چیلر هواساز

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر هواساز ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر هواساز همراه با تصاویر مدل های تراکمی هواخنک،تراکمی آب خنک و در ظرفیت های 40 تا 1000 تن تبرید و دارای کمپرسور اسکرو ، رفت و برگشتی و اسکرول و مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با توجه به کاربرد آن را مشاهده و ب...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر هواساز ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر هواساز همراه با تصاویر مدل های تراکمی هواخنک،تراکمی آب خنک و در ظرفیت های 40 تا 1000 تن تبرید و دارای کمپرسور اسکرو ، رفت و برگشتی و اسکرول و مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با توجه به کاربرد آن را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده چیلر هواساز

شرکت هواساز در سال 54 در ایران تاسیس شد . این شرکت دارای 44 سال سابقه درخشان در زمینه تهویه مطبوع عظيــم نفــت ، گاز ، پتروشيمی ، نيـروگاهـی ، مجتمع های اداری ، تجـاری و مسكونی فعالیت دارد . چیلرهای تراکمی هوا خنک و آب خنک از تولیدات این شرکت می باشد .

چیلر تراکمی هواساز

چیلر دستگاهی است که آب را برای خنک و مطبوع کردن هوای داخل ساختمان و یا به عنوان خنک کننده یک دستگاه در مصارف صنعتی ، سرد کند . آب از طریق لوله ها و کویل ها عایق بندی شده به دستگاه ارسال می شوند . چیلرهای تراکمی آب خنک و هوا خنک دارای کمپرسور رفت وبرگشتی ، اسکرول و اسکرو دارای عملکرد بی صدا و لرزش کم می باشند ، دارای کندانسور هوایی و آبی با بالاترین راندمان ، دارای سیستم کنترل هوشمند PLC ، دارای قطعات برقی مارک های معتبر مانند Siemens می باشند .

چیلر-تراکمی-هواساز

گارانتی و خدمات پس از فروش چیلر هواساز

چیلرهای هواساز دارای 12 تا 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت هواساز می باشد .

چیلر-هواساز

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های چیلر سرما آفرین ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکتهای معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر