کولر گازی اسپلیت تهویه

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت تهویه و خرید آنلاین ،گارانتی تهویه و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی تهویه TAHVIEH همراه با تصاویر در مدل های ، سرد ، سرد و گرم با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 30000 ، رده مصرف انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر با کمپرسور روتاری و پیس...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت تهویه و خرید آنلاین ،گارانتی تهویه و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی تهویه TAHVIEH همراه با تصاویر در مدل های ، سرد ، سرد و گرم با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 30000 ، رده مصرف انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر با کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضيحاتی در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازی تهویه

شرکت تهويه از سال 1965 ميلادی ( 1343 هجری شمسی ) فعاليت خود را در زمينه تهویه مطبوع و آغاز نموده است و توانست با بهره گيری از نيروهای متخصص ، برترين سيستم های تهويه مطبوع کولر گازی اسپلیت را طراحی و عرضه کند . شرکت تهويه به عنوان بزرگترين توليد کننده ی سيستم های تهويه مطبوع در ايران شناخته شده است. کولر گازی و اسپلیت های کم مصرف شرکت تهويه مناسب برای مصارف خانگی و تجاری طراحی شده که قابليت ساخت در تناژهای 1.5 تا 6 تن تبريد را به صورت سفارشی دارا ميباشد.

کارخانه کولر گازی تهویه

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی تهویه

کولر گازی تهويه از نظر موقعیت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های تهویه

شرکت صنعتی تهويه از کمپرسور های روتاری ، اسکرال  و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی ، اسپليت استفاده مي کند.

کمپرسورهای روتاری  اسپليت تهويه بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور روتاری کولر گازی تهویه

کمپرسور اسکرال  اسپليت تهويه از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی تهویه

در کولر گازی تهويه از گاز R22 از يک گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 از يک گاز هيدرو فلوئوروکربن تشکيل شده است .

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی تهویه

تمامی اسپليت و کولرگازی تهویه دارای 10 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عايق می باشد و به صورت رايگان در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

ضمانت نامه کولر گازی تهویه

وب‌سايت دماپويا اين اطمينان را به مشتريان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپيلت تهویه ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نمايد همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU