کولر گازی ایستاده

47 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت کولر گازی ایستاده، اطلاعات فروش و خرید انواع کولر گازی ایستاده و همچنین مشخصات فنی ، تخفیف ویژه، تصاویر در وب سایت دماپویا در مدل های اینورتر و معمولی در بهترین برند های موجود از قبیل سامسونگ، میدیا، ال جی، گرین، هایسنس، گری، تراست، سام، کول هاوس، وستن ایر، بوش، تی سی ال در ظرفیت 24000 BTU تا 100000 BTU را...

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت کولر گازی ایستاده، اطلاعات فروش و خرید انواع کولر گازی ایستاده و همچنین مشخصات فنی ، تخفیف ویژه، تصاویر در وب سایت دماپویا در مدل های اینورتر و معمولی در بهترین برند های موجود از قبیل سامسونگ، میدیا، ال جی، گرین، هایسنس، گری، تراست، سام، کول هاوس، وستن ایر، بوش، تی سی ال در ظرفیت 24000 BTU تا 100000 BTU را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید کولر گازی ایستاده با گارانتی معتبر بدانیم

کولر گازی ایستاده از سری تجهیزات تهویه مطبوع با قابلیت عملکرد سرمایش و گرمایش می باشد. این نوع کولر گازی شامل دو یونیت می باشد. کمپرسور که قلب کولر می باشد در یونیت خارجی آن می باشد. این دو یونیت به وسیله دو لوله به هم متصل هستند که لوله ضخیم تر باد گرم را به یونیت خارجی و لوله باریکتر باد سرد را از یونیت خارجی به داخل انتقال می دهد. از این نوع کولر بیشتر برای مکان های با فضای بزرگ مانند مساجد ، بیمارستان ها ، سالن ها ، کارخانجات و ... استفاده می شود. برق مصرفی مدل های با ظرفیت بالا به صورت سه فاز می باشد. این مدل از کولر گازی شامل مدل اینورتر و معمولی می باشد. 

کولر گازی ایستاده

ویژگی های کولر گازی ایستاده

از مزایای کولر گازی ایستاده می توان به قدرت رطوبت زدایی بالا، مصرف انرژی پایین، مجهز به فیلتر تصفیه هوا، صدای بسیار کم، استهلاک کم، گرم کنندگی سریع و طراحی زیبا اشاره کرد. کمپانی های سازنده ی اسپلیت های ایستاده معمولا فیلتر تصفیه قابل تعویض، جهت سهولت در نگه داری و افزایش بهداشت محیط استفاده می نمایند. کولر گازی ایستاده سرد شامل کمپرسور پیستونی می باشد و بدلیل آنکه این مدل از کمپرسور سایز بزرگتری و مقاومت بیشتری نسبت به بقیه کمپرسور ها دارد در مناطق حاره ای استفاده می شود. کمپرسور کولر گازی ایستاده از نوع روتاری و اسکرال می باشد که این نوع کمپرسورها برای مناطقی با آب و هوای خشک قابل استفاده می باشند.کولر گازی اسپلیت ال جی از جمله شرکت هایی است که تمامی مدل ها اعم از سرد، سرد و گرم را تولید می نماید.

روش محاسبه و انتخاب ظرفیت کولر گازی ایستاده بر اساس متراژ

نکته مهمی که باید در مورد کولر گازی ایستاده بدانیم ، مقدار BTU می باشد. BTU به مقدار انرژی که لازم است گرما یا سرما تولید کند گفته می شود. این مدل از کولر گازی با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت نصب ساختمان و نوع کاربرد و مصرف، در BTU مختلف تولید می شود. ظرفيت سرمايش و گرمايش در مناطق معتدل و نيمه گرمسيری ( تا 43 درجه سانتيگراد ) برای هر متر مکعب به طور ميانگين 200 تا 300 بی تی يو می باشد. 

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 47 مورد