کولر آبی آبسال

8 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی آبسال و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی کولر آبی آبسال همراه با تصاویر در انواع کولر آبی معمولی ، کم مصرف ، مینی ، پرتابل و بالا زن و دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی را مشاهده و بررسی ن...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی آبسال و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی کولر آبی آبسال همراه با تصاویر در انواع کولر آبی معمولی ، کم مصرف ، مینی ، پرتابل و بالا زن و دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده کولر آبی آبسال

شرکت آبسال در سال 1984 ميلادی 1360 هجری شمسی شروع به فعاليت در زمينه لوازم خانگی بخصوص کولر آبی نموده است. اين کمپانی برای دستيابی به اهداف صنعتی و اقتصادی بی وقفه ميکوشد که با تکنولوژی های روز دنيا در صنعت محصولات خانگی و صنعتی پيشرفت چشمگيری داشته باشد. شرکت آبسال با داشتن دانش فراوان توانسته محصولات متنوع و با طراحی منحصر به فرد توليد و عرضه کند.کولر آبی های آبسال در مدل های مختلف عبارتند از : معمولی ، کم مصرف ، مينی کولر ، پرتابل و بالا زن ( بالکنی ) توليد ميشود. کولر آبی آبسال کم مصرف دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی ، برچسب انرژی A و عملکرد کم صدا ميباشد.کولر های آبی آبسال مجهز به موتور BLDC ساخت کشور کره ميباشد و دارای 2 سال گارانتی محصول ، 5 سال گارانتی الکتروموتور برای کليه مدل ها و کولر های کم مصرف دارای 5 سال گارانتی برد و کليد کنترل الکترونيکی و خدمات پس از فروش ميباشد. شما مشتریان عزیز می توانید در مقاله راهنمای خرید کولر آبی اطلاعاتی در مورد خرید و انتخاب مناسبترین کولر آبی برای محیط مورد نظر را مطالعه نمایید .

کولر آبی آبسال

کولر آبی آبسال معمولی

بيشتر در تابستان برای آب و هوای گرم و خشک استفاده ميشود و دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم يکسان در تمام سطوح و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار ميباشد.کولر های آبسال دارای سيستم جديد آبرسانی ميباشد که به صورت يکنواخت روی پوشال تقسيم ميشود و باعث افزايش بازده خنکی کولر و جلوگيری از ريختن آب بر روی الکتروموتور وسوختن آن ميشود .

کولر آبی پشت بامی آبسال

کولر آبی کم مصرف آبسال

دارای بدنه از جنس گالوانيزه ، پروانه با دوام ، پوشال های يکنواخت و يکسان در تمام سطوح و سيستم آبرسانی دقيق ميباشد . کولر آبی آبسال کم مصرف دارای 62 % کاهش مصرف انرژی و پمپ کم مصرف در رده انرژی A ، مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ برق بدون اختلال در کار کولر ميباشد. کولر آبی آبسال کم مصرف دارای نمايشگر و تايمر جهت نمايش دمای محيط و تنظيم خاموش و روشن شدن کولر در طی يک شبانه روز و مجهز به سيستم ECO و دارای سه دور سرعت موتور به صورت جداگانه قابل تنظيم ميباشد. کولر آبی آبسال کم مصرف بعد از 1500 ساعت کارکرد جهت تعويض پوشال علامت اخطار بر روی صفحه نمايش نشان ميدهد. موتور کولر آبی آبسال از نوع BLDC ميباشد که باعث جلوگيری از سرو صدا و ايجاد شوکهای ناگهانی ميشود. در کولر آبی کم مصرف آبسال علامت E4 نشان دهنده محافظت در برابر گيرپاژ ياتاقان ها ميباشد .

کولر آبی کم مصرف آبسال

کولر آبی مينی آبسال

دارای بدنه از جنس گالوانيزه خالص با پوشش ضخيم رنگ پودری و پروانه پلاستيکی ، ضد زنگ بدون نياز به بالانس جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار ميباشد . کولر های آبی مينی آبسال طوری طراحی و توليد ميشود که در اتاق نزديک پنجره يا خارج از اتاق پشت پنجره قرار ميگيرد و دارای توان 200 وات ميباشد. کولر آبی مينی آبسال امکان پر کردن مخزن آب به صورت دستی و يا اتصال به شبکه آب شهری را دارا ميباشد.

کولر آبی مینی آبسال

کولر آبی پرتابل آبسال

در دو مدل کولری وپنکه ای در دو نوع پايه دار و روميزی به سه سرعت متفاوت قابل استفاده ميباشد. کولر آبی آبسال متحرک دارای مزيت کم مصرف بودن با توان ورودی 80 وات توليد ميشود. کولر آبی قابل حمل آبسال دارای قطعات ABS پلاستيک بوده که در برابر ضربات مقاوم و ذرات خاک را جذب نميکند و هرگز زنگ نميزند. پروانه اين کولر آبی از جنس پلاتيک با دوام با کيفيت بالا میباشد که باعث کاهش لرزش و صدا ميشود. در کولر آبی پرتابل آبسال يک شاخص آب تعبيه شده که علامت F نشان دهنده پر بودن مخزن ، علامت E نشان دهنده خالی بودن مخزن آب ميباشد و بايد توجه داشت که قبل از رسيدن به نقطه E مخزن پر شود.

کولر آبی پرتابل آبسال

کولر بالا زن آبسال

دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم از رنگ پودری ميباشد و بر اساس متراژ ، فاصله طبقاتی و دريچه خروجی باد انتخاب ميشود . اين کولر ها طوری طراحی وتوليد ميشود که رطوبت لازم را در هوای گرم و خشک ايجاد کرده و هوای مطبوع تری را به محيط انتقال ميدهد و باعث صرفه جويی در مصرف کانال ميشود . کولر آبی بالکنی آبسال دارای 4 بدنه مشبک و مقدار بازده خنکی هوا ميباشد که نسبت به کولر های پشت بامی تاثير بسزايی در هوای محيط دارند. کولر آبی آبسال بالازن دارای پروانه با دوام که توسط دستگاه های تمام اتوماتيک مانع بروز لرزش پروانه و صدا در مواقع کار کرد کولر ميباشد.

کولر آبی بالکنی آبسال

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر آبی آبسال ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

فیلتر توسط :

سازنده