چیلر هواساز

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر هواساز ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر هواساز همراه با تصاویر مدل های تراکمی هواخنک،تراکمی آب خنک و در ظرفیت های 40 تا 1000 تن تبرید و دارای کمپرسور اسکرو ، رفت و برگشتی و اسکرول و مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با توجه به کاربرد آن را مشاهده و ب...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر هواساز ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر هواساز همراه با تصاویر مدل های تراکمی هواخنک،تراکمی آب خنک و در ظرفیت های 40 تا 1000 تن تبرید و دارای کمپرسور اسکرو ، رفت و برگشتی و اسکرول و مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با توجه به کاربرد آن را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه چیلر هواساز - HAVASAZ

شرکت هواساز طی سال ها حضور در زمینه تولید سیستم تهویه مطبوع و صنایع تبرید با توجه به کیفیت بالای محصولات توانسته در لیست شرکت های مطرح ایرانی قرار گیرد.  این شرکت دارای 44 سال سابقه درخشان در زمینه تهویه مطبوع عظيــم نفــت، گاز، پتروشيمی، نيـروگاهـی، مجتمع های اداری، تجـاری و مسكونی فعالیت دارد. چیلرهای تراکمی هوا خنک و آب خنک از تولیدات گروه تولیدی هواساز می باشد که در ظرفیت های متفاوت در وب سایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه به اساس کار هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

چیلر تراکمی هواساز

چیلر دستگاهی است که آب را برای خنک و مطبوع کردن هوای داخل ساختمان و یا به عنوان خنک کننده یک دستگاه در مصارف صنعتی ، سرد کند . آب از طریق لوله ها و کویل ها عایق بندی شده به دستگاه ارسال می شوند . چیلرهای تراکمی آب خنک و هوا خنک دارای کمپرسور رفت وبرگشتی ، اسکرول و اسکرو دارای عملکرد بی صدا و لرزش کم می باشند ، دارای کندانسور هوایی و آبی با بالاترین راندمان ، دارای سیستم کنترل هوشمند PLC ، دارای قطعات برقی مارک های معتبر مانند Siemens می باشند .

خرید چیلر هواساز

گارانتی و خدمات پس از فروش چیلر هواساز

چیلرهای هواساز دارای 12 تا 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت هواساز می باشد .

چیلر-هواساز

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های چیلر سرما آفرین ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکتهای معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
چیلر هواساز قیمت چیلر هواساز | مشخصات و خرید چیلر هواساز - دماپویا