کولر آبی برفاب

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی برفاب ، تصاویر ، گارانتی و خرید آنلاین انواع کولر آبی برفاب مدل های معمولی ، کم مصرف ، مینی کولر ، پرتابل ، بالازن و سلولزی دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم يکسان در تمام سطوح و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار را مشاهده و بررسی نمایید...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی برفاب ، تصاویر ، گارانتی و خرید آنلاین انواع کولر آبی برفاب مدل های معمولی ، کم مصرف ، مینی کولر ، پرتابل ، بالازن و سلولزی دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم يکسان در تمام سطوح و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده کولر آبی برفاب

شرکت برفاب در سال 1991 میلادی و 1369 هجری شمسی تاسیس و در سال 1992 میلادی 1370 هجری شمسی فعالیت خود را در زمینه کولرهای آبی آغاز نموده است.  کولر آبی برفاب طوری طراحی و تولید میشود که برای نصب خارج از ساختمان مناسب است  و دارای ظرفیت های مختلف در مناطق آب و هوای گرم و خشک میباشد. کولر های آبی برفاب در 3 مدل : معمولی ، بالازن ، پرتابل  و یک مدل کولر آبی با فن آکسیال میباشد. موتور های کولر آبی برفاب ساخت شرکت موتوژن با دوام و پر قدرت میباشد.تمامی کولر آبی های برفاب شامل 24 ماه گارانتی پس از نصب و راه اندازی محسوب میشوند.

کولر آبی برفاب

کولر آبی معمولی

برفاب بيشتر در تابستان برای آب و هوای گرم و خشک استفاده ميشود و دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم يکسان در تمام سطوح و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار ميباشد.کولر های برفاب دارای سيستم جديد آبرسانی ميباشد که به صورت يکنواخت روی پوشال تقسيم ميشود و باعث افزايش بازده خنکی کولر و جلوگيری از ريختن آب بر روی الکتروموتور و سوختن آن ميشود .

کولر آبی پشت بامی برفاب

کولر بالا زن برفاب

دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم از رنگ پودری ميباشد و بر اساس متراژ ، فاصله طبقاتی و دريچه خروجی باد انتخاب ميشود . اين کولر ها طوری طراحی و توليد ميشود که رطوبت لازم را در هوای گرم و خشک ايجاد کرده و هوای مطبوع تری را به محيط انتقال ميدهد و باعث صرفه جويی در مصرف کانال ميشود . کولر آبی بالکنی برفاب دارای 4 بدنه مشبک و مقدار بازده خنکی هوا ميباشد که نسبت به کولر های پشت بامی تاثير بسزایی در هوای محيط دارند. کولر آبی برفاب بالازن دارای پروانه با دوام که توسط دستگاه های تمام اتوماتيک مانع بروز لرزش پروانه و صدا در مواقع کار کرد کولر ميباشد.

کولر آبی بالازن برفاب

کولر آبی پرتابل برفاب

به دلیل دارا بودن قابلیت حمل و جابجایی راحت تر برای منازل و اماکن اداری مناسب میباشد . کولر آبی قابل حمل برفاب طوری طراحی شده که میتوان آن را به راحتی در منازل راه اندازی کرد . کولر آبی پرتابل برفاب دارای بدنه تمام پلاستیک و کنترل از راه دور میباشد و دارای قابلیت تولید آنیون ( یون منفی ) جهت ایجاد هوای پاک برای محیط هستند . کولر آبی پرتابل برفاب مجهز به پد سلولزی میباشد که نسبت به پوشال راندمان خنک کنندگی بیشتری دارند. کولر آبی متحرک برفاب دارای قابلیت گردش هوا به 4 جهت میباشد و موجب یکنواختی جریان هوا به محیط میشود. کولر های آبی پرتابل برفاب به علت دارا بودن یونایزر الکترون هایی تولید میکند که باعث تشکیل یون منفی میشود و در کولر آبی پرتابل آلودگی های محیط را از بین میبرد و اکسیژن فعال شده را توسط کولر آسان تر جذب میکند این یون ها باعث از بین بردن ویروس ها و باکتری ها میشود.

کولر آبی پرتابل برفاب

کولر آبی برفاب با فن آکسیال

در مدل های BF2 , BF3-M به آسانی در محل پنجره نصب میگردد و چون این کولر ها به کانال کشی احتیاج ندارند به صورت مستقیم هوای بیرون را پس از خنک نمودن به محیط داخل انتقال میدهد.

کولر آبی فن آکسیال برفاب

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر آبی برفاب ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده