پرده هوا فراز کاویان

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پرده هوا فراز کاویان با مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر و گارانتی اصلی شرکت فراز کاویان، قیمت مناسب ارائه شده در مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در اندازه های مختلف در ابعاد و وزن مناسب، مجهز به جدیدترین تکنولوژی ها دارای الکتروموتور قدرتمند، را د...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پرده هوا فراز کاویان با مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر و گارانتی اصلی شرکت فراز کاویان، قیمت مناسب ارائه شده در مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در اندازه های مختلف در ابعاد و وزن مناسب، مجهز به جدیدترین تکنولوژی ها دارای الکتروموتور قدرتمند، را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پرده هوا فراز کاویان - FARAZ KAVIAN

 فراز کاویان اولین تولید کننده پرده هوا در ایران بوده و سابقه ای طولانی در خصوص طراحی و ساخت انواع پرده هوا دارا می باشد. پرده هوا، جریانی از هوا است که با استفاده از آن می توان دو منطقه سرد و گرم که با یگدیگر اختلاف دما دارند را از هم جدا کند. همچنین از ورود آلاینده ها، ورود گرد و غبار، حشرات و هدر رفتن انرژی در محیط داخلی جلوگیری می کند. دستگاه پرده هوا رایج ترین فن دمنده رو به پایین که بدون مزاحمت برای درب در ورودی ساختمان نصب شده و با باز و بسته شدن درب در بین دو محیط با دماهای گوناگون شروع به کار می کنند. شرکت فراز کاویان در ساخت و طراحی انواع مدل های پرده هوا فعالیت عمده ای دارد و یکی از پیشگامان موفق در این عرصه به شمار می آید. به دلیل رعایت استانداردهای بین المللی مفتخر به کسب استاندارد CE اروپا، ISO 9001 - OHSAS 18001 گردیده است. همچنین در ساخت انواع مدل های پرده هوا از بهترین متریال و الکتروموتور های قدرتمند بهره می برد. همچنین طراحی این تجهیزات به نحوی بوده که با هر نوع در وروی ساختمان از قبیل برقی، لولایی، کشوئی و کرکره ای همخوانی داشته و بدون محدودیت می توان در مکان های مختلف از این دستگاه بهره مند شد. گروه تولیدی فراز کاویان از فناوری های مدرن در ساخت پرده هوا بهره می برد که همین امر موجب شده کمترین میزان مصرف انرژی را داشته و در عین حال بیشترین بازدهی و کاربرد را دارا می باشند. پرده هوا فراز کاویان در مدل های اداری-تجاری و صنعتی با تنوع رنگ و اندازه با بالاترین سطح کیفیت تولید و عرضه می گردد که در ادامه به ویژگی های هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم. وبسایت تخصصی دماپویا انواع مدل های ارائه شده این شرکت را همراه با گارانتی اصلی با بهترین قیمت و همچنین امکان ارسال به سراسر کشور عرضه می نماید. 

پرده هوا اداری - تجاری فراز کاویان

پرده هوا اداری - تجاری فراز کاویان در ابعاد مختلف به طول های 90 الی 200 سانتی متر با تنوع رنگ و ظاهری زیبا تولید و در بازار موجود می باشد. برخی از مدل های اداری - تجاری به نوعی طراحی شده اند که امکان نصب کویل آبگرم و یا المنت برقی را نیز دارا بوده که می توان در صورت نیاز با ایجاد هوای گرم در بسیاری از هزینه ها برای نصب سیستم های حرارتی در مکان های عمومی و پرتردد مانع بعمل آورد. شرکت فرازکاویان در ساخت پرده هوا اداری - تجاری از الکتروموتورهای تکفاز و سه فاز بهره می برد که همین امر موجب شده بدون محدودیت در محیط های مختلفی قابل نصب و اجرا باشند. همچنین برخی از مدل ها به نوعی طراحی شده که امکان نصب به دو صورت افقی و عمودی را دارد که با توجه به موقعیت در ورودی ساختمان می توان آن را نصب نمود. بهره مندی از ابعاد و حجم کم این امکان را فراهم کرده که در ساختمان هایی که در ورودی با مشکل ارتفاع مواجه هستند براحتی از این مدل پرده هوا استفاده نمود. بهره مندی از تکنولوژی های مدرن از قبیل لیمیت سوئیچ، ریموت کنترل، روشن و خاموش شدن اتوماتیک از ویژگی های منحصر بفرد این دستگاه ها می باشد. لازم به ذکر است پرده هوا اداری - تجاری فراز کاویان با نام های تجاری FM 40 Ly New ، RM40  Sy_WRM40 _ Sj _3D S _ INS در ابعاد و وزن های مختلف طراحی و در بازار موجود می باشد. 

پرده هوا فراز کاویان دماپویا

گارانتی و خدمات پس از فروش پرده هوا فراز کاویان

پرده هوا فراز کاویان دارای 24 ماه گارانتی قطعات، 60 ماه گارانتی الکتروموتور و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

فراز کاویان

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پرده هوا فراز کاویان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت فراز کاویان عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
پرده هوا فراز کاویان پرده هوا فراز کاویان | قیمت پرده هوا فراز کاویان - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :