لیست محصولات شرکت جی پلاس

درباره شرکت جی پلاس +G

جی پلاس برندی نو که تازه پا به عرصه ی بازار رقابت نهاده و در همان بدو ورود با استقبال خوبی نیز از سوی هموطنان روبه رو شده است. شرکت گلدیران با بیش از چند دهه سابقه موفق در خصوص واردات محصولات ال جی و ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش این محصولات در بازار ایران، اکنون با پشتوانه به علم و دانش فنی مدیران و نیروی کار متخصص اقدام به راه اندازی خط تولید محصولات جی پلاس نموده است. یکی از دلایل حائز اهمیت موفقیت برند جی پلاس بهره مندی از قطعات اصلی با برندهای معتبر است که موجب افزایش کیفیت و دوام کالاهای تولیدی این گروه صنعتی شده است. همچنین به دلیل سابقه طولانی مدت گروه گلدیران با کره ای ها و طر ایده های خلاقانه و تولید به شیوه ای نوین نیز از دیگر ویژگی های منحصر بفرد محصولات جی پلاس به شمار می آید.

معرفی برند جی پلاس

این گروه صنعتی با هدف ارائه محصولاتی با سطح کیفیت بالا از جدیدترین متد روز دنیا و فناوری های نوین در ساخت محصولات بهره می برد. از سری محصولات پرفروش این برند میتوان به کولر گازی جی پلاس اشاره داشت. طراحی به روز و برخورداری از فناوری های نوین و تنوع در کالاهای تولیدی، پاسخگوی نیاز داخلی بوده و مطابق با هر سلیقه ای عرضه می شوند. گلدیران، جی پلاس را به عنوان قهرمان تازه نفس معرفی نموده و امید دارد به واسطه تولید محصولاتی مدرن سهم عمده ای از بازار رقابت را به خود اختصاص دهد. همچنین با ارائه قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه، با رنج قیمتی مناسب نسبت به سایر برندهای موجود، موجب شده تقاضای بیشتری در بازار داشته باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات جی پلاس در ایران

گروه مهندسی موفق و برتر ایرانی گلدیران تمامی محصولات جی پلاس را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می نماید. لازم به ذکر است این محصولات تنها در نمایندگی های ال جی به فروش نمی رسند، بلکه این گروه صنعتی به منظور پوشش بازار محصولات جی پلاس را در تمامی فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر سراسر کشور عرضه می کند. که دسترسی را برای همگان فراهم کرده و براحتی میتوانند با مراجعه به نزدیک ترین محل نسبت به انتخاب و خرید این محصولات اقدام نمایند.

گارانتی و خدمات پس از فروش جی پلاس

17 محصول وجود دارد.