کولر آبی آبسال

کولر آبی آبسال

8 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی آبسال و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی کولر آبی آبسال همراه با تصاویر در انواع معمولی، کم مصرف، مینی، پرتابل و بالا زن در ظرفیت های متفاوت، دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی را مشاهده و ب...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی آبسال و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی کولر آبی آبسال همراه با تصاویر در انواع معمولی، کم مصرف، مینی، پرتابل و بالا زن در ظرفیت های متفاوت، دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه کولر آبی آبسال - ABSAL

شرکت آبسال با داشتن دانش فراوان توانسته محصولاتی متنوع، با طراحی خاص و منحصر بفرد توليد و به بازار ارائه نماید. کولر آبی های آبسال در مدل های مختلف معمولی ، کم مصرف ، مينی کولر ، پرتابل و بالا زن ( بالکنی ) توليد ميشود. کولر آبی آبسال کم مصرف دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی، برچسب انرژی A و عملکرد کم صدا ميباشد.کولر های آبی آبسال مجهز به موتور BLDC ساخت کشور کره با جدیدترین تکنولوژی روز طبق استانداردهای ملی ساخته و در اختیار هموطنان جهت تأمین هوایی خنک و مطبوع ارائه میگردد. شما مشتریان عزیز می توانید در مقاله راهنمای خرید کولر آبی اطلاعاتی در مورد خرید و انتخاب مناسبترین کولر آبی برای محیط مورد نظر را مطالعه نمایید .

کولر آبی آبسال

کولر آبی پوشالی آبسال

بيشتر در تابستان برای آب و هوای گرم و خشک استفاده ميشود و دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم يکسان در تمام سطوح و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار ميباشد.کولر آبی آبسال دارای سيستم جديد آبرسانی ميباشد که به صورت يکنواخت روی پوشال تقسيم ميشود و باعث افزايش بازده خنکی کولر، و باعث حفاظت الکتروموتور و جلوگیری از سوختن آن ميشود.

کولر آبی پشت بامی آبسال

کولر آبی کم مصرف آبسال

دارای بدنه از جنس گالوانيزه، پروانه با دوام، پوشال های يکنواخت و يکسان در تمام سطوح و سيستم آبرسانی دقيق ميباشد. کولر آبی آبسال کم مصرف دارای 62 % کاهش مصرف انرژی و پمپ کم مصرف در رده انرژی A، مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ برق بدون اختلال در کار دستگاه ميباشد. کولر آبی آبسال کم مصرف دارای نمايشگر و تايمر جهت نمايش دمای محيط و تنظيم خاموش و روشن شدن کولر در طی يک شبانه روز و مجهز به سيستم ECO و دارای سه دور سرعت موتور به صورت جداگانه قابل تنظيم ميباشد. کولر آبی آبسال کم مصرف بعد از 1500 ساعت کارکرد جهت تعويض پوشال علامت اخطار بر روی صفحه نمايش نشان ميدهد. موتور کولر آبی آبسال از نوع BLDC ميباشد که باعث جلوگيری از سرو صدا و ايجاد شوکهای ناگهانی ميشود. در این کولر آبی علامت E4 نشان دهنده محافظت در برابر گيرپاژ ياتاقان ها ميباشد.

کولر آبی کم مصرف آبسال

کولر آبی مينی آبسال

دارای بدنه از جنس گالوانيزه خالص با پوشش ضخيم رنگ پودری و پروانه پلاستيکی ، ضد زنگ بدون نياز به بالانس جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار ميباشد . کولر های آبی مينی آبسال طوری طراحی و توليد ميشود که در اتاق نزديک پنجره يا خارج از اتاق پشت پنجره قرار ميگيرد و دارای توان 200 وات ميباشد. کولر آبی مينی آبسال امکان پر کردن مخزن آب به صورت دستی و يا اتصال به شبکه آب شهری را دارا ميباشد.

کولر آبی مینی آبسال

کولر آبی پرتابل آبسال

در دو مدل کولری و پنکه ای در دو نوع پايه دار و روميزی به سه سرعت متفاوت قابل استفاده ميباشد. کولر آبی آبسال متحرک دارای مزيت کم مصرف بودن با توان ورودی 80 وات توليد ميشود. کولر آبی قابل حمل آبسال دارای قطعات ABS پلاستيک بوده که در برابر ضربات مقاوم بوده و ذرات خاک را جذب نميکند و هرگز زنگ نميزند. پروانه اين کولر آبی از جنس پلاتيک با دوام با کيفيت بالا میباشد که باعث کاهش لرزش و صدا ميشود. در کولر آبی پرتابل آبسال يک شاخص آب تعبيه شده که علامت F نشان دهنده پر بودن مخزن، علامت E نشان دهنده خالی بودن مخزن آب ميباشد و بايد توجه داشت که قبل از رسيدن به نقطه E مخزن پر شود.

کولر آبی پرتابل آبسال

کولر آبی خروجی از بالا آبسال

دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم از رنگ پودری ميباشد و بر اساس متراژ، فاصله طبقاتی و دريچه خروجی باد انتخاب ميشود. اين کولر ها طوری طراحی و توليد ميشود که رطوبت لازم را در هوای گرم و خشک ايجاد کرده و هوای مطبوع تری را به محيط انتقال ميدهد و باعث صرفه جويی در مصرف کانال ميشود. کولر آبی بالکنی آبسال دارای 4 دریچه ی متحرک مشبک می باشد که باعث افزایش بازدهی دستگاه می شود که نسبت به کولر های پشت بامی تأثير بسزايی در هوای محيط دارند. کولر آبی آبسال بالازن دارای پروانه با دوام که توسط دستگاه های تمام اتوماتيک مانع بروز لرزش پروانه و صدا در مواقع کار کرد کولر ميباشد.

کولر آبی بالکنی آبسال

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر آبی آبسال ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

فیلتر توسط :

سازنده