پرده هوا فرازکاویان

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پرده هوا فرازکاویان با مشخصات فنی با تصاویر و گارانتی اصلی فرازکاویان ، قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در اندازه های 90 ، 100 ، 150 ، 200 سانتی متر ، مجهز به ریموت کنترل ، مناسب برای ارتفاع 3 متر با الکتروموتور تک فاز را مشاهده و بررسی نمایید...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پرده هوا فرازکاویان با مشخصات فنی با تصاویر و گارانتی اصلی فرازکاویان ، قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در اندازه های 90 ، 100 ، 150 ، 200 سانتی متر ، مجهز به ریموت کنترل ، مناسب برای ارتفاع 3 متر با الکتروموتور تک فاز را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده فرازکاویان 

شرکت صنعتی فرازکاویان در سال 1375 شمسی ، 1996 میلادی تاسیس شد . شرکت فرازکاویان یکی از تولید کننده برتر پرده هوا می باشد. پرده هوا شرکت فراز کاویان ، جریانی از هوا است که با استفاده از آن دو منطقه سرد و گرم را از یکدیگر جدا می کند همچنین از ورود آلاینده ها ، ورود گرد و غبار ، حشرات و هدر رفتن انرژی به فضای داخلی جلوگیری می کند. دستگاه پرده هوا رایج ترین فن دمنده رو به پایین که بدون مزاحمت برای درب در ورودی ساختمان نصب شده و با باز و بسته شدن درب در بین دو محیط با دماهای گوناگون شروع به کار می کنند. از مزیت های پرده هوای شرکت فراز کاویان می توان مجهز به ریموت کنترل، الکتروموتور تک فاز ، تنظیم باد ، مناسب برای ورودی تا ارتفاع 3 متر ، محدوده صدای کم ( 50 تا 60 دسی بل ) ، قابلیت روشن و خاموش شدن اتوماتیک و دو دور کارکرد کم و زیاد می توان اشاره کرد.

پرده هوا شرکت فرازکاویان فقط شامل پرده هوا اداری - تجاری می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

پرده هوا اداری – تجاری فرازکاویان

پرده هوا مدل های اداری - تجاری شرکت فرازکاویان مجهز به کویل آب گرم و هیتر برقی برای فصول سرد می باشد . صدای کم ، ظاهر زیبا ، اشغال فضای کمتر نسبت به دستگاه های صنعتی ، مصرف برق کم از مزایای پرده هوا مدل اداری – تجاری می باشد .

پرده هوا فرازکاویان

گارانتی و خدمات پس از فروش پرده هوا فراز کاویان

پرده هوا فراز کاویان دارای 24 ماه گارانتی قطعات ، 60 ماه گارانتی الکتروموتور و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

فرازکاویان

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پرده هوا فرازکاویان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد
  • fb2c2f322e880c94f306cf8ef0f1a947.gif

فیلتر توسط :