کولر گازی اسپلیت هومکس

18 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت هومکس و خرید آنلاین ،گارانتی هوم سرویس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی هومکس HOMMEX همراه با تصاویر در مدل های سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیستونی را...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت هومکس و خرید آنلاین ،گارانتی هوم سرویس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی هومکس HOMMEX همراه با تصاویر در مدل های سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضيحاتی در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازی هومکس

شرکت هومکس در سال 1998 ميلادی ( 1376 هجری شمسی ) فعاليت خود را در زمينه سيستم های تهويه مطبوع و کولر گازی اسپلیت آغاز نموده است . شرکت صنعتی هومکس HOMMEX در کشور آلمان ميباشد. کولر گازی و اسپيلت های هومکس مجهز به سيستم فيلتر پيور جهت جلوگيری از ورود گرد و غبار به درون محيط ميباشد و مناسب ترین انتخاب جهت رفع رطوبت اضافی محیط هستند و مجهز به سیستم تایمر یا همان حالت اسلیپ است که شما میتوانید زمان خاموش شدن کولر را برای 90 دقیقه به صورت اتوماتیک برای خاموش شدن تنظیم نمایید.

کولر گازی هومکس

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی هومکس

کولر گازی هومکس از نظر موقعيت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد ، سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های هومکس

شرکت هومکس از کمپرسور های روتاری ، اسکرال براي توليد کولرهای گازی ، اسپيلت استفاده می کند.

کمپرسورهای روتاری اسپليت هومکس بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور روتاری کولر گازی هومکس

کمپرسورهای اسکرال  اسپليت هومکس از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی هومکس

در کولر گازی هومکس از گازهای R22 گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 گاز هيدرو فلوئوروکربن استفاده ميشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی هومکس

تمامی اسپليت و کولرگازی هومکس دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عايق مي باشد و به صورت رايگان در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

ضمانت نامه کولر گازی هومکس

وب‌سايت دماپويا اين اطمينان را به مشتريان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپيلت هومکس ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نمايد. همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 18 از 18 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه