چیلر آذر نسیم

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر آذر نسیم ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر آذر نسیم همراه با تصاویر مدل های تراکمی هواخنک ، تراکمی آب خنک و جذبی در ظرفیت های 40 تا 2000 تن تبرید و دارای کمپرسور باز ونیمه بسته نوع اسکرو ، رفت و برگشتی و اسکرول و مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با ت...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش چیلر آذر نسیم ، خرید آنلاین ، گارانتی شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی چیلر آذر نسیم همراه با تصاویر مدل های تراکمی هواخنک ، تراکمی آب خنک و جذبی در ظرفیت های 40 تا 2000 تن تبرید و دارای کمپرسور باز ونیمه بسته نوع اسکرو ، رفت و برگشتی و اسکرول و مدل های تولید شده مورد استفاده در فضای داخل و خارج با توجه به کاربرد آن را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده چیلر آذر نسیم

شرکت آذر نسیم در سال 1380 در ایران تاسیس شد . این شرکت در زمینه تولید سیستم تهویه مطبوع ، سیستم های سرمایشی و گرمایشی فعالیت دارد و انواع چیلر را تولید و به بازار عرضه می نماید . این شرکت نماینده انحصاری چیلرهای جذبی Deep blue می باشد همچنین شرکت آذر نسیم چیلرهای تراکمی هواخنک و آب خنک ، چیلر با کمپرسور باز و نیمه بسته تولید و به بازار عرضه می نمایند .

چیلر تراکمی آذر نسیم

چیلر تراکمی برای مصارف تهویه مطبوع و صنعتی ، آب سرد با دمای پایین تامین می نماید . چیلرهای تراکمی شرکت آذر نسیم در دو نوع آب خنک و هوا خنک با کمپرسور باز و نیمه بسته رفت و برگشتی ، اسکرول و اسکرو تولید می شوند و گاز مبرد بکار رفته در کمپرسور آنها از نوع R22،R134a ، R407c است . برای مصرف تهویه مطبوع آپارتمان ها ، ادارات ، هتل ها ، استادیوم ها و همچنین مصرف صنعتی مانند صنایع پتروشیمی کاربرد دارند . با استفاده از شیرانبساط الکترونیکی سوپرهیت و عملکرد دستگاه به طور دقیق کنترل می شود . شیرآلات ، تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی ، تجهیزات کنترلی از مارک های معتبر اروپایی می باشند . سیستم کنترل هوشمند PLC ، نگه داری آسان ، قابلیت کارکرد در محیط های مختلف ، امکان تغییر ظرفیت تا سه مرحله از دیگر ویژگی های این چیلرها می باشند .

چیلرتراکمی آذرنسیم

چیلر جذبی آذر نسیم

کمپانی deep blue تولید کننده چیلر جذبی شعله مستقیم ، بخار آب ، گازهال اگزوست و انرژی خورشیدی در ظرفیت های 50 تا 2000 تن تبرید با پیشرفته ترین تکنولوژی دنیا تولید و به بازار عرضه می نماید . شرکت آذر نسیم نماینده انحصاری چیلرهای جذبی این کمپانی می باشد .

گارانتی و خدمات پس از فروش چیلر آذر نسیم

چیلرهای آذر نسیم دارای 12 تا 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت آذر نسیم می باشند .

شرکت آذرنسیم

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های چیلر آذر نسیم ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکتهای معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر