رویه های ارسال و بازگرداندن کالا

روش ارسال کالا

مجموعه دماپویا تمامی محصولات خریداری شده را به سراسر کشور ارسال می کند و برای سهولت خرید سیستم های تجهیزات ساختمان نیازی به رفت و آمد نخواهد بود. در ادامه می توانید روش های ارسال کالا توسط این فروشگاه اینترنتی را مطالعه کنید. همچنین فروشگاه دماپویا به منظور ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت خاطر مشتریان راهکارهایی را در نظر می گیرد تا در صورت انصراف از خرید یا وجود آسیب دیدگی پس از دریافت محصول، خدماتی جهت بازگشت کالا را هم در اختیار مشتریان قرار دهد. بنابراین برای بررسی این شرایط و رویه های ارسال و بازگرداندن کالا با ما همراه باشید.

رویه های ارسال کالا

مزیت خرید از فروشگاه های اینترنتی آن است که افراد پس از سفارش و ثبت کالا، محصول را درب منزل تحویل می گیرند و در هزینه های رفت و آمد و زمان صرفه جویی می شود. فروشگاه آنلاین دماپویا نیز برای این منظور از روش های مختلف بهره می گیرد تا محصولات مختلف سرمایشی، گرمایشی و آبرسانی و دیگر سیستم های مورد استفاده در ساختمان را به نحو احسن و در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان گرامی برساند.

تحویل کالا در تهران

تحویل کالا در تهران فروشگاه دماپویا

در صورتی که ساکن تهران هستید و محصول خریداری شده بایستی به تهران ارسال شود، مجموعه دماپویا این امکان را در نظر دارد که آن را از درب فروشگاه تحویل بگیرید. برای این منظور می توانید به فروشگاه این مجموعه مراجعه کنید و حضورا آن را دریافت نمایید. همچنین امکان ارسال محصولات از طریق تاکسی یا وانت نیز وجود دارد. علاوه بر این راه ها، شرایط دیگری که این فروشگاه در نظر دارد، ارسال محصول از طریق پیک موتوری می باشد تا در مدت زمان کمی به دست شما عزیزان برسد. به طور مثال برخی محصولات مانند پمپ های آب سایز کوچک و متوسطی دارند و امکان ارسال با پیک موتوری میسر است اما برخی محصولات سایز بزرگتری دارند مانند داکت اسپلیت‌ و یا کولر های گازی که ما این محصولات را با وانت و یا تاکسی ارسال خواهیم کرد.

تحویل کالا در شهرستان ها

تحویل کالا در شهرستان دماپویا

در صورتی که ساکن شهرستان های سراسر کشور هستید، دماپویا محصول خریداری شده را از طرق مختلف به دست شما خواهد رساند. برای این منظور راهکار ارسال کالا از طریق باربری وجود دارد و همچنین می توان آن را با اتوبوس به سراسر کشور ارسال کرد. با در نظر گرفتن اندازه و ابعاد محصول، امکان ارسال آن از طریق تیپاکس و پست نیز وجود دارد. البته ناگفته نماند که ارسال از طریق هواپیما نیز امکانپذیر است که سریع ترین روش ممکن است. به طور مثال کالاهای سایز بزرگی همچون فن کویل فقط امکان ارسال از طریق باربری دارند ولی کالاهای سایز متوسط و کوچک مانند هیتر یا تصفیه هوا با اتوبوسرانی هم قابل حمل به شهرستان خواهد بود.

رویه های بازگشت کالا تا 7 روز

ممکن است مشتریانی که از فروشگاه های آنلاین خریداری می کنند، پس از دریافت محصول، آسیب یا اختلالی در عملکرد آن مشاهده کنند. و یا از خرید خود منصرف شوند. برای این منظور این مجموعه شرایطی را در نظر دارد که بر اساس آن ها می توانید تا 7 روز کالای خریداری شده را بازگردانید. برای آشنایی با این شرایط با ما همراه باشید.

نکات مهم بازگشت کالا

نکات مهم بازگشت کالا

یکی از اساسی ترین نکات برای بازگشت کالا این است که باز کردن بسته بندی، نصب و راه اندازی آن بایستی توسط نصاب مجاز و مورد تایید شرکت باشد. برخی از آسیب ها یا خط و خش ممکن است حین نصب و دستکاری کالا توسط افراد غیرمتخصص اتفاق بیفتد که در این صورت امکان بازگشت آن وجود نخواهد داشت.

در صورتی که کالا را به صورت قسطی خریداری کرده باشید، امکان بازگشت آن وجود ندارد. همچنین کالاهای سفارشی که طبق ظرفیت و مشخصات مشتری طراحی می شود نیز قابل بازگشت نیست. مانند انواع سیستم های هوادهی شامل فن کویل، داکت اسپلیت، چیلر، منابع کویلی دوجداره، هواساز، یونیت هیتر و غیره.

نکته مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که کالاهایی که دارای نشان گارانتی اصالت و سلامت فیزیک هستند شامل امکان تست و بازگشت 7 روزه نیستند.

شرایط بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا

الف) در صورتی که کالایی که دریافت می کنید، با مشخصات مورد سفارش شما مغایرت دارد، حداکثر تا 24 ساعت با کارشناسان دماپویا تماس گرفته تا برای بازگشت آن اقدامات لازم انجام شود. همچنین اگر اقلام و لوازم جانبی محصول کسری دارند نیز به همین ترتیب کارشناسان مجموعه را در جریان بگذارید. شرط بازگشت این کالا این است که از کالا استفاده نشده باشد.

البته اگر مغایرت بدون استفاده قابل تشخیص بوده باشد. همچنین اگر امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود داشته باشد، در صورتی امکان درخواست بازگشت آن وجود دارد که از حالت بسته بندی شرکتی خارج نشده باشد. در غیر این صورت نیز کارتن و جعبه اصلی را نگهداری کنید. همچنین توجه داشته باید که از نوشتن بر روی کارتن و یا مخدوش کردن آن خودداری نمایید تا امکان بازگشت کالا برای شما از بین نرود.

نکته: ملاک مشخصات محصول طبق آنچه در سایت دماپویا درج شده، است و رنگ و عکس محصول ممکن است مغایرت های جزئی داشته باشند.

ب) اگر کالای خریداری شده ایراد فیزیکی و ظاهری و یا آسیب دیده باشد، لازم است برای بازگشت آن طی 24 ساعت نسبت به عودت کالا اقدام نمایید و کارشناسان دماپویا از طریق راه های ارتباطی تلفنی و غیره در جریان بگذارید. برای این منظور نیز بایستی کارتن کالا را نگهداری کرده و از پاره کردن آن خودداری نمایید.

ج) اگر کالا ایراد یا اشکال فنی دارد، باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا آن را به اطلاع کارشناسان فروش شرکت دماپویا برسانید. برای این منظور توجه داشته باشید که کالا عمومی و غیرسفارشی باشد. اگر محصول با گارانتی شرکت نمایندگی ارائه شده است، خدمات رفع ایرادات آن بر عهده خدمات پس از فروش همان برند خواهد بود. در غیر این صورت برای بازگرداندن محصول آن را به همراه جعبه اصلی و بسته بندی اولیه به دماپویا ارسال نمایید. بنابراین این سرویس شامل خط و خش و شکستگی روی قطعات تزئینی و محصولات سفارشی نمی باشد.

د) اگر آسیب دیدگی بر اثر حمل و نقل اتفاق افتاده است، باید طی 24 ساعت به اطلاع کارشناسان مجموعه رسیده باشد و در این صورت نیز جعبه اصلی آن را نگهداری کرده و از پاره یا مخدوش کردن کارتن کالا جلوگیری کنید.

توجه داشته باشید که نحوه ارسال محصول با انتخاب مشتریان صورت می گیرد و در صورت بروز هر حادثه حین حمل و نقل، پرداخت خسارت بر عهده شرکت حمل و نقل است. دماپویا نیز در صورت تایید و پرداخت شرکت حمل و نقل قادر به پیگیری این مسئله و جبران خسارت خواهد بود.

نکته: اگر در زمان تحویل کالا آسیب را مشاهده کردید، می توانید از تحویل گرفتن آن اجتناب کرده و مجدد آن را به شرکت دماپویا ارسال نمایید.

ه) اگر از خرید خود منصرف شده اید، برای عودت آن نباید محصول باز شده باشد و همچنین کالاهای سفارشی قابل بازگشت نیستند. اگر پیش از ارسال کالا از خرید منصرف شدید، هر چه سریع تر با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته و آنان را نسبت به این موضوع مطلع کنید. لازم به ذکر است که برای بازگردان کالا پس از تایید کارشناس، بایستی آن را به همراه تمامی لوازم جانبی، قطعات و اقلام ارسال نمایید و از پلمپ اولیه نیز باز نشده باشد. هزینه اولیه و هزینه بازگشت کالا در صورت انصراف از خرید بر عهده مشتریان خواهد بود.

نحوه بازگرداندن کالا به فروشگاه

نحوه بازگشت کالا

پیش از هر چیز، برای بازگشت کالا با کارشناسان فروش دماپویا تماس گرفته و شرایط خود را برای بررسی اطلاع دهید. بدون هماهنگی و پیش از تایید کارشناس از ارسال کالا خودداری کنید. برای ارسال محصول مرجوعی نیز جعبه اصلی بدون مخدوش شدن و پارگی مورد نیاز است. همچنین از نوشتن آدرس و توضیحات خود بر روی کارتن و دفترچه راهنمای محصول خودداری کرده و آن را پشت فاکتور یا بر روی کاغذ جداگانه ای بنویسید.

محصول بازگشتی فقط به همراه اقلام جانبی آن، مانند کارت گارانتی، دفترچه راهنما، کابل، کارت بیمه، اتصالات، کنترل و غیره قابل بازگرداندن است. برای ارسال آن تصویر رسید پستی را به مجموعه دماپویا ایمیل نمایید و هزینه عودت کالا نیز پس از تایید کارشناسان به حساب مشتری واریز خواهد شد.

هزینه بازگشت و خدمات رسیدگی به مرجوعی کالا

هزینه های بازگشت کالا

در صورت تایید کارشناسان، هزینه های بازگشت و ارسال کالایی که ایراد فنی، آسیب دیدگی ظاهری یا مغایرت فنی داشته باشد، بر عهده فروشگاه دماپویا می باشد. چنانچه از خرید منصرف شده باشید و یا ایراد از نظر کارشناسان تایید نشود، هزینه های ارسال بر عهده مشتریان خواهد بود.

برای پرداخت هزینه توسط این مجموعه لازم است رسید پستی با مهر شرکت پست را برای ما ایمیل کنید. پس از دریافت محصول توسط کارشناسان این شرکت ایرادات بررسی می شوند و در صورت تایید می توانید کالا را تعویض کنید. مسلما در صورتی که کالای دیگر قیمت متفاوتی داشته باشد، محاسببه خواهد شد. همچنین بنا به درخواست مشتری می توان صرفا ان را مرجوع کرد.

به منظور تایید کارشناسی، تیم دماپویا طی ۴۸ ساعت نظر نهایی را اعلام می دارد و در صورت نیاز به عودت وجه، طی ۷۲ ساعت کاری به حساب مشتری واریز می شود.