کولر آبی برفاب

کولر آبی برفاب

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی برفاب همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت برفاب و خرید آنلاین انواع کولر آبی برفاب مدل های معمولی، کم مصرف، مینی کولر، پرتابل، بالازن و سلولزی در ظرفیت های متفاوت، دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم يکسان در تمام سطوح و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی برفاب همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت برفاب و خرید آنلاین انواع کولر آبی برفاب مدل های معمولی، کم مصرف، مینی کولر، پرتابل، بالازن و سلولزی در ظرفیت های متفاوت، دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم يکسان در تمام سطوح و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه کولر آبی برفاب - BARFAB

شرکت برفاب با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا محصولاتی با کیفیت بالا طبق استاندارد های ملی تولید و به بازار ارئه می نماید. کولر آبی برفاب طوری طراحی و تولید میشود که برای نصب خارج از ساختمان مناسب است و دارای ظرفیت های مختلف در مناطق آب و هوای گرم و خشک میباشد. کولر های آبی برفاب در مدل های معمولی ، بالازن ، پرتابل  و یک مدل کولر آبی با فن آکسیال عرضه می گردد. موتور های کولر آبی برفاب ساخت شرکت موتوژن با دوام و پر قدرت میباشد. تمامی کولر آبی های برفاب شامل 24 ماه گارانتی پس از نصب و راه اندازی محسوب میشوند. شما با خرید این محصول علاوه بر صرفه جویی در هزینه های اقتصادی هوایی مطبوع در محیط ایجاد می نماید. انواع کولر آبی تولیدی این شرکت در وب سایت دماپویا با گارانتی اصلی موجود می باشد. در ادامه به مدل های ارائه شده و خصوصیات هر کدام پرداخته ایم.

کولر آبی برفاب

کولر آبی پوشالی برفاب

برفاب بيشتر در تابستان برای آب و هوای گرم و خشک استفاده ميشود و دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم يکسان در تمام سطوح و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار ميباشد.کولر های برفاب دارای سيستم جديد آبرسانی ميباشد که به صورت يکنواخت روی پوشال تقسيم ميشود و باعث افزايش بازده خنکی کولر و جلوگيری از ريختن آب بر روی الکتروموتور و سوختن آن ميشود .

کولر آبی پشت بامی برفاب

کولر آبی خروجی از بالا برفاب

دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم از رنگ پودری ميباشد و بر اساس متراژ ، فاصله طبقاتی و دريچه خروجی باد انتخاب ميشود . اين کولر ها طوری طراحی و توليد ميشود که رطوبت لازم را در هوای گرم و خشک ايجاد کرده و هوای مطبوع تری را به محيط انتقال ميدهد و باعث صرفه جويی در مصرف کانال ميشود . کولر آبی بالکنی برفاب دارای 4 بدنه مشبک و مقدار بازده خنکی هوا ميباشد که نسبت به کولر های پشت بامی تاثير بسزایی در هوای محيط دارند. کولر آبی برفاب بالازن دارای پروانه با دوام که توسط دستگاه های تمام اتوماتيک مانع بروز لرزش پروانه و صدا در مواقع کار کرد کولر ميباشد.

کولر آبی بالازن برفاب

کولر آبی پرتابل برفاب

به دلیل دارا بودن قابلیت حمل و جابجایی راحت تر برای منازل و اماکن اداری مناسب میباشد. کولر آبی قابل حمل برفاب طوری طراحی شده که میتوان آن را به راحتی در منازل راه اندازی کرد . کولر آبی پرتابل دارای بدنه تمام پلاستیک و کنترل از راه دور میباشد و دارای قابلیت تولید آنیون ( یون منفی ) جهت ایجاد هوای پاک برای محیط هستند . کولر آبی پرتابل برفاب مجهز به پد سلولزی میباشد که نسبت به پوشال راندمان خنک کنندگی بیشتری دارند. کولر آبی متحرک برفاب دارای قابلیت گردش هوا به 4 جهت میباشد و موجب یکنواختی جریان هوا به محیط میشود. کولر های آبی برفاب به علت دارا بودن یونایزر الکترون هایی تولید میکند که باعث تشکیل یون منفی میشود و در کولر آبی پرتابل آلودگی های محیط را از بین میبرد و اکسیژن فعال شده را توسط کولر آسان تر جذب میکند این یون ها باعث از بین بردن ویروس ها و باکتری ها میشود.

کولر آبی پرتابل برفاب

کولر آبی برفاب با فن آکسیال

در مدل های BF2 , BF3-M به آسانی در محل پنجره نصب میگردد و چون این کولر ها به کانال کشی احتیاج ندارند به صورت مستقیم هوای بیرون را پس از خنک نمودن به محیط داخل انتقال میدهد.

کولر آبی فن آکسیال برفاب

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر آبی برفاب ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده