پمپ سیرکولاتور

229 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ سیرکولاتور با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لیو ،گراندفوس ، آزاد البرز ، داب ، ویلو ، لوارا ، ابارا ، سمنان انرژی ، بل اند کاست تهران ، ارس CNP ، سمنا...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ سیرکولاتور با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لیو ،گراندفوس ، آزاد البرز ، داب ، ویلو ، لوارا ، ابارا ، سمنان انرژی ، بل اند کاست تهران ، ارس CNP ، سمنان ، IMP را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید پمپ سیرکولاتور با گارانتی معتبر بدانیم

پمپ سیرکولاتور جز پمپ های سانتریفیوژ بوده که بنام پمپ شوفاژ هم شناخته می شود. نام دیگر این پمپ آب گرم ، پمپ سیر کوله و پمپ آب در گردش است و جهت تامین آب داغ به منظور گردش درآوردن یک سیال داخل یک سیکل مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ ها می توانند سیالات تا دمای 100ـ 130 درجه سانتی گراد را پمپاژ نمایند. پمپ های سیرکولاتور از جنس چدن و استيل و جنس پروانه چدن ، استيل و برنج می باشد. از ویژگی های پمپ آب سیرکولاتور می توان به گردش آب گرم در سیستم های گرمایشی ، جهت گردش آب گرم در موتورخانه ها اشاره کرد.از الکتروپمپ های سیرکولاتور با دور پایین (1500 دور) در ساختمان های با ارتفاع کوتاه و از الکترو پمپ های سیرکولاتور با دور بالا (3000 دور ) در ساختمان های بلند استفاده می شوند. وظیفه اصلی پمپ سیرکولاتور به گردش درآوردن آب گرم و سرد در سیستم های حرارت مرکزی و برودت است همچنین جبران فشار در مدار و دیگ بخار است.

چگونه برند مناسب برای پمپ سیرکولاتور را انتخاب کنیم

برند و برندینگ یکی از مسائل مهم در دنیای تجارت و اقتصاد است و شرکت های بزرگ با استفاده از برندینگ محصولاتشان را در دایره وسیع تری نسبت به رقبا با قیمت های مناسب در بازار عرضه می کنند. شهرت و اعتبار برند در زمینه تخصصی پمپ سیرکولاتور ، فعالیت برند در تولید سایر محصولات مانند انواع پمپ سیرکولاتور ، قیمت پمپ سیرکولاتور با توجه به توان پمپ ، تنوع برند، کیفیت و ضمانت ، رضایت مشتریان از محصولات برند از مواردی هستند که باید در هنگام انتخاب برند توجه کنیم .در ضمن شما میتوانید برای مشاوره و خرید پمپ سیرکولاتور مناسب از کارشناسان شرکت دما پویا نیز راهنمایی بگیرید. کشور تولید کننده تعیین کننده کیفیت یک پمپ نیست بلکه برچسب مصرف و استاندارد تولید است که در تعیین کیفیت پمپ تاثیر میگذارد. هم اکنون شرکت های چینی زیادی هستند که پمپ های سیرکولاتور تولید شده خود را به سرتاسر دنیا از جمله آلمان و آمریکا که خود در صنعت تولید بسیار پیشرو هستند ، صادر می نمایند. بنابراین بهتر است بجای حساسیت بر روی کشور سازنده به استاندارها و کیفیت محصول حساس باشید.

انواع پمپ های سیرکولاتور با توجه به نوع کارایی و موارد استفاده در انواع مختلف نظیر موارد زیر تولید می شود

پمپ سیرکولاتور خطی

این گونه پمپ ها بر روی خط لوله نصب می شوند و در واقع پمپ هایی هستند برای سیرکوله کردن آب گرم و سرد در سیستم تهویه ، گرمایش همچنین انتقال مایعات شیمیایی و صنعتی بکار می رود. پمپ سیرکولاتور مناسب برای سیستم های سرمایشی و گرمایشی خانگی و صنعتی ، پمپ سیر کوله استخر و پمپ سیرکولاتور خطی شامل برند پمپ سیرکولاتور گراندفوس می باشد.

انواع پمپ سیرکولاتور خطی شامل موارد زیر می باشد:

پمپ برگشت آب گرم مصرفی

برای اینکه آب گرم مصرفی همیشه در دسترس باشد باید از پمپ برگشت آب گرم مصرفی استفاده نمود تا آب گرم داخل مخزن و لوله ها را به گردش درآورد. اگر طول لوله آب گرم مصرفی بیش از 100 فوت یا 30 متر باشد به منظور گرم ماندن آب درون لوله آب گرم مصرفی و جلوگیری از اتلاف آب، یک لوله برگشت ودر صورت نیاز پمپ جهت سیرکولاسیون آب گرم در نظر می گیرند.

پمپ گردش آب شوفاژ

از این پمپ ها برای گردش آب گرم در سیستم گرمایش مرکزی و آب گرم خانگی استفاده می شود.

پمپ آب گرم

برای تامین آب گرم از مبدل حرارتی استفاده می شود و برای سیرکولاسیون آب گرم شوفاژ در آنها از پمپ آب گرم استفاده می شود.

پمپ خطی

پمپ سیرکولاتور زمینی

در پمپ های زمینی ، الکترو موتور سنگین بوده و مدار توانایی تحمل وزن آن را ندارد به این علت باید روی شاسی نصب شود. اين پمپ ها هم دبی و هم فشار ايجاد می کنند . برای مدار سيرکولاتور گرمايش و دبی های بالاتر از پمپ های سيرکولاتور زمينی است .

پمپ زمینی

پمپ سیرکولاتور هوشمند

پمپ هایی هستند با توجه به هد ، دبی و دمای آب مورد نیاز الکتروموتور شبکه آب را به صورت هوشمند تنظیم می کند ، کاربرد آن درمصارف خانگی و صنعتی است.پمپ سیرکولاتور هوشمند در شرایط خارج از پیک مصرف، با کاهش اتوماتیک دور موتور، 80% مصرف انرژی را پایین می‌آورد. 

پمپ هوشمند

پمپ سیر کولاتور سه دور

به منظور سیرکوله کردن آب در سیستم لوله کشی می باشد و دو موتور این پمپ ها از حداقل تا حداکثر فشار درسه حالت تنظیم می شود . بدنه این پمپ ها از جنس چدن ضد زنگ و پروانه پلاستیکی ساخته می شوند .پمپ سیرکولاتور لیو از جمله برندهای پمپ سیرکولاتور سه دور می باشد.

پمپ سیرکولاتور سه دور

پمپ سیر کولاتور چهار دور

به منظور سیرکوله کردن آب در سیستم لوله کشی می باشد و دو موتور این پمپ ها از حداقل تا حداکثر فشار در چهار حالت تنظیم می شود و بدلیل برخورداری از جدیدترین تکنولوژی طراحی هیدرولیکی علاوه بر دارا بودن راندمان و بازده بالاتر، دارای دوام و طول عمر بالاتر، ابعاد کوچکتر ، کاهش تلفات گرمایی ونتیجتا" مصرف برق پایین تر ، سیل مکانیکی فابریک و کارکرد آرام و بدون صدا می باشند

پمپ چهاردور

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 229 مورد