کولر گازی اسپلیت اجنرال

17 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت اجنرال و خرید آنلاین ،گارانتی تهویه نیا و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی اجنرال OGENERAL همراه با تصاویر در مدل های ، سرد ، سرد و گرم و حاره ای رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 36000 به صورت معمولی و اینورتر را مشاهده و ب...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت اجنرال و خرید آنلاین ،گارانتی تهویه نیا و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی اجنرال OGENERAL همراه با تصاویر در مدل های ، سرد ، سرد و گرم و حاره ای رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 36000 به صورت معمولی و اینورتر را مشاهده و بررسی نمایید .

توضيحاتي در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازي اجنرال

شرکت اجنرال در سال 1936 ميلادی (1314 هجری شمسی) فعاليت خود را در زمينه لوازم خانگی آغاز نموده است . شرکت صنعتی اجنرال OJENERAL در کشور ژاپن ميباشد و در سال 1960 ميلادی ( 1338 هجری شمسی ) در کشور ايران با نام اجنرال در صنعت تهويه مطبوع از جمله کولر گازی اسپلیت آغاز به فعاليت نموده است و در ابتدا کولر گازی پنجره ای را توليد و به بازار عرضه کرد. کولر گازی و اسپيلت های اجنرال بسيار قوی و با کيفيت ميباشند که از کلاس انرژی A,B برخوردار ميباشند.

کارخانه کولر گازی اجنرال

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی اجنرال

کولر گازی اجنرال از نظر موقعيت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم و در مدل های 2 پنله ، 4 پنله و 8 پنله توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های اجنرال

شرکت اجنرال از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی ، اسپيلت استفاده می کند.

کمپرسورهای روتاری  اسپليت اجنرال بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور روتاری کولر گازی اجنرال

کمپرسورهای اسکرال اسپليت اجنرال از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی اجنرال

در کولر گازی اجنرال از گازهای R22 گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 گاز هيدرو فلوئوروکربن استفاده ميشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی اجنرال

تمامی اسپليت و کولرگازی اجنرال دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 1 سال قطعات ، 5 متر لوله و عايق مي باشد و به صورت رايگان در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

گارانتی تهویه نیا

وب‌سايت دماپويا اين اطمينان را به مشتريان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپيلت اجنرال ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نمايد همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 17 از 17 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی