لیست محصولات شرکت آکرونی

درباره شرکت آکرونی - ACCORRONI

شرکت آکرونی را میبایست به عنوان یکی از تولید کنندگان تجهیزات سرمایشی و یا به نوعی تهویه مطبوع معرفی نمود که با برخورداری از ویژگی های انحصاری و به کارگیری شیوه های نوین در ساخت و طراحی توانسته جایگاه بالایی در بازار رقابتی فروش را از آن خود نماید. به طور کلی این برند ایتالیایی به نحوی محصولات خود را طراحی نموده که با دارا بودن کیفیت بالا بیشترین میزان از کیفیت را نیز ارائه خواهند داد. اگر بخواهیم به انواع موجود از تجهیزات عرضه شده ی این برند مطرح اشاره داشته باشیم باید داکت اسپلیت و فن کویل ها در ظرفیت گوناگون و مدل های دیواری، سقفی، ایستاده افقی و رو کار را معرفی نماییم که هریک با دارا بودن یکسری ویژگی ها تحت عنوان نحوه ی عملکرد و مشخصات فنی در یک زمینه ی متناسب با سیستم کارایی های لازمه را ارائه خواهند داد.

لازم به ذکر است تمامی سیستم و یا تجهیزات ارائه شده از سوی شرکت آکرونی در مقایسه با نمونه های مشابه خود در جایگاه بالاتری قرار دارند که عامل اصلی این موضوع را میتوان بهره گیری از به روز ترین شیوه ها در ساخت، به کارگیری نیروی متخصص و قطعاتی با کیفیت از جمله وجود فن های پرقدرت سانتریفیوژی دانست که کیفیت و کارایی لازمه را به دستگاه بخشیده است. از دیگر مزایا یا به نوعی ویژگی هایی که برای سیستم های تهویه مطبوع این برند باید ذکر نمود، عملکردی با میزان صدای پایین است که در واقع سبب شده تا همواره محصولات آن مورد انتخاب قرار گیرد. به عنوان مهمترین سیستم های شرکت آکرونی باید داکت اسپلیت های اینورتر دار را معرفی نمود چرا که با عملکرد دو گانه، طراحی مدرن و منحصر به فرد خود قادر است تا در هر زمینه مورد استفاده قرار گیرد به این معنا که با عدم اشغال فضای زیاد و نصب آسان میتواند دمای سرد و گرم متناسب با هر محیط را فراهم آورد. گفتنی است چنانچه قصد خرید فن کویل و یا دیگر تجهیزاتی از این قبیل را دارید می توانید با مراجعه به صفحه ارائه شده اطلاعات لازمه در این خصوص را دریافت نمایید.

محصولات شرکت آکرونی

گارانتی و خدمات پس از فروش

علاوه بر تمامی ویژگی و موارد گفته شده در خصوص محصولات شرکت آکرونی میبایست پشتیبانی و یا به نوعی ضمانت کالاها را ذکر نمود که به صورت 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه می گردد.

لوگوی شرکت آکرونی

6 محصول وجود دارد.