چیلر تراست

چیلر تراست

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.
چیلر تراست قیمت چیلر تراست | مشخصات و خرید چیلر تراست - دماپویا

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر تراست TRUST، خرید آنلاین، گارانتی اصلی شرکت توانگر اعتماد پاسارگارد و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر تراست همراه با تصاویر مدل های مدولار و اسکرال حاره ای در ظرفیت های 7 تن، 8 تن، 10 تن، 16 تن، 17 تن، 18 تن و 37 تن و دارای کمپرسور اسکرال و دیجیتال با توجه به کاربرد آن را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه چیلر تراست - TRUST

چیلر نوعی از دستگاه تهويه مطبوع مي باشد که نسبت به کولر گازی توان و ظرفیت بالاتری دارد و نحوه عملکرد آن به این صورت است که حرارت را از مايع (معمولا آب) بر اساس سيکل تبريد، تراکم بخار و يا جذبي مي گيرد که با جذب هوای گرم داخل و توليد هوای خنک از طريق تبخير مايع مبرد، موجب برودت محيط می گردد و ظرفیت آنها با واحد تن بیان میگردد، چیلر از نظر عملکرد در مدل های مختلفی تولید می شود که چیلر تراست از نوع تراکمی هوا خنک بوده و با استفاده از انرژی الکتریکی سرمایش ایجاد می کند، این چیلر ها در دو مدل مدولار و اسکرال حاره ای در ظرفیت های 25 تا 130 کیلو وات تولید می شود، این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد.

خرید چیلر تراست

چیلر مدولار تراست

چیلر مدولار یا ماژولار در آن به جای یک کمپرسور چند کمپرسور استفاده شده است و دارای کمپرسور دیجیتال و ثابت با بازدهی بالا بوده و سیستم ضد یخ زدگی در آن باعث می شود که آب درون آن در زمستان یخ نزند. اگر یکی از کمپرسور ها از کار بیفتد می توان آن کمپرسور را برای تعمیر از مدار خارج نمود بدون اینکه در کار چیلر وقفه ایجاد شود و از مزیت های خاص این دستگاه می باشد. چیلر مدولار مجهز به شیر انبساط PMV بوده و جریان مبرد را تنظیم می نماید. از دیگر مزایای چیلر مدولار عملکرد های کنترل ايمني و عيب يابي خودکار، دارای پمپ آب و منبع انبساط می باشد و در بعضی از مدل های تولید شده کمپرسور دیجیتال به کار رفته است .

خرید چیلر مدولار تراست

چیلر اسکرال حاره ای تراست

چیلر اسکرال نسل جدید سیستم سرمایش در صنعت تهویه مطبوع می باشند و برای تناژ تبرید کم یا متوسط کارایی دارد و مورد استفاده قرار می گیرد ، به دلیل داشتن کمپرسور اسکرول (Scroll) در سیستم تبرید به این نام شناخته می شوند . یکی از مزایای این دستگاه صدا و ارتعاش کم می باشد و در مقابل بازگشت مایع به دلیل روش خاص تراکم و عدم استفاده از (valve plate) مقاوم می باشد و دارای ضریب عملکرد نسبت به ساید انواع چیلرها می باشد. تعداد قطعات لغزنده در این دستگاه کم بوده به همین دلیل به راحتی قابل تعمیر بوده و هزینه تمیر پایینی دارد.

خرید چیلر اسکرال حاره ای تراست

گارانتی و خدمات پس از فروش چیلر تراست

چیلرهای تراست دارای 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد می باشند.

trust-garanty

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های چیلر تراست ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکتهای معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .