کولر گازی اسپلیت چیگو

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت چیگو و خرید آنلاین ،گارانتی دامون سرویس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی چیگو CHIGO همراه با تصاویر در مدل های سرد ،سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر کمپرسور روتاری و پیستونی را مشا...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت چیگو و خرید آنلاین ،گارانتی دامون سرویس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی چیگو CHIGO همراه با تصاویر در مدل های سرد ،سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضيحاتی در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازی چیگو

شرکت چیگو در سال 1994 ميلادی ( 1372 هجری شمسی ) با مديريت گوانگدونگ چیگو فعاليت خود را در تولید سیستم های تهویه مطبوع و کولر گازی اسپلیت آغاز نموده است . شرکت صنعتی چیگو در کشور ژاپن ميباشد و تولیدات این کارخانه در سال 10 میلیون دستگاه بوده که شامل انواع سیستم های تهویه مطبوع خانگی و صنعتی میباشد. کولر گازی و اسپیلت کم مصرف چیگو دارای 27 استاندارد جهانی و سیستم عیب یاب هوشمند دیجیتالی است.شرکت چیگو محصولات خود را به بیش از 180 کشور و مناطق مختلف گسترش داده است.

کارخانه کولر گازی چیگو

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی چیگو

کولر گازی کم مصرف چیگو از نظر موقعيت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های چیگو

شرکت صنعتی چیگو از کمپرسور های روتاری ، اسکرال  و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی ، اسپيلت استفاده می کند.

کمپرسورهای روتاری اسپليت چیگو بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور روتاری کولر گازی چیگو

کمپرسور اسکرال اسپليت چیگو از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی چیگو

در کولر گازی چیگو از گازهای R22 گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 گاز هيدرو فلوئوروکربن استفاده ميشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی چیگو

تمامی اسپليت و کولرگازی چیگو دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عايق می باشد و به صورت رايگان در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

ضمانت نامه کولر گازی چیگو

وب‌سايت دماپويا اين اطمينان را به مشتريان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپيلت چیگو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نمايد همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر