لیست محصولات شرکت ماتسو پلاس

درباره شرکت ماتسو پلاس- Matsu Plus

برند ماتسو پلاس را میبایست به عنوان یکی از تولید کنندگان قوی در زمینه ی ارائه انواع سیستم های سرمایشی و تهویه مطبوع معرفی نمود که با به کارگیری بهترین متریال و قطعات، بهره گیری از به روز ترین روش های در ساخت و نیروهای متخصص توانسته جایگاه بالایی در بازار رقابتی فروش را به خود اختصاص دهد و بر همین اساس هم همواره میزان بالایی از استقبال افراد در انتخاب را دارا می باشد و یا به عبارتی مورد انتخاب جهت مورد استفاده قرار گرفت در زمینه های بسیاری قرار می گیرد. در خصوص معرفی این برند تولیدی باید گفت از تولید کنندگان جدید ایرانی بوده که طراحی محصولات خود را بر طبق شیوه های ساخت کشور تایلند قرار داده است. به طور کلی این قبیل تجهیزات با نام سیستم های تهویه مطبوع با عملکردی دوگانه شناخته می شوند به این معنا که با دارا بودن یکسری از قابلیت ها قادرند تا دمای مورد نیاز سرد و گرم متناسب با هر محیط را فراهم آورند و به همین دلیل هم در بخش های گوناگونی کارایی لازمه را با خود به همراه دارند. طراحی این قبیل از سیستم ها به نحوی بوده که همانند دیگر نمونه های مشابه خود از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده که هردو بواسطه ی لوله های مسی باهم در ارتباط قرار می گیرند.

به عنوان عامل مهمی که استفاده و یا کاربری به علاوه کیفیت بالایی را به انواع کولر گازی این برند اختصاص داده است دارابودن قطعاتی عالی در این دستگاه است به عنوان مثال میتوان به کمپرسورهای روتاری تایلند در این سیستم اشاره نمود که راندمان و بازدهی بالایی را به این تجهیزات بخشیده است که این ویژگی در کنار قابلیت پایین ترین میزان مصرف انرژی بیش از پیش بر کیفیت آن می افزاید و قرار گرفتن آن در گرید A نشان از این موضوع دارد. اگر بخواهیم به انواع موجود و ارائه شده از این برند اشاره داشته باشیم باید تنها مدل آن یعنی دیواری را معرفی نمایین که بنا بر کاربری های متفاوت در اندازه و یا ظرفیت های گوناگون طراحی و تولید می گردد که از آن میتوان ظرفیت بازدهی های 24000 و 25000 را نام برد که بر طبق کاربری متناسب مورد استفاده قرار خواهند گرفت. لازم به ذکر است این محصول یعنی کولر گازی ماتسو پلاس دارای گاز R410 بوده که بیشترین میزان سازگاری را با محیط را دارد.

محصولات برند ماتسو پلاس

گارانتی و خدمات پس از فروش

در خصوص بهره مندی خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات ارائه شده از سوی این شرکت باید گفت، 5 متر لوله و نصب رایگان به علاوه ی 2 متر لوله ی درین از جمله اقدامات خدماتی ای بوده که برای این سیستم ها در نظر گرفته شده است.

لوگوی شرکت ماتسو پلاس

5 محصول وجود دارد.