کولر آبی ایران شرق

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی ایران شرق، تصاویر، همراه با گارانتی اصلی و خرید آنلاین انواع کولر آبی ایران شرق مدل های معمولی، کم مصرف، بالا زن و سلولزی در ظرفیت های متفاوت، دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم با پوشش رنگ پلی استر با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی، طول عمر بالا و کیفیت بالای مح...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی ایران شرق، تصاویر، همراه با گارانتی اصلی و خرید آنلاین انواع کولر آبی ایران شرق مدل های معمولی، کم مصرف، بالا زن و سلولزی در ظرفیت های متفاوت، دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم با پوشش رنگ پلی استر با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی، طول عمر بالا و کیفیت بالای محصول را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه کولر آبی ایران شرق - IRAN SHARGH

شرکت ایران شرق یکی از بزرگ ترین تولید کننده های لوازم خانگی در ایران می باشد. این گروه تولیدی با اتکا به علم و دانش فنی مهندسین و تکنسین های متخصص خود و با توجه به نیاز بازار در سال 1392 شمسی اقدام به تولید انواع سیستم های سرمایشی از جمله کولر آبی نمود. محصولات تولیدی ایران شرق با جدیدترین تکنولوژی های روز طبق استاندارد های ملی تولید شده و در سراسر ایران عرضه می گردد. این گروه صنعتی جهت افزایش عمر دستگاه و همچنان بالا بردن مقاومت آن در برابر رطوبت و زنگ زدگی بدنه ی تمامی کولرهای آبی از پوشش رنگ پلی استر استفاده می نمایند. کولر آبی ایران شرق با کمترین مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارد. خرید این محصول از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و محیطی سرد و خنک به شما هدیه می بخشد. تمامی محصولات ایران شرق با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. گروه تولیدی ایران شرق کولر آبی در ظرفیت های 2900، 3500، 3800، 5500 و7500 در مدل های معمولی پشت بامی، خروجی از بالا عرضه می نماید. در ادامه به ویژگی های هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

کولر آبی پوشالی ایران شرق

گروه تولیدی ایران شرق کولر آبی پشت بامی را در بالاترین کیفیت تولید و عرضه می نماید. این کولر آبی در ظرفیت های متفاوت جهت کاربری خانگی، اداری در حالت دریچه از جلو ارائه می گردند. شرایط ایمنی در این محصولات رعایت شده و مجهز به کلید محافظ جان می باشند. کولر آبی ایران شرق با بازدهی 80 درصدی محیط را خنک و مطلوب می نماید. این مدل کولر ها در ظرفیت های 2900 تا 7500 در رنگ های سفید و آبی ارائه می گردند.  

iranshargh-is35

کولر آبی خروجی از بالا ایران شرق

این نوع کولر آبی ها با بازدهی بالای 82 درصد هوایی خنک و مطبوع به محیط هدیه می بخشند. در مدل های بالازن دریچه ی خروج هوا در بالای دستگاه قرار دارد و چهار طرف کولر آبی دریچه ی مشبک تعبیه شده که تأثیر بیشتری در بازدهی آن دارد. این محصولات با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارد و محیط را در کوتاهترین زمان خنک و مطبوع می نماید. کولر آبی خروجی از بالا ایران شرق مجهز به پوشش رنگ پلی استر جهت مقاومت دستگاه در برابر رطوبت و پوسیدگی می باشد.

iranshargh-IS38A

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر آبی ایران شرق ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده