چیلر مهر اصل

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر مهر اصل ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر مهر اصل همراه با تصاویر مدل های جذبی شعله مستقیم و بخار در ظرفیت های 40 تا 1100 تن تبرید و دارای کمپرسور اسکرول و اسکرو ، وزن 5 تن تا 49 تن مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با توجه به کاربرد آن را مشاهده و بر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر مهر اصل ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر مهر اصل همراه با تصاویر مدل های جذبی شعله مستقیم و بخار در ظرفیت های 40 تا 1100 تن تبرید و دارای کمپرسور اسکرول و اسکرو ، وزن 5 تن تا 49 تن مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با توجه به کاربرد آن را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده چیلر مهر اصل

شرکت تولیدی مهر اصل در سال 1369 در ایران تاسیس و به ثبت رسیده است . این شرکت در شهر آذربایجان شرقی توسط مهندس سید رضا مقمی تاسیس و در زمینه تولید سیستم تهویه مطبوع فعالیت خود را آغاز نموده است . چیلر های تولید شده توسط این شرکت تحت لیسانس شرکت کاوازاکی ژاپن تولید می شوند . یکی از محصولات تولید شده این شرکت چیلرهای جذبی بوده و به بازار عرضه می نماید .

چیلر جذبی مهر اصل

هزینه نگهداری این دستگاه پایین و سوخت آنها گاز و گازوئیل بوده به همین جهت در مصرف برق صرفه جویی شده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشند . شرکت مهر اصل چیلر جذبی در دو نوع شعله مستقیم و بخار تولید و به بازار عرضه می نماید . این چیلرها دارای ظرفیت سرمایشی 40 تا 1500 تن تبرید می باشند ، لوله مسی و فین کندانسور به کار رفته در آنها اصلی شرکت مهر اصل می باشد ، کمپرسورهای به کار رفته در آنها از نوع اسکرول و اسکرو است و دارای عملکرد بی صدا و لرزش کم می باشند . از دیگر ویژگی های این چیلر سیستم کنترل PLC با قابلیت عملکرد هوشمند ، حذف مبرد های مخرب لایه اوزن ، تکنولوژی دبل افکت در نتیجه مصرف سوخت کمتر همچنین مجهز به High Efficiency Heat Exchanger و راندمان دستگاه را تا 16 درصد افزایش می دهد . شیرآلات ، پمپ های محلول ، لیتیم برماید بکار رفته در این دستگاه ساخت کشور ژاپن می باشند . در مدل های طرح X ، طرح 7 ، و شعله مستقیم دو اثره تولید و در بازار موجود می باشند .

چیلرجذبی مهراصل

گارانتی و خدمات پس از فروش چیلر مهر اصل

چیلرهای مهر اصل دارای 12 تا 18 ماه گارانتی کل قطعات ، شرکت مهر اصل می باشد .

شرکت مهراصل

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های چیلر مهر اصل ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکتهای معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر