کولر آبی نیرو تهویه البرز

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی تهویه البرز ، تصاویر ، گارانتی و خرید آنلاین انواع کولر آبی تهویه البرز مدل های معمولی ، کم مصرف ، مینی کولر ، پرتابل ، بالازن و سلولزی دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی تهویه البرز ، تصاویر ، گارانتی و خرید آنلاین انواع کولر آبی تهویه البرز مدل های معمولی ، کم مصرف ، مینی کولر ، پرتابل ، بالازن و سلولزی دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده کولر آبی تهویه البرز

شرکت نیرو تهویه البرز در سال 2000 میلادی 1378 هجری شمسی فعالیت خود را در زمینه سیستم های تهویه مطبوع اعم از سرمایش و گرمایش آغاز نموده است. این شرکت با دانش فراوان و داشتن متخصصین کارآزموده توانسته محصولات متنوع و با کیفیتی تولید کند. شرکت تهویه البرز 12 مدل کولر پلیمری سلولزی برای اولین بار در ایران از نوع بالا زن ، پایین زن با پد خنک کننده سلولزی به بازار عرضه نموده است. تمامی کولر آبی شرکت تهویه البرز دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.

کولر آبی تهویه البرز

کولر های پلیمری سلولزی البرز

دارای بدنه پلیمری جهت جلوگیری از پوسیدگی قطعات ، پد تبخیر از جنس سلولز ، پمپ مستغرق و بدون عارضه سوختگی ، طول عمر بالا و 81 درصد افزایش راندمان هوادهی نسبت به کولر های دیگر میباشد. کولرهای پلیمری سلولزی دارای فلوتر و مکانیزم جهت توقف سیستم در صورت قطع آب و قابلیت تغییر در دور الکتروموتور در 3 نوع ( تنظیم توسط کاربر ، به صورت اتوماتیک و ریموت کنترل ) میباشد. انتخاب این کولر از نوع  بالازن  و  روبرو زن با فن سانتریفیوژ میتواند به درخواست مشتری باشد.این کولر ها دارای حداقل 30 درصد افزایش راندمان تبخیر نسبت به کولر های دیگر میباشد.

کولر آبی تهویه البرز

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر آبی نیرو تهویه البرز ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر