کولر گازی اسپلیت گری

27 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت گری و خرید آنلاین ، گارانتی تهویه نیا و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی گری GREE همراه با تصاویر در مدل های ، ICOOL ، T2MATIC ، ICROWN ، R4MATIC ، Q2MATIC ، G2MATIC ، G4MATIC با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 55000 به صورت معمولی و اینورتر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت گری و خرید آنلاین ، گارانتی تهویه نیا و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی گری GREE همراه با تصاویر در مدل های ، ICOOL ، T2MATIC ، ICROWN ، R4MATIC ، Q2MATIC ، G2MATIC ، G4MATIC با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 55000 به صورت معمولی و اینورتر را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت کولر گازی گری

کارخانه گری در سال ( 1369 هجری شمسی ) 1991 ميلادی در شهر زوهای چين با مدیریت دونگ مینگو فعاليت خود را در زمينه تهويه مطبوع آغاز کرده است . این شرکت دارای ۵ مرکز تحقیقاتی بین المللی و داخلی و بیش از ۵۳۰ مرکز آزمایشگاهی است که امروزه تجهيزات آن در بيش از 200 کشور وجود دارد. شرکت گری دارای 8 مرکز توليد تهويه مطبوع در دو نوع معمولی و کم مصرف ( اینورتر ) در سراسر دنيا بوده است. شرکت گری بزرگترين توليدکننده سيستم های تهويه مطبوع در جهان بوده که در سال 2013 از هر سه سيستم تهويه مطبوع فروخته شده در جهان يکی از آن به شرکت گری تعلق دارد. محصولات شرکت گری در صنعت تهويه مطبوع عبارتند از : کولر گازی اسپلیت ، چيلر ، فن کويل ، پکيج پشت بامی ، هواساز ، کولر آسانسور و تصفيه هوا ميباشد.

کارخانه گری

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی گری

کولر گازي گری از نظر موقعیت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره اي ، زمینی و ديواري و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل آی کول و . . . توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت گری

شرکت صنعتی گری از کمپرسور هاي روتاري ، اسکرال و داراي کيت اينورتر براي توليد کولرهاي گازي ، اسپليت استفاده مي کند

کمپرسورهاي روتاري  اسپليت گری بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ي 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله هاي خروجي هدايت ميگردد.

کمپرسور کولرهای گازی گری

کمپرسور اسکرال اسپليت گری از دو تيغه فلزي ضخيم بصورت مارپيچ که يکي از تيغه ها ثابت و ديگري متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايي رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولرگازی گری

در کولر گازي گری از گازهاي R22 گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و R410 گاز هيدرو فلوئوروکربن استفاده می شود .

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت و کولر گازی گری

تمامي اسپليت و کولرگازي گری داراي 5 سال گارانتي کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عايق رايگان مي باشد و به صورت رایگان در تمامی نقاط کشور با گارانتي اصلي شرکت تهویه نیا عرضه و نصب ميگردد.

ضمانت نامه نیا کولرگازی گری

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپلیت گری ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 27 مورد
  • fb2c2f322e880c94f306cf8ef0f1a947.gif

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی