چیلر سرما آفرین

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر سرما آفرین ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر سرما آفرین همراه با تصاویر مدل های تراکمی هواخنک،تراکمی آب خنک و جذبی در ظرفیت های 40 تا 1000 تن تبرید و دارای کمپرسور اسکرو ، رفت و برگشتی و اسکرول و مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با توجه به کاربرد آن ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر سرما آفرین ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر سرما آفرین همراه با تصاویر مدل های تراکمی هواخنک،تراکمی آب خنک و جذبی در ظرفیت های 40 تا 1000 تن تبرید و دارای کمپرسور اسکرو ، رفت و برگشتی و اسکرول و مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با توجه به کاربرد آن را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده چیلر سرما آفرین

شرکت صنایع سرما آفرین ایران در سال 1347 هجری در ایران تاسیس شد . این شرکت در ابتدا با نام شرکت سهامی ترموفریگ ثبت شده است و از پیشکسوتان صنعت تهویه مطبوع کشور محسوب می شود . کلیه محصولات این شرکت براساس نقشه و دستورالعمل و روشهای تولید مدون شرکت بین المللی Carrier و مطابق با موافقتنامه های مبادله شده با این شرکت تولید می گردند همچنین محصولات تولید شده در این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند .

انواع چیلر سرما آفرین

چیلر دستگاهی است که آب را برای خنک و مطبوع کردن هوای داخل ساختمان و یا به عنوان خنک کننده یک دستگاه در مصارف صنعتی ، سرد کند . آب از طریق لوله ها و کویل ها عایق بندی شده به دستگاه ارسال می شوند . چیلر سرما آفرین در مدل های جذبی ، تراکمی هوا خنک و تراکمی آب خنک تولید و به بازار عرضه می شوند و با ظرفیت های 50 تا 1000 تن موجود می باشند .

چیلر جذبی سرما آفرین

چیلر جذبی سرما آفرین مناسب نصب در فضای داخل می باشند و لوله های ژنراتور آنها از جنس آلیاژ مس- نیکل است و در مدل های مختلف با توجه به نوع کاربرد آنها با سیستم تبرید بخار ، آب داغ و آب گرم توسط این شرکت قابل ارائه می باشند و دارای ظرفیت های 40 تا 1000 تن برودتی اسمی هستند . ویژگی های چیلر سرما آفرین سیستم تخلیه گاز بدون نیاز به موتور (Motor less Purge  System)، دارای پمپ های بسته با راندمان و عمر بالا می باشد . شرکت سرما آفرین در دو مدل ، دو اثره مستقیم سری 16 DNS ، و تک اثره با ژنراتور سری 16 JB-LT تولید و به بازار عرضه می نماید .

چیلر جذبی سرماآفرین

چیلر تراکمی آب خنک سرما آفرین

تعدادی فن در بالای چیلر تراکمی آب خنک قرار میگیرند و حرارت اضافی مبرد جاری در لوله کندانسور را می گیرند با استفاده از آب خنک می شوند بنابراین مصرف آب دارند . گاز مبرد کمپرسور از نوع R22، R134a ،R407c و دارای کمپرسور اسکرو می باشد . این دستگاه در فضای داخل قابل نصب می باشد و امکان مانیتورینگ از راه دور را دارند و در ظرفیت های نامی 20 تا 240 تن تبرید تولید و در بازار موجود می باشند . از ویژگی های چیلر تراکمی هوا خنک سیستم کنترلی PLC با قابلیت اتصال به BMS ، کاکرد با کندانسور آبی ، ارایه به صورت چیلر زیر صفر (Brine chiller) است . چیلر تراکمی آب خنک در مدل های سری 30 HC و سری 30 HK-HR تولید شده و در بازار عرضه می شود .

چیلر تراکمی آب خنک سرماآفرین

چیلر تراکمی هوا خنک سرما آفرین

تعدادی فن در بالای چیلر تراکمی هوا خنک قرار گرفته که هوا روی لوله های کندانسور میدمد و به این ترتیب خنک می شوند . چیلر تراکمی هوا خنک دارای طراحی ویژه جهت استفاده در مناطق حاره ای را دارند . مدل های تولید شده دارای کمپرسور اسکرو ، رفت و برگشتی و اسکرول می باشند و نوع گاز مبرد در کمپرسور آنها R22، R134a ،R407c می باشد و در ظرفیت های 40 تا 640 جهت استفاده در فضای داخل و خارج هستند . جنس فین ها آلومینیوم و مس می باشد . چیلر های تولید شده توسط شرکت سرما آفرین قابل ارایه با باکس صداگیر کمپرسور جهت کاهش صدای چیلر می باشند همچنین مناسب کار با کندانسور هوایی هستند . چیلر تراکمی سری 30HA ، 30XD ، 30RAN و 30HA توسط شرکت سرما آفرین تولید و در بازار ایران موجود می باشند .

چیلر تراکمی هواخنک سرماآفرین

گارانتی و خدمات پس از فروش چیلر سرما آفرین

چیلرهای سرما آفرین دارای گارانتی 18 ماه از تاریخ تحویل به خریدار یا یکسال از تاریخ نصب و راه اندازی می باشد .

سرماآفرین

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های چیلر سرما آفرین ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکتهای معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر