برقی دیواری آریستون شامل آبگرمکن مخزن دار برقی و بدون مخزن برقی می باشد. از مزیت های آبگرمکن بدون مخزن برقی می توان به قابلیت تنظیم دمای آبگرم خروجی ، کاربری آسان ، مصرف بهینه برق نسبت به مدل های مشابه ، دارای شیرکنترل در مسیر ورودی برای بهبود مصرف انرژی و از مزیت های مخزن دار می توان به قابلیت نصب به صورت افقی و عمودی ، مصرف بسیار کم ، طراحی بسیار خاص و دارای صفحه نمایش دیجیتال اشاره کرد.

آبگرمکن اریستون

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن آریستون

آبگرمکن آریستون دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت سیهاوی می باشند.

سیهاوی

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده