کولر گازی اسپلیت آکس

کولر گازی اسپلیت آکس

16 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت آکس-AUX و خرید آنلاین ، گارانتی پاک سرویس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی AUX همراه با تصاویر در مدل های  با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده و با گازهای R22 و گاز R410 در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر در رده مصرف انرژی A و B و با کمپرسور های روتاری ، پیستونی ر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت آکس-AUX و خرید آنلاین ، گارانتی پاک سرویس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی AUX همراه با تصاویر در مدل های  با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده و با گازهای R22 و گاز R410 در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر در رده مصرف انرژی A و B و با کمپرسور های روتاری ، پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت و کولر گازی AUX

شرکت AUX در سال 2009 ميلادی ، 1387 هجری شمسی شروع به فعالیت نموده است. همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش این محصول نیز به عهده شرکت پاک سرویس می باشد . در  کولر گازی اسپلیت  این شرکت از گازهای R22 گاز R410 استفاده می شوند . شرکت بازرگانی AUX در کشور چین فعاليت خود را در زمينه تهویه مطبوع آغاز نمود. شرکت آکس از کمپرسور های روتاری ، پیستونی و دارای کیت اینورتر برای تولید کولرهای گازی و اسپلیت استفاده می کند. و در ظرفيت های 9000 تا 60000 با موقعيت نصب ديواری ، ايستاده می باشد که در رده مصرف انرژی A و B به صورت معمولی و اينورتر توليد می شوند.

انواع کولر گازی اسپلیت AUX شامل موارد زیر می باشد: 

کولر گازی اینورتر AUX 

کولر گازی اينورتر AUX شامل مدل های مختلفی  با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت می باشد . این کولر گازی از طراحی منحصر به فردی برخوردار بوده و کمپرسور آن روتاری می باشد . کيت اينورتر ، سيستم تنظيم پرتاب باد ، نمايشگر ديجيتال مخفی و عملکرد کم صدا از مزیت های کولر گازی آکس می باشد . کولر گازی کم مصرف آکس دارای رده مصرف انرژی +A  می باشد ، در اين مدل از کولر گازی گاز مبرد R410 به کار رفته است . 

کولر گازی اسپلیت اینورتر آکس

کولر گازی ایستاده AUX

کولر گازی ايستاده AUX شامل مدل های مختلفی در ظرفیت های 36000 ، 48000 ، 60000  بی تی یو بر ساعت می باشد. اين مدل از کولر گازی مجهز به گاز مبرد R22  و R410  سازگار با محيط زيست و دارای 60 درصد صرفه جويی در رده مصرف انرژی B و A تولید می شود . کولر گازی ایستاده آکس برای بانکها ، سالن های ورزشی ، رستورانها ، فضاهايی با متراژ بالا مناسب می باشد . از ويژگی های این دستگاه می توان سيستم تنظيم پرتاب باد و فیلتر با عمر طولانی اشاره کرد.

کولر ایستاده آکس

کمپرسور های مورد استفاده در اسپلیت های AUX

شرکت AUX از کمپرسور های روتاری ، اسکرال  استفاده می کند کمپرسورهای روتاری  اسپلیت AUX بوسیله یک پروانه ، که از یک تیغه ی 360 درجه تشکیل ، باعث مکش گاز درون سیلندر شده و در هنگامیکه گاز مبرد وارد کمپرسور میشود ، با پره تیغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدایت میگردد.

کمپرسور روتاری ال جی

کمپرسور اسکرال اسپلیت AUX از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکي از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولرگازی ال جی

در کولر گازی AUX از گازهای R22  گاز هیدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 گاز هیدرو فلوئوروکربن  استفاده میشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش کولرگازی اسپلیت AUX

کولر گازی اسپلیت AUX دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، 5 متر لوله و نصب رايگان ميباشد که در وبسايت دماپويا با گارانتی اصلی شرکت پاک سرویس عرضه ميگردد. 

پاکشوما

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپیلت AUX ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 16 مورد

فیلتر توسط :

سازنده

کولر گازی اسپلیت آکس