کولر گازی اسپلیت کول هاوس

کولر گازی اسپلیت کول هاوس

12 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت کول هاوس و خرید آنلاین، گارانتی اصلی کول هاوس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی کول هاوس COOL HOUSE همراه با تصاویر در مدل های سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری، ایستاده، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 100000 به صورت معمولی و اینورتر، کمپرسور روتاری و پیست...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت کول هاوس و خرید آنلاین، گارانتی اصلی کول هاوس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی کول هاوس COOL HOUSE همراه با تصاویر در مدل های سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری، ایستاده، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 100000 به صورت معمولی و اینورتر، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه کولر گازی اسپلیت کول هاوس - Cool House

کولر گازی کول هاوس با طراحی زیبا و منحصر بفرد جهت تأمین هوایی خنک ومطبوع در محیط های خانگی و ادرای مورد استفاده قرار می گیرد. کولر گازی برند کول هاوس در سال 1394 شمسی وارد بازار ایران شده و در اختیار مشتریان قرار گرفته است. کمپانی کول هاوس با بکارگیری نیروهای متخصص و با استفاده از تکنولوژی روز و طبق استاندارد های بین المللی اسپلیت هایی با کیفیت و بازدهی فوق العاده تولید و به بازار ارائه می نماید. شما با خرید کولر گازی اسپلیت اینورتر دارای کمپرسور GMCC ژاپن و گرید A و B حدود 60 درصد در میزان مصرف انرژی صرفه جویی کرده و هوایی مطبوع در محیط ایجاد می نمایید. در وب سایت دما پویا انواع کولرگازی های کول هاوس با گارانتی اصلی در مدل های متفاوت موجود و در متن زیر به موقیعت نصب و نوع کمپرسور آنها پرداخته و مورد بررسی قرار داده ایم.

کولر گازی کول هاوس

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی کول هاوس

کولر گازی کول هاوس از نظر موقعیت نصب به صورت ایستاده ، پرتابل ، پنجره ای و دیواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبیل اینورتر تولید و عرضه میگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های کول هاوس

شرکت کول هاوس کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کیت اینورتر برای تولید کولرهای گازی استفاده می نماید. در کمپرسور کولر گازی کول هاوس از گاز مبرّد R22 و گاز R410 استفاده میشود. نکته حائز اهمیت در مورد گاز R410 سازگار با محیط بوده و اثرات مخرب بر محیط زیست ندارد.

کمپرسورهای روتاری  اسپلیت کول هاوس بوسیله یک پروانه، که از یک تیغه ی 360 درجه تشکیل، باعث مکش گاز درون سیلندر شده و در هنگامیکه گاز مبرد وارد کمپرسور میشود، با پره تیغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدایت میگردد. فضای بین سیلندر و پیستون توسط پره به دو قسمت مکش و تخلیه تقسیم شده به این صورت که در هنگام چرخش پیستون حجم هوای بین این دو قسمت متغیر می باشد و مبرد را به درون کمپرسور مکش و تراکم و تخلیه می نماید. کمپرسور روتاری از لحاظ سرعت دور، ثابت و متغیر و تعداد پره در انواع مختلفی می باشد. با هر دور کار کرد کمپرسور مراحل مکش، تراکم و تخلیه مبرد صورت می گیرد. از مهمترین کاربرد این کمپرسور می توان به سیستم تهویه مطبوع نام برد.

rotary-compressor

کمپرسور اسکرال  اسپلیت کول هاوس از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکي از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است. با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود. در زمانی که احتیاج به تراکم حجم  بیشتر گاز مبرد و همچنین دما و فشار بالا باشد از کمپرسور اسکرال استفاده می شود که این عمل کمپرسور به وسیله دو مارپیچ حلزونی ثابت و دوار انجام میشود. کارکرد این کمپرسور به این صورت است که بخار مبرد سرد بعد از ورود به داخل مارپیچ ثابت در میان دو مارپیچ متراکم شده و از میان مارپیچ به صورت ثابت خارج می شود. از ویژگی های این کمپرسور می توان به ساختار ساده تر، بازدهی بالا، اتلاف انرژی کمتر و لرزش پایین اشاره نمود و کاربرد آن در سیستم تهویه مطبوع تجاری و سردخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

Scroll_Compressor

گارانتی و خدمات پس از کولر گازی اسپلیت کول هاوس

 کولر گازی اسپلیت کول هاوس دارای 60 ماه گارانتی کمپرسور، 18 ماه سایر قطعات، 4 متر لوله و عایق و کابل رایگان می باشد. این اسپلیت ها توسط تکنسین های متخصص شرکت کول هاوس در تمام نقاط کشور به صورت رایگان نصب و راه اندازی می گردد.

coolhouse-garanti

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپیلت کول هاوس ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 12 از 12 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه