کولر گازی اسپلیت توشیبا

کولر گازی اسپلیت توشیبا

10 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت توشیبا و خرید آنلاین، گارانتی اصلی شرکت بدر تک الکتریک و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی توشیبا TOSHIBA همراه با تصاویر در مدل های سرد، سرد و گرم و کمپرسور دارای گاز R410 با توجه به موقعیت نصب دیواری، ایستاده، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 32000 به صورت معمولی و اینورتر، کمپر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت توشیبا و خرید آنلاین، گارانتی اصلی شرکت بدر تک الکتریک و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی توشیبا TOSHIBA همراه با تصاویر در مدل های سرد، سرد و گرم و کمپرسور دارای گاز R410 با توجه به موقعیت نصب دیواری، ایستاده، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 32000 به صورت معمولی و اینورتر، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید.

توضيحاتی در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازی توشیبا

شرکت توشيبا در سال 1978 ميلادی (1356 هجری شمسی) فعاليت خود را در زمينه لوازم خانگی آغاز نموده است. شرکت صنعتی توشيبا TOSHIBA در کشور ژاپن در شهر توکيو ميباشد. شرکت توشيبا توانست با به کار بردن فناوری روز دنيا ، کولر گازی اسپلیت متنوعی را به بازار عرضه کند. کليه کولر گازی و اسپیلت توشيبا از ريموت دستی برخودار هستند این شرکت اولویت خود را محیط زیست می داند محصولات توشیبا مجهز به 7 فیلتر منحصر بفرد جهت رفع آلودگی های محیطی می باشد که باعث سلامتی می شود.

کارخانه کولر گازی توشیبا

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی توشیبا

کولر گازی توشيبا از نظر نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در ظرفیت های متفاوت با قابلیت سرد و گرم در مدل های متنوع توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های توشیبا

شرکت توشيبا از کمپرسور های روتاری و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی ، اسپيلت استفاده می کند.

کمپرسورهای روتاری  اسپليت توشيبا بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

rotary-compressor

در کولر گازی توشيبا از گازهای R22 گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 گاز هيدرو فلوئوروکربن استفاده ميشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی توشیبا

تمامی مدل های اسپليت و کولرگازی توشيبا دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 1 سال قطعات ، 5 متر لوله و عايق می باشد و به صورت نصب رايگان در تمامی نقاط کشور می باشد .

ضمانت نامه کولر گازی توشیبا

مشتریان گرامی می توانند با اطمینان کامل مدل های کولر گازی اسپيلت توشيبا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نمايد همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 10 از 10 مورد

فیلتر توسط :

سازنده