چیلر آذر نسیم

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر آذر نسیم ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر آذر نسیم همراه با تصاویر مدل های تراکمی هواخنک ، تراکمی آب خنک و جذبی در ظرفیت های 40 تا 2000 تن تبرید و دارای کمپرسور باز ونیمه بسته نوع اسکرو ، رفت و برگشتی و اسکرول و مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با ت...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر آذر نسیم ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر آذر نسیم همراه با تصاویر مدل های تراکمی هواخنک ، تراکمی آب خنک و جذبی در ظرفیت های 40 تا 2000 تن تبرید و دارای کمپرسور باز ونیمه بسته نوع اسکرو ، رفت و برگشتی و اسکرول و مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با توجه به کاربرد آن را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه چیلر آذر نسیم - AZAR NASIM

شرکت آذر نسیم در زمینه تولید سیستم تهویه مطبوع، سیستم های سرمایشی و گرمایشی فعالیت دارد و انواع چیلر را تولید و به بازار عرضه می نماید. این شرکت نماینده انحصاری چیلرهای جذبی Deep blue می باشد همچنین شرکت آذر نسیم چیلرهای تراکمی هواخنک و آب خنک ، چیلر با کمپرسور باز و نیمه بسته تولید و به بازار عرضه می نمایند. انواع چیلرهای آذرنسیم با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجو می باشد. در ادامه به اساس کار هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

خرید چیلر آذر نسیم

چیلر تراکمی آذر نسیم

چیلر تراکمی برای مصارف تهویه مطبوع و صنعتی ، آب سرد با دمای پایین تامین می نماید . چیلرهای تراکمی شرکت آذر نسیم در دو نوع آب خنک و هوا خنک با کمپرسور باز و نیمه بسته رفت و برگشتی ، اسکرول و اسکرو تولید می شوند و گاز مبرد بکار رفته در کمپرسور آنها از نوع R22،R134a ، R407c است . برای مصرف تهویه مطبوع آپارتمان ها ، ادارات ، هتل ها ، استادیوم ها و همچنین مصرف صنعتی مانند صنایع پتروشیمی کاربرد دارند . با استفاده از شیرانبساط الکترونیکی سوپرهیت و عملکرد دستگاه به طور دقیق کنترل می شود . شیرآلات ، تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی ، تجهیزات کنترلی از مارک های معتبر اروپایی می باشند . سیستم کنترل هوشمند PLC ، نگه داری آسان ، قابلیت کارکرد در محیط های مختلف ، امکان تغییر ظرفیت تا سه مرحله از دیگر ویژگی های این چیلرها می باشند .

خرید چیلر تراکمی آذر نسیم

چیلر جذبی آذر نسیم

کمپانی deep blue تولید کننده چیلر جذبی شعله مستقیم، بخار آب، گازهال اگزوست و انرژی خورشیدی در ظرفیت های 50 تا 2000 تن تبرید با پیشرفته ترین تکنولوژی دنیا تولید و به بازار عرضه می نماید. شرکت آذر نسیم نماینده انحصاری چیلرهای جذبی این کمپانی می باشد .

خرید چیلر جذبی آذر نسیم

گارانتی و خدمات پس از فروش چیلر آذر نسیم

چیلرهای آذر نسیم دارای 12 تا 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت آذر نسیم می باشند .

شرکت آذرنسیم

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های چیلر آذر نسیم ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکتهای معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
چیلر آذر نسیم قیمت چیلر آذر نسیم | مشخصات و خرید چیلر آذر نسیم - دماپویا