کولر گازی اسپلیت ایر جنرال

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت ایر جنرال و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی ایر جنرال  AIR GENERAL همراه با تصاویر در مدل های سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت ایر جنرال و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی ایر جنرال  AIR GENERAL همراه با تصاویر در مدل های سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضيحاتی در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازی ایر جنرال

شرکت ایرجنرال در سال 1969 ميلادی (1347 هجری شمسی) با مديريت رابرت کلارک فعاليت خود را در توليد سيستم های تهويه مطبوع و کولر گازی اسپلیت   آغاز نموده است . شرکت صنعتی ایر جنرال در کشور گرین ویل ميباشد . شرکت ایر جنرال یک شرکت ، با سرویس کامل است که توانسته محصولات متنوعی را تولید و عرضه کند .کولر گازی و اسپیلت ایر جنرال با ارائه بهترین کیفیت و عملکرد در تمام جوانب صنعت جایگزین متعهدی در سیستم تهویه مطبوع میباشد . کولر گازی و اسپیلت کم مصرف ایر جنرال با داشتن استحکام و تنوع بالا مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.

کولر گازی ایر جنرال

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی ایرجنرال

کولر گازی ایر جنرال از نظر موقعيت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های ایرجنرال

شرکت صنعتی ایر جنرال از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر براي توليد کولرهای گازی ، اسپيلت استفاده می کند.

کمپرسورهای روتاری  اسپليت ایر جنرال بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور روتاری کولر گازی ایر جنرال

کمپرسور اسکرال  اسپليت ایر جنرال از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی ایر جنرال

در کولر گازی ایر جنرال از گازهای R22 گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 گاز هيدرو فلوئوروکربن استفاده ميشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی ایرجنرال

تمامی اسپليت و کولرگازی ایر جنرال دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عايق می باشد و به صورت رايگان در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

وب‌سايت دماپويا اين اطمينان را به مشتريان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپيلت ایر جنرال ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نمايد همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر