کولر گازی اسپلیت میدیا

27 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت میدیا و خرید آنلاین ،گارانتی بانیان و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی میدیا MEDIA همراه با تصاویر در مدل های میشن ، ایزی ، اورست ، اورآ ، حاره ای و پیستونی با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به در رده انرژی A و B و اینورتر را مشاهده و...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت میدیا و خرید آنلاین ،گارانتی بانیان و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی میدیا MEDIA همراه با تصاویر در مدل های میشن ، ایزی ، اورست ، اورآ ، حاره ای و پیستونی با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به در رده انرژی A و B و اینورتر را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت کولر گازی میدیا

شرکت ميديا در سال 1968 ميلادی  (1346 هجری شمسی ) فعاليت خود را در زمينه لوازم خانگی و در سال (1373 هجری شمسی ) 1995 ميلادی فعاليت خود را در زمینه کولر گازی اسپلیت در ايران آغاز نمود. امروزه بزرگترين توليد کننده کولرگازی در جهان است .اسپیلت کولر گازی های ميديا در توان های مختلف برای مصارف خانگی و صنعتی ساخته ميشوند و نسل جديد کولر گازی اينورتر ميديا با 60 درصد صرفه جوئی در مصرف انرژی دارای برچسب انرژی A++  ميباشند.کولر گازی و اسپیلت های کم مصرف میدیا و انواع چيلر ها و دستگاههای تهويه شرکت ميديا دارای قابليت های بالای سرمايش و گرمايش ميباشند .

کارخانه میدیا

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی میدیا

کولر گازی میدیا از نظر موقعیت نصب به صورت ایستاده ، پرتابل ، پنجره ای و دیواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت از قبیل میشن ، ایزی ، حاره ای تولید و عرضه میگردد.

کمپرسور های مورد استفاده در اسپلیت میدیا

شرکت صنعتی میدیا از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کیت اینورتر برای تولید کولرهای گازی ، اسپلیت استفاده می کند

کمپرسورهای روتاری  اسپلیت میدیا بوسیله یک پروانه ، که از یک تیغه ی 360 درجه تشکیل ، باعث مکش گاز درون سیلندر شده و در هنگامیکه گاز مبرد وارد کمپرسور میشود ، با پره تیغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدایت میگردد.

کمپرسور روتاری کولرگازی میدیا

کمپرسور اسکرال  اسپلیت میدیا از دو تيغه فلزي ضخيم بصورت مارپيچ که يکي از تيغه ها ثابت و ديگري متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايي رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی میدیا

در کولر گازی میدیا از گازهای R22 گاز هیدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410  گاز هیدرو فلوئوروکربن تشکیل شده است استفاده میشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت و کولر گازی میدیا

تمامی اسپلیت و کولرگازی میدیا دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 30 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عایق رایگان میباشد و به صورت رایگان در تمامی نقاط کشور با با گارانتی اصلی شرکت بانیان عرضه و نصب میگردد.

ضمانت نامه و گارانتی های کولر گازی میدیا

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپلیت میدیا ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 27 مورد