کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی

کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی

25 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی و خرید آنلاین ،گارانتی دامون سرویس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی میتسوبیشی MITSUBISHI همراه با تصاویر در مدل های سرد، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 36000 به صورت معمولی و اینورتر را ، کمپرسور روت...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت میتسوبیشی و خرید آنلاین ،گارانتی دامون سرویس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی میتسوبیشی MITSUBISHI همراه با تصاویر در مدل های سرد، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 36000 به صورت معمولی و اینورتر را ، کمپرسور روتاری و پیستونی مشاهده و بررسی نمایید .

توضيحاتی در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازی میتسوبیشی

شرکت ميتسوبيشی در سال 1921 ميلادی ( 1299 هجری شمسی ) فعاليت خود را در زمينه سيستم های تهويه مطبوع آغاز نموده است که اولين توليد آن پنکه برقی ، و پس از 10 سال موفق به ساخت شد . شرکت ميتسوبيشی با فن آوری جديد و طراحی منحصر به فرد توانست محصولات متنوعی همچون کولر گازی اسپلیت را به بازار عرضه کند. کولرگازی و اسپليت کم مصرف ميتسوبيشی مجهز به سيستم فيلتر گياهی و دارای قابليت روشن شدن پس از قطع برق ميباشد . کولر گازی و اسپيلت ميتسوبيشی دارای تميز کننده آسان فيلترها و اواپراتور در يونيت داخلی ميباشد که باعث صرفه جويی در مصرف انرژی ميشود.

کولر گازی میتسوبیشی

موقعیت نصب و مدل های کولرگازی میتسوبیشی

کولر گازی ميتسوبيشی از نظر موقعيت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مد های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد ، سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های میتسوبیشی

شرکت ميتسوبيشی از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی ، اسپيلت استفاده می کند.

کمپرسورهای روتاری اسپليت ميتسوبيشی بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور روتاری کولر گازی میتسوبیشی

کمپرسورهای اسکرال اسپليت ميتسوبيشی از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی میتسوبیشی

در کولر گازی ميتسوبيشی از گازهای R22 گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 گاز هيدرو فلوئوروکربن استفاده ميشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی میتسوبیشی

تمامی اسپليت و کولرگازی ميتسوبيشی دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عايق مي باشد و به صورت رايگان در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

ضمانت نامه کولر گازی میتسوبیشی

وب‌سايت دماپويا اين اطمينان را به مشتريان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپيلت ميتسوبيشی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نمايد همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 25 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی