کولر گازی اسپلیت گاسونیک

کولر گازی اسپلیت گاسونیک

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت گاسونیک و خرید آنلاین ،گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی گاسونیک همراه با تصاویر در مدل های دیواری 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و همچنین ایستاده 36000 ، 48000 ، 60000 به صورت سرد و گرم و انواع معمولی و اینورتر با نمایشگر ال ای دی ، حالت خواب را مشاهده و بررسی ن...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت گاسونیک و خرید آنلاین ،گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی گاسونیک همراه با تصاویر در مدل های دیواری 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و همچنین ایستاده 36000 ، 48000 ، 60000 به صورت سرد و گرم و انواع معمولی و اینورتر با نمایشگر ال ای دی ، حالت خواب را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه کولر گازی اسپلیت گاسونیک - GOSONIC

کمپانی گوسونیک با استفاده از تجهیزات پیشرفته و نیروهای متخصص محصولاتی با کیفیت بالا طبق استاندارد های موجود تولید و به بازار عرضه می نماید. این کمپانی در تولید لوازم خانگی از جمله سیستم تهویه مطبوع فعالیت دارد. امروزه به دلیل مزایای کولر گازی اسپلیت نسبت به سایر سیستم تهویه مطبوع، استفاده از این دستگاه جهت تأمین گرمایش و سرمایش با استقبال فراوانی در سراسر جهان روبه رو شده است. این دستگاه به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا مورد توجه بازار داخلی قرار گرفته است. کولر گازی گوسونیک در مدل های مختلف با ظرفیت های متفاوت تولید و به بازار عرضه می گردد. تمامی مدل های ارائه شده شرکت گوسونیک در وب سایت دماپویا با گارانتی اصلی موجود می باشد. شما با خرید این اسپلیت ها در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و ظاهری زیبا و خاص در دکوراسیون منزل و یا محیط کاری خود ایجاد می نمایید.

split-gosonic

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی گاسونیک

کولر گازی گاسونیک از نظر موقعیت نصب به صورت  ایستاده و دیواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبیل دیواری 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و همچنین ایستاده 36000 ، 48000 ، 60000 تولید و عرضه میگردد. در کولر گازی گاسونیک از گاز R410 گاز هیدرو فلوئوروکربن استفاده میشود.

کمپرسور های مورد استفاده در اسپلیت های گاسونیک

شرکت گاسونیک از کمپرسور های روتاری و دارای کیت اینورتر برای تولید کولرهای گازی استفاده می کند. در کمپرسور کولر گازی گاسونیک از گاز مبرّد R410 سازگار بکار می رود.

کمپرسورهای روتاری اسپلیت گاسونیک بوسیله یک پروانه، که از یک تیغه ی 360 درجه تشکیل، باعث مکش گاز درون سیلندر شده و در هنگامیکه گاز مبرد وارد کمپرسور میشود، با پره تیغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدایت میگردد. فضای بین سیلندر و پیستون توسط پره به دو قسمت مکش و تخلیه تقسیم شده به این صورت که در هنگام چرخش پیستون حجم هوای بین این دو قسمت متغیر می باشد و مبرد را به درون کمپرسور مکش و تراکم و تخلیه می نماید. کمپرسور روتاری از لحاظ سرعت دور، ثابت و متغیر و تعداد پره در انواع مختلفی می باشد. با هر دور کار کرد کمپرسور مراحل مکش، تراکم و تخلیه مبرد صورت می گیرد. از مهمترین کاربرد این کمپرسور می توان به سیستم تهویه مطبوع نام برد.

rotary-compressor

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت و کولر گازی گاسونیک

کولر گازی گاسونیک دارای 60 ماه گارانتی کمپرسور، 24 ماه سایر قطعات، 5 متر لوله و عایق می باشد و در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

گوسونیک

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپیلت گاسونیک ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه

کولر گازی اسپلیت گاسونیک