پمپ سیرکولاتور

پمپ سیرکولاتور

266 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ سیرکولاتور با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لیو ،گراندفوس ، آزاد البرز ، داب ، ویلو ، لوارا ، ابارا ، سمنان انرژی ، بل اند کاست تهران ، ارس CNP ، سمنا...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ سیرکولاتور با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لیو ،گراندفوس ، آزاد البرز ، داب ، ویلو ، لوارا ، ابارا ، سمنان انرژی ، بل اند کاست تهران ، ارس CNP ، سمنان ، IMP را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید پمپ سیرکولاتور با گارانتی معتبر بدانیم

پمپ سیرکولاتور از دسته پمپ های سانتریفیوژ به شمار می آید. سیرکوله در لغت به معنی گردانیدن است، این دسته از پمپ ها را از این جهت سیرکولاتور می نامند که قادر به گردش در آوردن یا حرکت دادن آب سرد سیستم تهویه مطبوع، و یا آبگرم سیستم های گرمایشی از جمله پکیج زمینی می باشند. این پمپ ها به عنوان پمپ شوفاژ نیز شناخته می شوند. وظیفه ی این پمپ ها در سیستم های حرارتی و برودتی به این شکل است که پس از تامین آبگرم در تجهیزات حرارت مرکزی و یا بعد از تامین آب سرد در سیکل تبرید چیلر و یا سایر سیستم های سرمایشی ساختمان، آب تامین شده توسط این تجهیزات توسط پمپ سیرکوله درون لوله ها به گردش درآمده و تا محل مورد نظر به منظور تبادل حرارت جریان می یابد. از ویژگی های منحصر بفرد این محصولات می توان به این قابلیت اشاره داشت که سیالاتی را با حداکثر دمای 130 درجه سانتی گراد را پمپاژ می کنند. به طور عمده جنس این سری از پمپ آب را از جنس چدن، استیل، و پروانه آن را از استیل، برنج، چدن تهیه می کنند. به طور معمول پمپ سیرکولاتور در مدل های مختلف با ظرفیت آبدهی متنوع در برندهای مختلفی تولید و موجود می باشد. اما در نهایت با یک عملکرد یعنی گردش آب در مدار طراحی و ساخته شده اند. برای خرید پمپ های سیرکولاتور بهتر از برندهای مطرح و معتبر بازار انتخاب نمایید. چرا که کمپانی های مطرح از بهترین متریال در ساخت پمپ آب بهره می برند و همین امر موجب شده از سطح کیفیت و دوام بالایی بهره می برند. همچنین کمپانی های معتبر این محصولات را همراه با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش ارائه می نماید. 

نحوه عملکرد پمپ سیرکولاتور 

نحوه عملکرد پمپ های سیرکولاتور به این صورت است که با چرخش پروانه که درون محفظه حلزونی از طریق الکتروموتور سیال عبوری به گردش در می آید. آبگرم از طریق دهانه مکش پمپ بین پروانه و چرخ پره دار به فضای بین پره ها وارد می شود با دریافت انرژی جنبشی از پروانه پمپ به سمت محیط خارجی پروانه حرکت می کند. و از قسمت لبه چرخ به بیرون رانده می شود. پمپ سیرکولاتور به نوعی طراحی شده که محفظه حلزونی و محل قرار گرفتن پروانه موجب تسریع سرعت آب و سیال درون پمپ می شود. به این ترتیب آبگرم درون مدار به گردش درآمده و آب از قسمت خروجی به سمت بیرون با فشار و حجم بالاتر پمپاژ می شود.

انواع پمپ سیرکولاتور 

این سری از سیستم های آبرسانی در مدل های مختلف بر اساس نیاز طراحی و ساخته می شوند. با توجه به ساختار و نحوه ی عملکردی که دارند می توان در زمینه های مختلف به منظور گردش و سیرکوله آب گرم و یاسرد از این مدل پمپ آب بهره مند شد. رایج ترین مصرف پمپ سیرکولاتور در شوفاژ، پکیج های گرمایشی، پمپ استخر، برای پمپاژ سیالات شیمیایی، سیستم شستشوی صنعتی با آب داغ کاربرد گسترده ای دارند. پمپ های سیرکوله به نوعی طراحی شده که قابلیت پمپاژ و عملکرد در دماهای  ۱۰- تا ۱۳۰ درجه سانتی‌گراد را دارا می باشند. با توجه به برخورداری از قابلیت ها و مزیت های منحصر بفرد به یکی از پرمصرف ترین و محبوب ترین پمپ ها در صنعت تاسیسات تبدیل شده اند. پمپ های سیرکولاتور در مدل خطی و زمینی تولید و عرضه می گردد که در ادامه به ویژگی های هریک اشاره خواهیم داشت. 

پمپ سیرکولاتور خطی : پمپ آب سیرکوله خطی کوپله مستیم و بی واسطه است. به طور عمده جنس بدنه پمپ از آهن، چدن و یا استیل تهیه می شود، و پروانه از جنس پلی آمید می باشد. نوع آلیاژ بکار رفته در بدنه و پروانه در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت بالایی دارد. محور پمپ بواسطه سیل بند مکانیکی بسته شده است. معمولا از این مدل پمپ در سیستم های گرمایشی و سرمایشی به منظور گردش و سیرکولاسیون آب مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ خطی سیرکولاتور در دو مدل کوپلینگ دار و اتاترم طراحی و عرضه می گردد. محل نصب آنها نیز روی خط لوله می باشد. از برندهای مطرح و معتبر بازار می توان به پمپ گراندفوس اشاره داشت که در ظرفیت آبدهی متفاوت تولید و در بازار موجود می باشد.

پمپ سیرکولاتور خطی دماپویا

پمپ سیرکولاتور زمینی : پمپ های سیرکولاتور زمینی به طور عمده از جنس چدن و پروانه آنها نیز از برنج و یا چدن تهیه می شود. در مواقعی که میزان فشار و بازدهی بیشتر از میزان بازدهی و فشار پمپ های خطی باشد از این مدل پمپ سیرکولاتور استفاده می کنند. توانایی کارکرد به صورت دائم را دارا می باشد و میتوان در مصارف مختلف از این سری از پمپ آب بهره مند شد. پمپ های سیرکولاتور زمینی دارای الکتروموتور سنگین هستند بنابراین به علت وزن زیاد مدار قادر به تحمل وزن آنها نمی باشد به همین دلیل باید برای نصب و راه اندازی از شاسی کمک گرفت. این مدل پمپ آب نیز در دو نوع تقسیم بندی می شوند. دسته اول الکترموتور بواسطه شاسی و کوپله به نام کوپلینگ با هم اتصال دارند. دسته دوم اتا بلوک هستند که در آن الکتروموتور و پمپ به وسیله ی واسطه باهم در ارتباط هستند. 

پمپ سیرکولاتور زمینی دماپویا

پنهان کن
بیشتر
پمپ سیرکولاتور پمپ سیرکولاتور | قیمت و خرید پمپ سیرکولاتور - دماپویا
نمایش 1 - 20 از 266 مورد

فیلتر توسط :