کولر گازی اسپلیت میدیا

کولر گازی اسپلیت میدیا

27 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت میدیا و خرید آنلاین ،گارانتی بانیان و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی میدیا MEDIA همراه با تصاویر در مدل های میشن، ایزی، اورست، اورآ، حاره ای و پیستونی با توجه به موقعیت نصب دیواری، ایستاده، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000  در رده انرژی A و B و اینورتر را در وب سایت ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت میدیا و خرید آنلاین ،گارانتی بانیان و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی میدیا MEDIA همراه با تصاویر در مدل های میشن، ایزی، اورست، اورآ، حاره ای و پیستونی با توجه به موقعیت نصب دیواری، ایستاده، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000  در رده انرژی A و B و اینورتر را در وب سایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه کولر گازی اسپلیت میدیا - Midea

کولر گازی میدیا با طراحی زیبا و منحصر بفرد جهت تأمین هوایی خنک ومطبوع مورد استفاده قرار می گیرد. کولر گازی برند میدیا در سال 1370 وارد بازار ایران شده و در اختیار مشتریان قرار گرفته است. کمپانی میدیا با بکارگیری نیروهای متخصص و با استفاده از تکنولوژی روز و طبق استاندارد های بین المللی اسپلیت هایی با کیفیت و بازدهی فوق العاده تولید وبه بازار ارائه می نماید. شما با خرید کولر گازی اسپلیت اینورتر میدیا با گرید ++A حدود 60 درصد در میزان مصرف انرژی صرفه جویی کرده و هوایی مطبوع در محیط ایجاد می نمایید. در وب سایت دما پویا انواع کولرگازی های میدیا با گارانتی اصلی در مدل های متفاوت موجود و در متن زیر به موقیعت نصب و نوع کمپرسور آنها را مورد بررسی قرار داده ایم. 

split-midea

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی میدیا

کولر گازی میدیا از نظر موقعیت نصب به صورت ایستاده ، پرتابل ، پنجره ای و دیواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبیل میشن ، ایزی ، حاره ای تولید و عرضه میگردد.

کمپرسور های مورد استفاده در اسپلیت میدیا

گروه صنعتی میدیا از کمپرسور های روتاری، اسکرال و دارای کیت اینورتر برای تولید کولر گازی استفاده می نماید. در متن زیر اساس کار هرکدام را همراه با تصاویر مشاهده می نمایید. در کمپرسور کولر گازی میدیا از گاز مبرد R22 و گاز مبرد R410 استفاده شده، گاز مبرد R410 سازگار با محیط بوده و اثرات مخرب بر محیط زیست ندارد.

کمپرسور روتاری اسپلیت میدیا بوسیله یک پروانه، که از یک تیغه ی 360 درجه تشکیل، باعث مکش گاز درون سیلندر شده و در هنگامیکه گاز مبرد وارد کمپرسور میشود، با پره تیغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدایت میگردد. فضای بین سیلندر و پیستون توسط پره به دو قسمت مکش و تخلیه تقسیم شده به این صورت که در هنگام چرخش پیستون حجم هوای بین این دو قسمت متغیر می باشد و مبرد را به درون کمپرسور مکش و تراکم و تخلیه می نماید. کمپرسور روتاری از لحاظ سرعت دور، ثابت و متغیر و تعداد پره در انواع مختلفی می باشد. با هر دور کار کرد کمپرسور مراحل مکش، تراکم و تخلیه مبرد صورت می گیرد. از مهمترین کاربرد این کمپرسور می توان به سیستم تهویه مطبوع نام برد.

rotary-compressor

کمپرسور اسکرال  اسپلیت میدیا از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکي از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

Scroll_Compressor

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت و کولر گازی میدیا

تمامی اسپلیت و کولرگازی میدیا دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 30 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عایق رایگان میباشد و به صورت رایگان در تمامی نقاط کشور با با گارانتی اصلی شرکت بانیان عرضه و نصب میگردد.

ضمانت نامه و گارانتی های کولر گازی میدیا

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپلیت میدیا ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 27 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
شرایط کارکرد
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی