کولر گازی اسپلیت AEG

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت AEG و خرید آنلاین ، گارانتی پارسا سرویس  و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی این شرکت همراه با تصاویر در مدل های 9000 ، 12000 ، 18000 و 24000 با توجه به موقعیت نصب دیواری به صورت معمولی و اینورتر با گاز R410 ، گاز هیدرو فلوئوروکربن و دارای فیلتر جهت حذف ذرات ریز را مشاهده و بر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت AEG و خرید آنلاین ، گارانتی پارسا سرویس  و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی این شرکت همراه با تصاویر در مدل های 9000 ، 12000 ، 18000 و 24000 با توجه به موقعیت نصب دیواری به صورت معمولی و اینورتر با گاز R410 ، گاز هیدرو فلوئوروکربن و دارای فیلتر جهت حذف ذرات ریز را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت و کولرگازی AEG 

شرکت AEG در سال 1883 میلادی ، 1301 شمسی توسط امیل راتناو در برلین تاسیس شد. AEG مخفف Allgemeine Elektric itäts Gesellschaft به معنای شرکت برق عمومی می باشد. این شرکت در سال 1951 میلادی به فرانکفورت انتقال پیدا کرد. در سال 2007 این شرکت با کمپانی سوئدی electrolux تلفیق شد. دارای فیلتر جهت حذف ذرات ریز و جلوگیری از گسترش میکروب ها می باشد. AEG ایران نماینده انحصاری فروش کولر گازی اسپلیت AEG در ایران می باشد.  

کولر AEG

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی AEG

کولر گازی AEG از نظر موقعیت نصب به صورت دیواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبیل دیواری 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000  تولید و عرضه میگردد. در کولر گازی AEG از گاز R410 ، گاز هیدرو فلوئوروکربن استفاده میشود. 

کمپرسور های مورد استفاده در اسپلیت های AEG 

شرکت AEG از کمپرسور های روتاری و دارای کیت اینورتر برای تولید کولرهای گازی ، اسپیلت استفاده می کند. کمپرسورهای روتاری اسپلیت AEG بوسیله یک پروانه ، که از یک تیغه ی 360 درجه تشکیل ، باعث مکش گاز درون سیلندر شده و در هنگامیکه گاز مبرد وارد کمپرسور میشود ، با پره تیغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدایت میگردد.

کمپرسور روتاری ال جی

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت و کولر گازی AEG

تمامی اسپلیت و کولرگازی AEG دارای 60 ماه گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عایق می باشد ، 10 سال خدمات پس از فروش و در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

AEG

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپیلت AEG ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده