کولر گازی اسپلیت اکسترا ایر

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت اکسترا ایر و خرید آنلاین ، گارانتی پویش تهویه و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی اکسترا ایر XTRA AIR همراه با تصاویر در مدل های ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 30000 به صورت معمولی و کم مصرف کمپرسور روتاری و پی...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت اکسترا ایر و خرید آنلاین ، گارانتی پویش تهویه و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی اکسترا ایر XTRA AIR همراه با تصاویر در مدل های ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 30000 به صورت معمولی و کم مصرف کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضيحاتی در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازی اکسترا ایر

شرکت اکسترا ایر در سال 2016 ميلادی ( 1394 هجری شمسی ) فعاليت خود را در توليد سيستم های تهويه مطبوع و کولر گازی اسپلیت آغاز نموده است . شرکت اکسترا ایر مفتخر است طی سالیان متمادی انواع متنوعی را تولید و به بازار عرضه کند و در بالاترین سطح کیفی قرار بگیرد . کولر گازی و اسپيلت اکسترا ایر با ارائه بهترين کيفيت و عملکرد در صنعت جايگزين متعهدی در سيستم تهويه مطبوع ميباشد . کولر گازی و اسپيلت کم مصرف اکسترا ایر بیش از 60 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی را به دنبال دارد.

کولر گازی اکسترا ایر

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی اکسترا ایر

کولر گازی اکسترا ایر از نظر موقعيت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های اکسترا ایر

شرکت صنعتی اکسترا ایر از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی ، اسپيلت استفاده می کند.

کمپرسورهای روتاری اسپليت اکسترا ایر بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور روتاری کولر گازی اکسترا ایر

کمپرسور اسکرال اسپليت اکسترا ایر از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی اکسترا

در کولر گازی اکسترا ایر از گازهای R22 گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 گاز هيدرو فلوئوروکربن استفاده ميشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی اکسترا ایر

تمامی اسپليت و کولرگازی اکسترا ایر دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عايق مي باشد و به صورت رايگان در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

'گارانتی اکسترا ایر

وب‌سايت دماپويا اين اطمينان را به مشتريان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپيلت اکسترا ایر ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نمايد.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد
  • 3f3e5c0bbb9dbd94710234fced182cdc.jpg
  • 50e0bdd5df48fd5c55367cecceb4c8e4.jpg
  • 061df5a697e98569ea935d71354f42b0.jpg
  • 4044c6fd9edeadfe415f70954bd2426b.jpg

فیلتر توسط :

برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
کیت اینورتر