پمپ آب خانگی

241 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ آب خانگی با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف پمپ آب خانگی چینی ، ایتالیایی ، آلمانی و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل پنتاکس ، لیو ، مورگن ، فارمو ، ارس ، داب ، ابارا ، نفیس فلو ، سا...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ آب خانگی با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف پمپ آب خانگی چینی ، ایتالیایی ، آلمانی و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل پنتاکس ، لیو ، مورگن ، فارمو ، ارس ، داب ، ابارا ، نفیس فلو ، سایر ، گراندفوس و لوارا در ابعاد کوچک و بزرگ را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید پمپ آب خانگی با گارانتی معتبر بدانیم

دو هزار سال پیش در مصر باستان مخترع یونانی به نام Ctebius وسیله ای برای انتقال آب ساخت که بعدها در این وسیله تغییراتی ایجاد شد که به آن پمپ آب گفته و برای پمپاژ آب استفاده می شود . اولین پمپ های گریز از مرکز در اواخر قرن هفدهم و اوایل قرن هجدهم توسط مهندسین فرانسوی و ایتالیایی ساخته شده و کاربرد عملی یافتند. پمپ خانگی وسیله ای برای انتقال آب از یک منبع یا یک سطح به یک منبع یا یک سطح دیگر است و در واقع اولین بار برای ساده تر کردن انتقال آن با سطل ایجاد شد.از پمپ آب خانگی در مصارف مختلفی از جمله کشاورزی ، خانگی ، صنعتی و یا برای انتقال فاضلاب به مکان مد نظر و یا تخلیه آب از مکانی به مکان دیگر کاربرد دارد . جنس بدنه ی پمپ خانگی از استیل ضد زنگ ، چدن یا برنز است. پمپ آب خانگی بر اساس توان موتور طبقه بندی می شوند و هرچه توان موتور بالاتر باشد دبی آب خروجی از پمپ بیشتر است ، به عبارت دیگر میزان آب خروجی در دقیقه بر اساس توان موتور پمپ ، تغییر میابد. مسلماً هرچه که تعداد طبقات یک آپارتمان بیشتر باشد شما نیاز به یک پمپ خانگی قویتر خواهید داشت .

چگونه برند مناسب برای پمپ آب خانگی را انتخاب کنیم

 برند و برندینگ یکی از مسائل مهم در دنیای تجارت و اقتصاد است و شرکت های بزرگ با استفاده از برندینگ محصولاتشان را در دایره وسیع تری نسبت به رقبا با قیمت های مناسب در بازار عرضه می کنند. شهرت و اعتبار برند در زمینه تخصصی پمپ آب ،  فعالیت برند در تولید سایر محصولات مانند انواع پمپ صنعتی و غیره ، قیمت پمپ خانگی با توجه به توان پمپ ، تنوع پمپ آب خانگی برند ، کیفیت و ضمانت پمپ آب ، رضایت مشتریان از محصولات برند از مواردی هستند که باید در هنگام انتخاب برند توجه کنیم .در ضمن شما میتوانید برای مشاوره و خرید پمپ خانگی مناسب و همچنین قیمت از کارشناسان شرکت دما پویا  نیز راهنمایی بگیرید کشور تولید کننده پمپ آب تعیین کننده کیفیت یک پمپ آب خانگی نیست بلکه برچسب مصرف و استاندارد تولید است که در تعیین کیفیت پمپ آب خانگی تاثیر میگذارد. هم اکنون شرکت های چینی زیادی هستند که پمپ های آب تولید شده خود را به سرتاسر دنیا از جمله آلمان و آمریکا که خود در صنعت تولید پمپ های آب خانگی بسیار پیشرو هستند ، صادر می نمایند. بنابراین بهتر است بجای حساسیت بر روی کشور سازنده به  استاندارها و کیفیت محصول حساس باشید. از این رو میتوانیم  پمپ آب خانگی پنتاکس را به شما معرفی نماییم. 

انواع پمپ های آب خانگی با توجه به نوع کارایی و موارد استفاده در انواع مختلف نظیر موارد زیر تولید می شود

پمپ بشقابی

پمپ بشقابی از انواع پمپ خانگی می باشد . پمپ بشقابی دارای پروانه ای باز می باشد که دبی بیشتر و فشار کمتری نسبت به سایر پمپ ها تولید می کنند . این پمپ ها برای مصارف خانگی ، آبیاری کشاورزی و سایر تجهیزات استفاده می شوند و شامل برند های  ارس ، لیو ، مورگن ، پنتاکس و سایر می باشد. جهت کارکرد صحیح پمپ از آن بایستی جهت پمپاژ آب تمیز، مایعات غیر خورنده و بدون ذرات ریز جامد استفاده نمود.  بدنه این پمپ ها از جنس چدن و با پوشش ضد زنگ می باشد که شامل برند پمپ آب خانگی ابارا می باشد.

پمپ بشقابی

پمپ محیطی

پمپ محیطی از سری پمپ آب خانگی کوچک می باشد که دارای پروانه بسته که دبی کم و فشار زیادی را تولید می کنند موارد استفاده آن عبارتند از آبیاری کشاورزی و باغبانی ، سیستم تهویه کوچک و مصارف خانگی می باشد . این پمپ ها بدنه ای از جنس چدن ضد زنگ و پروانه از جنس برنج تولید می شوند و شامل برند های مورگن ، سایر ، فارمو ، لیو ، پنتاکس ، ارس و ابارا می باشد.

پمپ محیطی

پمپ خودمکش

یک نوع دیگر از پمپ های آب خانگی ، پمپ سانتریفیوژ خودمکش می باشد که جهت پمپاژ و جابه جایی آب استفاده می شود ، موارد استفاده این پمپ ها برای تخلیه مخازن ، آبیاری باغات و تخلیه آب استخر می باشد همچنین در صورتی که آب با گاز مخلوط باشند از پمپ خود مکش استفاده می شود و شامل برند های ابارا ، لیو ، پنتاکس  می باشد.

پمپ خودمکش

پمپ جتی

پمپ جتی از سری پمپ آب خانگی می باشد که با ایجاد خلاء در قسمت مکش ، هوا را در خط مکش از بین می برد و توسط ترکیب آب با هوا در ایجاد سیال سازی و روند پمپاژ غلبه می کند و شامل برند های پنتاکس ، لوورا ، ابارا ، سائر ، پترولا ، اسپرونی ، سیلند می باشد.از پمپ جتی برای مصارف انتقال سوخت های سبک ، سیرکولاسیون دیگ بخار ، سیستم های تهویه ، سیستم احتراق ، مصارف خانگی و صنعتی ، آبیاری و مصارف کشاورزی می باشد.

پمپ جتی

پمپ تک پروانه

پمپ تک پروانه از جمله پمپ های سانترفیوژ استاندارد پمپ آب خانگی می باشد که با کوپله مستقیم مکش هستند و در سیرکولاسیون سیالات تمیز و غیر خورنده نظیر مصارف خانگی ، شهری ، صنعتی و کشاورزی به کار می رود و شامل برند لیو ، لوارا می باشد.

پمپ تک پروانه

پمپ دو پروانه

پمپ دو پروانه از سری پمپ آب خانگی می باشد که به پمپ های دو مرحله نیز شناخته شده اند دبی و فشار متوسط را تولید می کنند . این پمپ ها در مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شوند و از جمله مزایای مهم این پمپ ها جدا بودن موتور از پمپ می باشد و شامل برند های پنتاکس ، ابارا ، لیو ، نفیس فلو ، داب ، مورگن می باشد.

پمپ دو پروانه

لوازم و اجزای تشکیل دهنده پمپ آب خانگی

بلبرینگ ، سیل مکانیکی ، نوار گرافیتی ، واشر کاغذی ، رینگ خنک کاری ، محفظه آب بندی ، رینگ خنک کاری ، پروانه ، رینگ سایشی ، بوش ، پوسته یا هوزینگ ، دیفیوزر ، عینکی ، گیج فشار ، پایه ، شافت ، کاسه نمد ، دیسک کف گرد ، پیستون ، دیافراگم ، دنده ، سیت و بال ، کلید اتوماتیک ، مکانیکال سیل از اجزای پمپ می باشد. همچنین برای بهینه سازی پمپ آب خانگی می توانیم از مخزن انبساط و ست کنترل استفاده نماییم .

پمپ آب خانگی با مخزن انبساط

دارای مخزن نسبتا کوچکی است که در داخل تیوپی تحت فشار گاز نیتروژن و آب قرار می گیرد . این منبع بعد از خروجی پمپ ، نصب شده و علاوه بر تامین آب مصرفی ، فضای خالی مخزن را پر می کند .

ست کنترل فشار پمپ آب خانگی

با کاهش فشار آب ، پمپ را روشن نموده تا فشار آب به حد مجاز برسد . استفاده از ست کنترل مناسب برای ساختمان های تا 6 طبقه می باشند.

بوستر پمپ

برای کنترل کار پمپ ها از بوستر پمپ استفاده که معمولا از دو یا چند پمپ به یکدیگر وصل شده اند که همزمان با یکدیگر فشار مورد نظر را تامین می کنند . بوستر پمپ های ثابت با یک دور ثابت به کار خود ادامه میدهند اما بوستر پمپ های متغییر هزینه بالایی دارند و مجهز به تابلو فرمان هوشمند به همراه اینورتر هستند که دور کارکرد پمپ ها را تنظیم نموده و از مصرف برق زیاد و سروصدای پمپ ها جلوگیری می کند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 241 مورد