کولر آبی جبال

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی جبال و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی کولر آبی جبال همراه با تصاویر در انواع معمولی، کم مصرف، و بالا زن در ظرفیت های متفاوت، دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های معمولی وسلولزی، دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی دارای کد استاندارد ر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی جبال و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی کولر آبی جبال همراه با تصاویر در انواع معمولی، کم مصرف، و بالا زن در ظرفیت های متفاوت، دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های معمولی وسلولزی، دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی دارای کد استاندارد را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه کولر آبی جبال - GEBAL

شرکت جبال با بهره گیری از دانش فنی روز و جدیدترین تکنولوژی محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید و روانه باز رقابت می نماید. این محصولات طبق استاندارد های ملی در ظرفیت های مختلف  عرضه می گردد. گروه صنعتی جبال طی سال ها حضور موفق در عرصه ی صنعت ایران توانسته سهم قابل توجهی از بازار فروش کولر آبی را به خود اختصاص دهد. کولر آبی جبال توسط دستگاههای تمام اتوماتیک ساخته شده و به دلیل داشتن پروانه یکپارچه دارای عملکردی بی صدا در حین کار می شود. بدنه ی این محصولات از جنس ورق گالوانیزه تولید شده و جهت افزایش عمر دستگاه و مقاومت در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی با لایه ی رنگ پودری پوشش داده شده است. گروه تولیدی جبال به عنوان اولین تولید کننده در این زمینه جهت سهولت در نصب و جلوگیری از خطرات احتمالی در هنگام نصب، اقدام به ساخت نگه دارنده پوشال نموده است که جنس آن از پلاستیک می باشد.  پوشال های بکار  رفته در کولر آبی جبال دارای ضخامت یکسان در تمام سطوح می باشد که باعث افزایش جریان هوا و تبخیر آب شده و به همین دلیل بازدهی بیشتری نسبت به سایر محصولات مشابه دارند. شما با خرید این محصولات علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی هوایی و خنک و مطبوع در محیط ایجاد می نمایید. تمامی محصولات جبال با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به ویژگی هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

کولر آبی پوشالی جبال

به دلیل شرایط آب وهوایی ایران استفاده از کولر آبی جهت خنک کردن محیط بسیار مرسوم می باشد. کولر آبی پشت بامی جبال در ظرفیت های متفاوت جهت مصارف خانگی، اداری طبق جدیدترین استانداردهای ملی تولید و عرضه می گردد. بدنه ی کولر آبی جبال به صورت یکپارچه تولید نمی شود و از پیچ جهت اتصال قطعات بدنه به یکدیگر استفاده می شود و از مزیت های این روش قابل تعویض بودن هر قطعه به طور جداگانه می باشد.

GEBAL-3500

کولر آبی سلولزی جبال

استفاده از پوشال سولزی در کولر آبی باعث افزایش بهداشت و سالم بودن هوای خروجی از کولر می شود. این نوع کولر آبی جبال دارای پد سلولزی میباشد که باعث جلوگیری از رشد و انتشار قارچ و باکتری داخل محفظه دستگاه میشود. ساختار پد سلولزی با ضخامت یکنواخت میباشد و موجب بازدهی بیشتر کولر آبی می گردد. بدنه این دستگاه از جنس گالوانیزه با گوشش رنگ پلاستیک بوده و باعث افزایش عمر دستگاه در برابر رطوبت و زنگ زدگی می شود.

GEBAL-SELOLEZI

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر آبی جبال ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده