کولر گازی اسپلیت تراست

کولر گازی اسپلیت تراست

21 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت تراست و خرید آنلاین ، گارانتی توانگر اعتماد پاسارگاد و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی تراست TRUST همراه با تصاویر در مدل های ورتو در رنگ های مشکی و طلایی ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 100000 به صورت معمولی ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت تراست و خرید آنلاین ، گارانتی توانگر اعتماد پاسارگاد و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی تراست TRUST همراه با تصاویر در مدل های ورتو در رنگ های مشکی و طلایی ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 100000 به صورت معمولی و اینورتر را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت و کولر گازی تراست

شرکت بازرگانی تراست از سال 1996 ميلادی ( 1364 هجری شمسی ) فعالیت تجاری خود را آغاز نمود و در سال 1374 هجری شمسی فعالیت خود را در زمینه تهویه مطبوع با مديريت محمد توانگرآغاز نموده است. برند تراست تحت اختیارشرکت توانگر اعتماد پاسارگاد می باشد وعرضه محصولات برند خود را ابتدا از جنوب کشور و سپس به سراسر ایران گسترش داد. محصولات اين شرکت شامل انواع کولر گازی اسپلیت، فن کويل، چيلر و مينی چيلر، داکت اسپلیت، هواساز، پکيج های پشت بامی ميباشد.تراست (TRUST) يک برند OEM ميباشد که اين برند در سال 1384 هجری شمسی شروع به توليد سيستم های کولر گازی و اسپلیت کم مصرف نموده است.

کولرگازی تراست

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی تراست

کولر گازی تراست از نظر موقعیت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل اينورتر توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های تراست

شرکت صنعتی تراست از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر براي توليد کولرهای گازی ، اسپليت استفاده مي کند

کمپرسورهای روتاری اسپليت تراست بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

rotary-compressor

کمپرسورهای اسکرال اسپليت تراست از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در آمده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

Scroll_Compressor

در کمپرسور کولر گازی تراست از گاز مبرد R22  (هيدروکلوروفلوئورومتان) و گاز مبرد R410  (هيدرو فلوئوروکربن) استفاده شده است. گاز R410 سازگار با محیط بوده و اثرات مخرب بر محیط زیست را ندارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی تراست

کولرگازی اسپلیت تراست دارای 5 سال گارانتی کمپرسور، 24 ماه قطعات شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد، 5 متر لوله و عایق می باشد و به صورت رایگان در تمامی نقاط کشور نصب می گردد.

trust-garanty

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپلیت تراست ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 21 از 21 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه