کولر آبی اسنوا

3 محصول وجود دارد

با مطالعه ی مطالب ارائه شده ی زیر میتوانید مشخصات فنی و اطلاعات فروش انواع کولر آبی اسنوا (SNOWA) به همراه تصاویر این محصول را با گارانتی اصلی و خرید مدل های معمولی، کم مصرف و پوشالی در ظرفیت های متفاوت از نمایندگی های آن را مشاهده و بررسی نمایید. این برند در زمینه تولید انواع لوازم خانگی از سال 1384 در شهر مورچه خورت اصفهان فعالیت خود را آغاز ن...

با مطالعه ی مطالب ارائه شده ی زیر میتوانید مشخصات فنی و اطلاعات فروش انواع کولر آبی اسنوا (SNOWA) به همراه تصاویر این محصول را با گارانتی اصلی و خرید مدل های معمولی، کم مصرف و پوشالی در ظرفیت های متفاوت از نمایندگی های آن را مشاهده و بررسی نمایید. این برند در زمینه تولید انواع لوازم خانگی از سال 1384 در شهر مورچه خورت اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود. لازم به ذکر است این کمپانی در طراحی و تولید سیستم های خود قطعات لازم را از کشورهای دیگر بویژه چین وارد و در ایران مونتاژ می نماید. در ادامه به بررسی بیشتر این سیستم ها خواهیم پرداخت.

مشخصات خرید کولر آبی اسنوا -SNOWA

بررسی و آشنایی با محصول مورد نظر پیش از خرید و در هنگام انتخاب این امکان را میدهد تا بتوان با کسب اطلاعات در رابطه با مشخصه های فنی و یا عملکرد آن بهترین ابزار متناسب با نوع نیازمان را در اختیار و نیز از کارایی های لازمه برخوردار باشد. در این مطلب نیز ما به بررسی یکی از بهترین سیستم های سرمایشی که با نام کولر آبی اسنوا شناخته شده می پردازیم. همانطور که گفته شد این نوع از تجهیزات طبق به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا در بالاترین سطح ازکیفیت به بازار عرضه می گردند و با برخورداری از یکسری قابلیت ها بهترین انتخاب برای استفاده در محیط هایی با میزان دمای بالا به شمار می آید. کولر آبی اسنوا از دسته ی ابتدایی ترین تجهیزات سرمایشی میتوان به شمار آورد که در عین پایین بودن میزان مصرف انرژی از بیشترین بازدهی برخوردار میباشد. اگر بخواهیم به نمونه های ارائه شده از این سیستم اشاره داشته باشیم میبایست مدل پوشالی از آن را نام ببریم. طراحی و ساخت این سیستم به گونه ای بوده که در بدنه ی آن از ورقه های گالوانیزه استفاده شده که از فلز آن در برابر هرگونه زنگ زدگی و رطوبت محافظت می نماید. نکته ی حائز اهمیت در رابطه با کولر آبی اسنوا محل نصب یا قرار گیری این سیستم ها است یعنی به منظور کارایی بیشتر میبایست حتما در محیط های باز قرار بگیرند چرا که حتما باید با محیط و هوای آزاد در ارتباط باشد تا عملکرد بهتری در تامین دمای مورد نظر را داشته باشد.این سیستم ها که با نام کولر آبی اسنوا شناخته شده در ظرفیت های متفاوتی متناسب با نوع کاربری مورد نیاز به بازار عرضه می گردند که به همین منظور بهتراست ظرفیت در نظر گرفته شده با محیط مورد نظر تناسب داشته باشد تا کارایی لازم را به عمل آورد. در ادامه به بررسی بیشتر این محصول و نوع عملکرد آن خواهیم پرداخت و نیز جهت دریافت قیمت انواع کولر آبی نیز میتوانید به صفحه مربوطه ی ارائه شده مراجعه نمایید.

مشخصات خرید کولر آبی اسنوا

نحوه ی عملکرد و انواع کولر آبی اسنوا

در این قسمت از مقاله با در نظر داشتن اینکه تمامی تجهیزات سرمایشی در این نوع از جمله یکی از مطرح ترین های آن تحت عنوان کولر آبی اسنوا از عملکردی یکسان برخوردارند به بررسی و ارائه ی اطلاعات درباره کارکرد آن خواهیم پرداخت. طراحی و ساخت این سیستم به گونه ای است که دارای بدنه ای از جنس گالوانیزه و پوششی با رنگ پودری مرغوب میباشد که علاوه بر ظاهری زیبا جذب حرارتی و دوام بالایی را به آن بخشیده است. از قطعات اصلی این سیستم میبایست الکتروموتور،پوشال و پوشال گیر، شیر شناور و سیستم آبرسانی آن را معرفی نمود. در رابطه با الکتروموتور ها باید گفت از بهترین نوع و در کلاس B مطابق با استانداردهای ملی است. نحوه ی عملکرد کولر آبی اسنوا به این صورت میباشد که الکتروموتور ها به عنوان یک جزء اصلی در این سیستم آب را به بالاترین نقطه از پوشال ها انتقال داده تا تمام سطح آن را مرطوب نماید و پس از آن الکتروفن ها وارد عمل می شوند یعنی هوا را از پوشال هایی با سطح مرطوب عبور می دهند تا در نهایت به داخل کانال ها انقال و در محیط مورد نظر انتشار یابد. در واقع جریان بادی که از میان پوشال ها عبور میکند در اثر فرآیند تبخیر هوای خنک را ایجاد می کند. وجود پوشال ها در کولر آبی اسنوا را میتوان همانند عملکرد فیلتر به شمار آورد چرا که به عنوان مانعی از ورود هرگونه آلاینده و آلودگی به محیط عمل می کند به همین دلیل نیز بهتر است جهت کارایی بهتر هرساله نسبت به تعویض پوشال ها اقدام نمود. علاوه بر این ها محل نصب و قرار گیری این سیستم ها در فضاهای باز از جمله: بالکن و حیاط در نظر گرفته میشود تا در ارتباط با هوای محیط تبادل را یعنی دریافت هوای گرم فضای داخلی و انتقال هوای خنک به آن را انجام دهد.

گارانتی کولر آبی اسنوا و خدمات پس از فروش

در رابطه با برخورداری انواع کولر آبی اسنوا از خدمات و گارانتی این شرکت باید گفت تمامی تجهیزات ارائه شده ی آن از 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردار میباشند که این موضوع بیش از پیش بر تضمین کیفیت و کارایی این سیستم های سرمایشی افزوده است.

لوگوی اسنوا

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان گرامی درجهت ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی کولر آبی اسنوا خواهد داد. همچنین نیز گفتنی است تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی و با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.

پنهان کن
بیشتر
کولر آبی اسنوا کولر آبی اسنوا | قیمت و خرید کولر آبی اسنوا - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
شرایط کارکرد
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه