کولر گازی اسپلیت میدیا

کولر گازی اسپلیت میدیا

27 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت میدیا و خرید آنلاین ،گارانتی بانیان و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی میدیا MEDIA همراه با تصاویر در مدل های میشن ، ایزی ، اورست ، اورآ ، حاره ای و پیستونی با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به در رده انرژی A و B و اینورتر را مشاهده و...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت میدیا و خرید آنلاین ،گارانتی بانیان و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی میدیا MEDIA همراه با تصاویر در مدل های میشن ، ایزی ، اورست ، اورآ ، حاره ای و پیستونی با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به در رده انرژی A و B و اینورتر را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت کولر گازی میدیا

شرکت ميديا در سال 1968 ميلادی  (1346 هجری شمسی ) فعاليت خود را در زمينه لوازم خانگی و در سال (1373 هجری شمسی ) 1995 ميلادی فعاليت خود را در زمینه کولر گازی اسپلیت در ايران آغاز نمود. امروزه بزرگترين توليد کننده کولرگازی در جهان است . شرکت میدیا امروزه فعالیت های تجاری و صادرات محصولات خود را به کشور های ویتنام ، مصر ، برزیل ، آرژانتین ، هند و ... عرضه میکند . اسپیلت کولر گازی های ميديا در توان های مختلف برای مصارف خانگی و صنعتی ساخته ميشوند و نسل جديد کولر گازی اينورتر ميديا با 60 درصد صرفه جوئی در مصرف انرژی دارای برچسب انرژی A++  ميباشند.کولر گازی و اسپیلت های کم مصرف میدیا و انواع چيلر ها و دستگاههای تهويه شرکت ميديا دارای قابليت های بالای سرمايش و گرمايش ميباشند .

کارخانه میدیا

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی میدیا

کولر گازی میدیا از نظر موقعیت نصب به صورت ایستاده ، پرتابل ، پنجره ای و دیواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت از قبیل میشن ، ایزی ، حاره ای تولید و عرضه میگردد.

کمپرسور های مورد استفاده در اسپلیت میدیا

شرکت صنعتی میدیا از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کیت اینورتر برای تولید کولرهای گازی ، اسپلیت استفاده می کند

کمپرسورهای روتاری  اسپلیت میدیا بوسیله یک پروانه ، که از یک تیغه ی 360 درجه تشکیل ، باعث مکش گاز درون سیلندر شده و در هنگامیکه گاز مبرد وارد کمپرسور میشود ، با پره تیغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدایت میگردد.

کمپرسور روتاری کولرگازی میدیا

کمپرسور اسکرال  اسپلیت میدیا از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکي از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی میدیا

در کولر گازی میدیا از گازهای R22 گاز هیدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410  گاز هیدرو فلوئوروکربن تشکیل شده است استفاده میشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت و کولر گازی میدیا

تمامی اسپلیت و کولرگازی میدیا دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 30 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عایق رایگان میباشد و به صورت رایگان در تمامی نقاط کشور با با گارانتی اصلی شرکت بانیان عرضه و نصب میگردد.

ضمانت نامه و گارانتی های کولر گازی میدیا

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپلیت میدیا ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 27 مورد