چیلر مهر اصل

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر مهر اصل ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر مهر اصل همراه با تصاویر مدل های جذبی شعله مستقیم و بخار در ظرفیت های 40 تا 1100 تن تبرید و دارای کمپرسور اسکرول و اسکرو ، وزن 5 تن تا 49 تن مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با توجه به کاربرد آن را مشاهده و بر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر مهر اصل ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر مهر اصل همراه با تصاویر مدل های جذبی شعله مستقیم و بخار در ظرفیت های 40 تا 1100 تن تبرید و دارای کمپرسور اسکرول و اسکرو ، وزن 5 تن تا 49 تن مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با توجه به کاربرد آن را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه چیلر مهر اصل - MEHRASEL

شرکت تولیدی مهر اصل در زمینه تولید سیستم تهویه مطبوع و صنایع تبرید فعالیت دارد. چیلر های تولید شده توسط این شرکت تحت لیسانس شرکت کاوازاکی ژاپن با بالاترین کیفیت و بیشترین بازدهی تولید می شوند. چیلر تولید شده ی این شرکت از نوع جذبی می باشد که در ظرفیت های متفاوت عرضه می گردد. این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشند. در ادامه به اساس کار آن همراه با تصویر پرداخته ایم.

چیلر جذبی مهر اصل

هزینه نگهداری این دستگاه پایین و سوخت آنها گاز و گازوئیل بوده به همین جهت در مصرف برق صرفه جویی شده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشند . شرکت مهر اصل چیلر جذبی در دو نوع شعله مستقیم و بخار تولید و به بازار عرضه می نماید . این چیلرها دارای ظرفیت سرمایشی 40 تا 1500 تن تبرید می باشند ، لوله مسی و فین کندانسور به کار رفته در آنها اصلی شرکت مهر اصل می باشد ، کمپرسورهای به کار رفته در آنها از نوع اسکرول و اسکرو است و دارای عملکرد بی صدا و لرزش کم می باشند . از دیگر ویژگی های این چیلر سیستم کنترل PLC با قابلیت عملکرد هوشمند ، حذف مبرد های مخرب لایه اوزن ، تکنولوژی دبل افکت در نتیجه مصرف سوخت کمتر همچنین مجهز به High Efficiency Heat Exchanger و راندمان دستگاه را تا 16 درصد افزایش می دهد . شیرآلات ، پمپ های محلول ، لیتیم برماید بکار رفته در این دستگاه ساخت کشور ژاپن می باشند . در مدل های طرح X ، طرح 7 ، و شعله مستقیم دو اثره تولید و در بازار موجود می باشند .

چیلر جذبی مهر اصل

گارانتی و خدمات پس از فروش چیلر مهر اصل

چیلرهای مهر اصل دارای 12 تا 18 ماه گارانتی کل قطعات، شرکت مهر اصل می باشد .

شرکت مهراصل

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های چیلر مهر اصل ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکتهای معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
چیلر مهر اصل قیمت چیلر مهر اصل | مشخصات و خرید چیلر مهر اصل - دماپویا