کولر گازی اسپلیت کول هاوس

کولر گازی اسپلیت کول هاوس

12 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت کول هاوس و خرید آنلاین ،گارانتی کول هاوس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی کول هاوس COOL HOUSE همراه با تصاویر در مدل های ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 100000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیست...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت کول هاوس و خرید آنلاین ،گارانتی کول هاوس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی کول هاوس COOL HOUSE همراه با تصاویر در مدل های ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 100000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت و کولر گازی کول هاوس

شرکت کول هاوس در سال 2016 ميلادی (1394 هجری شمسی) فعاليت خود را در زمينه کولر گازی اسپلیت آغاز کرده است . از عملکرد های این دستگاه میتوان عملکرد بسیار آرام و بی صدا ، بازدهی فوق العاده بالا اشاره کرد. شرکت کول هاوس ( COOL HOUSE ) مفتخر است که طی ساليان متمادی انواع کولر گازی و اسپیلت کم مصرف کول هاوس با جدیدترین فن آوری روز دنیا ، با تنوع بسیار بالا و در بالاترين کیفیت در اختيار مصرف کنندگان عزیز قرار دهد .

کولر گازی کول هاوس

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی کول هاوس

کولر گازی کول هاوس از نظر موقعیت نصب به صورت ایستاده ، پرتابل ، پنجره ای و دیواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبیل اینورتر تولید و عرضه میگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های کول هاوس

شرکت کول هاوس از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کیت اینورتر برای تولید کولرهای گازی ، اسپیلت استفاده می کند.

کمپرسورهای روتاری  اسپلیت کول هاوس بوسیله یک پروانه ، که از یک تیغه ی 360 درجه تشکیل ، باعث مکش گاز درون سیلندر شده و در هنگامیکه گاز مبرد وارد کمپرسور میشود ، با پره تیغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدایت میگردد.

کمپرسور روتاری کولر گازی کول هاوس

کمپرسور اسکرال  اسپلیت کول هاوس از دو تيغه فلزي ضخيم بصورت مارپيچ که يکي از تيغه ها ثابت و ديگري متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی کول هاوس

در کولر گازی کول هاوس از گازهای R22 گاز هیدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 گاز هیدرو فلوئوروکربن استفاده میشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی کول هاوس

تمامی اسپلیت و کولرگازی کول هاوس دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، 4 متر لوله و عایق می باشد و به صورت رایگان در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

ضمانت نامه کولر گازی کول هاوس

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپیلت کول هاوس ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 12 از 12 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه