کولر گازی اسپلیت تهویه

کولر گازی اسپلیت تهویه

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت تهویه و خرید آنلاین ،گارانتی تهویه و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی تهویه TAHVIEH همراه با تصاویر در مدل های ، سرد ، سرد و گرم با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 30000 ، رده مصرف انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر با کمپرسور روتاری و پیس...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت تهویه و خرید آنلاین ،گارانتی تهویه و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی تهویه TAHVIEH همراه با تصاویر در مدل های ، سرد ، سرد و گرم با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 30000 ، رده مصرف انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر با کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضيحاتی در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازی تهویه

شرکت تهویه یکی از بزرگترین تولید کننده های کولر گازی و صنایع بردوتی در ایران می باشد و با به کارگیری تکنولوژی Air Temp & Trane، با موفقیت راه خود را در صنعت تهویه مطبوع هموار نمود و بعدها موفق به دریافت مجوز ساخت تحت لیسانس از دو شرکت آمریکایی کرایسلر(Chrysler) و ایرتمپ (Air Temp) گردید. این شرکت با استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص و همچنین تجهیزات پیشرفته در خط تولید، محصولاتی با کیفیت بالا و طبق استاندارد های موجود تولید و به بازار عرضه می کند، طی چند دهه فعالیت توانسته در بازار ایران جایگاه ویژه ای در خصوص تولید و فروش کولر گازی اسپلیت بدست آورد. اسپلیت های تهویه با طراحی زیبا و گرید مصرفی +A ، دارای کیت اینورتر بوده و با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارند و همچنین دارای فین هایی با پوشش ضد خوردگی در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی بوده که باعث افزایش عمر دستگاه می شود. اسپلیت های دیواری مجهز به تکنولوژی وزش باد سه بعدی به صورت 360 درجه می باشد که شما با خرید این کولر گازی در تمامی نقاط محیط مورد نظر باد خنک و هوایی مطبوع در اختیار دارید. تمامی مدل های ارائه شده شرکت تهویه با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد.

split-tahvieh

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی تهویه

کولر گازی تهويه از نظر موقعیت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های تهویه

گروه صنعتی تهویه از کمپرسور روتاری و اسکرال دارای کیت اینورتر در تولید کولر گازی استفاده می نماید. در کمپرسور کولر گازی تهویه از گاز مبرد R210 و گاز مبرد R410 بکار رفته است. گاز R410 سازگار با محیط بوده و اثرات مخرب بر محیط زیست ندارد.

کمپرسورهای روتاری  اسپليت تهويه بوسیله یک پروانه، که از یک تیغه ی 360 درجه تشکیل، باعث مکش گاز درون سیلندر شده و در هنگامیکه گاز مبرد وارد کمپرسور میشود، با پره تیغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدایت میگردد. فضای بین سیلندر و پیستون توسط پره به دو قسمت مکش و تخلیه تقسیم شده به این صورت که در هنگام چرخش پیستون حجم هوای بین این دو قسمت متغیر می باشد و مبرد را به درون کمپرسور مکش و تراکم و تخلیه می نماید. کمپرسور روتاری از لحاظ سرعت دور، ثابت و متغیر و تعداد پره در انواع مختلفی می باشد. با هر دور کار کرد کمپرسور مراحل مکش، تراکم و تخلیه مبرد صورت می گیرد.

rotary-compressor

کمپرسور اسکرال  اسپليت تهويه از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

Scroll_Compressor

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی تهویه

 اسپلیت تهویه دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد، و به صورت رايگان در تمامی نقاط کشور توسط نیروهای متخصص شرکت تهویه نصب می گردد. همچنین قیمت کولر گازی تهویه بین کولرهای ایرانی قابل قبول و مناسب میباشد.

logo-tahvieh

وب‌سايت دماپويا اين اطمينان را به مشتريان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپيلت تهویه ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نمايد همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU