لیست محصولات شرکت آمریکن پرو

درباره شرکت آمریکن پرو - American pro

آغاز فعالیت این برند را میبایست از سال 1992 در ایالات آمریکا دانست که اولین اقدامات خود را با هدف ارائه ی سیستم و یا تجهیزات تهویه مطبوع و گرمایشی صورت داد که در نهایت نیز به واردات و صادرات با دیگر کشورها به طول انجامید. در واقع باید گفت محصولات شرکت امریکن پرو از دسته تجهیزاتی به شمار می آید که امروزه کاربرد های فراوانی داشته و هممواره مورد استقبال افراد در انتخاب قرار می گیرد و بر همین اساس نیز تولید کنندگان بسیاری اقدام به طراحی و تولید این قبیل سیستم ها نموده اند که در این میان تنها تعدادی با برخورداری از یکسری ویژگی ها مورد انتخاب واقع می گردند که به عنوان یک نمونه از مطرح و شناخته شده ترین های آن میتوان شرکت امریکن پرو را معرفی نمود که جایگاه بالایی را نیز به خود اختصاص داده است. اگر بخواهیم به محصولات ارائه شده از این تولید کننده اشاره داشته باشیم میبایست انواع سیستم های سرمایش و گرمایش مانند داکت اسپلیت، پکیج، چیلر و مینی چیلر و فن کویل را نام برد که هرکدام بر طبق مشخصات فنی ای که دارند مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است تمامی سیستم های این برند با کیفیت و کارایی لازمه عرضه می گردد که تطابق آن با محیط زیست نشان از این موضوع دارد و در واقع همین عاملی است که آن را به یکی از برند های معتبر در عرصه ی محیط زیست تبدیل نموده که در این راستا نشان اعتبار نیز دریافت نموده است. به طور کلی بهره گیری از به روزترین تکنولوژی ها در ساخت همراه با تست های قابل اطمینان بیش از پیش بر کارایی عالی محصول دلالت دارد که در این خصوص میتوان افتخارات این شرکت یعنی دارا بودن گواهینامه های CE ، UL ، ISO9001 را معرفی کرد. نکته ی حائز اهمیت در رابطه با شرکت امریکن پرو این بوده که تمامی محصولات دارای سیستم های عیب یاب هوشمند، ظرفیت های گوناگون و دیگر ابزار هوشمند پیشرفته از جمله نمایشگر و غیره اند که آن را از نمونه های مشابه متمایز می نماید.

محصولات شرکت آمریکن پرو

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت تهویه آرسام را میبایست به عنوان نمایندگی رسمی محصولات امریکن پرو معرفی نمود که در سراسر کشور به ارائه ی خدمات از جمله تعویض و یا تعمیرات پرداخته و محصول را به صورت کامل گارانتی می نمایند.

لوگوی شرکت آمریکن پرو

8 محصول وجود دارد.